zaterdag
27
april
Koningsdag
Housuh in de Pauzuh XXL
08:30 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
10:30 - 13:30 Koningsdag 2024
Presentatie: Frits Spits & Simone Weimans.
10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
12:00 - 14:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
10:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
12:00 - 14:00 Angela (Max)
Muzikale show.
Presentatie: Angela Groothuizen.
09:00 De Vorstelijke 500 - Top 100
Herhaling van de top 100 van de Vorstelijke 500 (een lijst met de beste hits van Nederlandse bodem).
Presentatie: Timo Kamst.
12:00 - 15:00 De Vorstelijke 500 - Top 100
Herhaling van de top 100 van de Vorstelijke 500 (een lijst met de beste hits van Nederlandse bodem).
Presentatie: Stephan Jacobs.
10:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 CMO Talk
Inspiratie boost voor marketing- en communicatieprofessionals. Klaas Weima van reclamebureau Energize interviewt Nederlandse Chief Marketing Officers (CMO) over actuele marketingthema’s.
12:00 - 13:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
09:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
12:00 - 23:00 538 Koningsdag
Live verslag van 538 Koningsdag op het het Chasséveld in Breda, met duizenden bezoekers en optredens van meer dan dertig verschillende artiesten.
09:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
12:00 - 15:00 WeekendRick
Presentatie: Rick van Velthuysen.
10:00 De Zorgeloze Zaterdag
Presentatie: Rob Duyn.
12:00 - 14:00 12tot2
Muziek, aangevuld met de spreuk van de dag, opmerkelijk en blij nieuws, artiesteninfo en het weetje van de week.
Presentatie: Bernard ter Horst.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
10:00 Sanssouci
Een programma gewijd aan de muziek van de klassieke en preklassieke periode. Haydn, Mozart, Beethoven, hun tijdgenoten en hun directe voorbeelden.
11:00 Zwerven Door de Barok
Muziek uit de 17e en 18e eeuw.
12:00 - 13:00 JazzNotJazz
Peter Beets over de randen van de jazz.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
10:00 Muziek Van Oranje
Muziek van Nederlandse bodem; met veel muzikaal talent dat in Nederland christelijke muziek maakt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
12:00 - 14:00 Muziek Van Oranje
Muziek van Nederlandse bodem; met veel muzikaal talent dat in Nederland christelijke muziek maakt.
Presentatie: Siem Lindhout.
09:00 - 13:00 Housuh in de Pauzuh XXL (dag 1 van 6)
Alle genres in één mix. Van r&b uit de 90’s, danceklappers uit de zero’s, hiphop uit de jaren ’10, tot de lekkerste house tracks van nu.
Presentatie: Lars van Heeswijk.
08:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Marcel Nieuwenweg.
11:00 - 14:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
09:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
12:00 - 13:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
09:00 - 15:00 Koningsdag in Emmen
Uitzending rondom het bezoek van de koning en zijn familie aan Emmen. Er is te horen wat er in de regio gebeurt, hoe Emmen zich voorbereidt op het bezoek en hoe dit bezoek verloopt.
Presentatie: René Steenbergen en Paula Keizer.
08:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
12:00 - 14:00 Weekend Overijssel
Muziek en uit-tips.
Presentatie: José de Bruin.
10:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
12:00 - 14:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.
Presentatie: Xandra Rakier.
09:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
12:00 - 14:00 Graat & De Laat
Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.
10:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
12:00 L1 Nieuws
Regionaal nieuws.
12:15 - 13:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
10:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
12:00 - 14:00 NH Helpt
Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.
10:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
12:00 - 14:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.
Presentatie: Ingrid Corvers.
09:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
12:00 - 14:00 Broodje Bral
Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.
09:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
12:00 - 14:00 Lunchbreak Zaterdag
Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
09:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
12:15 - 13:00 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.
Presentatie: Elsa van Hermon.
10:00 - 13:00 Opkikker
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 Vox
Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.
Presentatie: Max Vryens.
11:00 Het Uur Van De Waarheid
Een duik in de wondere wereld van bedrog, nepnieuws en complotten en gesprekken met factcheckers, experten en luisteraars over de moeilijke zoektocht naar wat feit is en wat fictie.
Presentatie: Dennis van den Buijs.
12:00 - 13:00 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Annemie Peeters.
10:00 De Zoete Inval
Spelprogramma.
Presentatie: Luc Appermont.
11:00 - 13:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Dirk Ghijs.
10:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
12:00 - 14:00 Klara Serveert
Presentatie: Inneke Plasschaert.
09:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.
12:00 - 16:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.