Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 12 juni 2021 om 18:00 uur

2021

zaterdag

12

juni

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 18:00 >
19:00
20:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

13:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met het laatste EK-nieuws en flitsen van de wedstrijden van vandaag:

  • 15:00 uur Wales - Zwitserland
  • 18:00 uur Denemarken - Finland
  • 21:00 uur België - Rusland

Presentatie: Annette van Trigt & Robbert Meeder.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 - 21:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 - 23:00 Opera Live (NTR)

Complete opera’s uit de grote (inter)nationale operahuizen, waar mogelijk rechtstreeks. Actualiteiten, achtergronden en opinies en veel muziek (zowel historische opnamen als de nieuwste releases).

Presentatie: Hein van Eekert.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Sander de Kramer.

20:00 - 22:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

De mooiste gospels uit binnen- en buitenland, het Pareltje van de week, de Top 3 en de rubriek ‘Sing Sing Sing’.

Presentatie: Remco Hakkert.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Gilly.

19:00 - 21:00 Nordin’s Night Out

Presentatie: Nordin.

Landelijk, commercieel:

< 18:00 >
19:00
20:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 - 21:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

17:00 Weekend

Presentatie: Tessa Mol.

19:00 - 21:00 NRG

Energieke muziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

19:00 - 22:00 Bas van Nimwegen

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Dennis Verheugd

19:00 - 21:00 Robert Feller

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 - 00:00 Saturday Night Not Live Non-stop muziek

Non-stop muziekprogramma.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

18:00 Wkndmx

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 - 00:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 18:00 >
19:00
20:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

18:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Presentatie: undefined.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek in de breedste zin van het woord: van koren tot korpsen, van harmonie tot fanfare en brassband.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 - 22:00 Muziek Non-stop muziek

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

18:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

19:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

20:00 - 22:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

17:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

18:00 Non-Stop Uit De 60’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 Non-Stop Uit De 70’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

20:00 - 21:00 Non-Stop Uit De 80’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’80.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 18:00 >
19:00
20:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 23:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 - 00:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 Forgotten Rewind Hits

Vergeten hits uit de 90’s en 00’s.

Presentatie: Stefan Brau.

20:00 - 22:00 The Sound of Ibiza

Keanu maakt uplifting mixen van clubhits van nu met verassende uitstapjes naar de vetste classics.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

18:00 JN30 Nonstop Non-stop muziek

20:00 - 21:00 De Hybrid Hugo Weekend Show

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

18:00 - 06:00 Dance Classics Non-stop muziek

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 - 22:00 ID 2.0

DJ Jurgen.

Vlaams:

< 18:00 >
19:00
20:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

15:00 Sporza EK

Sportprogramma, waarin het EK Voetbal centraal staat.

  • 15:00 uur Wales - Zwitserland
  • 18:00 uur Denemarken - Finland

Presentatie: Steffy Merlevede.

19:00 - 00:00 Sporza EK

Sportprogramma, waarin het EK Voetbal centraal staat.

  • 18:00 uur Denemarken - Finland
  • 21:00 uur België - Rusland

Presentatie: David Naert.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 De Ultratop Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Pascal Vranckx.

20:00 - 22:00 Rockshow

Rockmuziek.

Presentatie: Peter De Groot.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 - 00:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

17:00 Gunther D

Presentatie: Gunther Desamblanx.

19:00 - 21:00 Black Mamba

Black Mamba draait de nieuwste rap, bass en afro tracks.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

16:00 - 06:00 Marathonradio (dag 6 van 19)

Programma waarin studenten worden gesteund de examens. Daarbij kunnen luisteraars hun hart luchten en brengen artiesten live-muziek.

Presentatie: Peter Van de Veire.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl