Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 12 juni 2021 om 12:00 uur

2021

zaterdag

12

juni

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met het laatste EK-nieuws en flitsen van de wedstrijden van vandaag:

  • 15:00 uur Wales - Zwitserland
  • 18:00 uur Denemarken - Finland
  • 21:00 uur België - Rusland

Presentatie: Annette van Trigt & Robbert Meeder.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 - 16:00 VrijZaZo Show (AvroTros)

Paul Rabbering en Cielke Sijben nemen luisteraars mee in de verhalen achter de platen en verzoekjes zijn welkom. Ook wordt de muziekquiz Het Popduel gespeeld.

Presentatie: Paul Rabbering & Cielke Sijben.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 17:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Live-uitzending van een concert in Het Concertgebouw in Amsterdam.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 Weekend Request

Presentatie: Gilly.

13:00 - 16:00 Patricia

Presentatie: Patricia Gruber.

Landelijk, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

12:00 - 15:00 Stephan Jacobs

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

14:00 Techniektour Herhaling

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

14:30 - 15:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

12:00 Corton Op Kink

Presentatie: Eric Corton.

14:00 - 17:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 - 15:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Martijn Kolkman

13:00 - 16:00 René Verkerk

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 - 15:00 Lindo Duvall

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 - 15:00 Jan Paul Grootentraast

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Hielke Boersma

14:00 - 18:00 Jarno van der Wielen

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 - 18:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 - 18:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Muziek en sportnieuws.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 18:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 - 15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 - 17:00 Sport

Regionaal sportprogramma.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

14:00 - 18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

12:00 Matthieu Schotvanger

14:00 - 16:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 - 16:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 - 15:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 15:00 Patrick Wolda

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

11:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

13:00 - 15:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

Vlaams:

< 12:00 >
13:00
14:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

11:00 Interne Keuken

Presentatie: Sven Speybrouck & Koen Fillet.

13:00 - 15:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 - 16:00 FC Niels & Wiels

Programma in opmaat naar de voetbalwedstrijd België - Rusland (21:00 uur). Niels Destadsbader en Miguel Wiels supporteren samen met bekende voetbalfans, luisteraars en veel live-feestmuziek.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Johannes Wirix-Speetjens.

14:00 - 18:00 Villa d’Este

Architectuur en muziek. Met muziek die beklijft omdat er een verhaal aan vast hangt over grote muzikanten, iconische concertzalen, vergeten virtuozen, onsterfelijke én miskende composities.

Presentatie: Werner Trio.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

12:00 StuBru Select

Het beste van een week Studio Brussel.

13:00 - 17:00 De Zaterdag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 - 16:00 Marathonradio (dag 6 van 19)

Programma waarin studenten worden gesteund de examens. Daarbij kunnen luisteraars hun hart luchten en brengen artiesten live-muziek.

Presentatie: Esther Nwanu.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl