Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, dinsdag 11 augustus 2020 om 12:00 uur

2020

dinsdag

11

augustus

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen

Presentatie: Wouter Bouwman & Roelof de Vries.

14:00 - 16:00 Stax & Toine (AvroTros)

Het nieuws van de dag en gesprekken met gasten die iets bijzonders gaan doen. Muziek en lifestyle spelen een belangrijke rol en er wordt gezocht naar antwoorden op vragen die bij luisteraars leven.

Presentatie: Toine van Peperstraten & Dionne Stax.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Mark (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen.

14:00 - 16:00 Twee Vier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 16:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Landelijk, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Koen Hansen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 - 15:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 - 16:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

10:00 Aanvragen Maar

Verzoekplaten.

13:00 - 16:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Femke van der Veen.

13:00 - 16:00 Workflow

Presentatie: Stefan Koren.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Top 500 van de Zomer (dag 2 van 4)

De 500 heetste zomerhits.

Presentatie: Menno Barreveld.

13:00 - 16:00 Top 500 van de Zomer (dag 2 van 4)

De 500 heetste zomerhits.

Presentatie: Martijn Biemans.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

De beste klassiekers uit de jaren ’80.

Presentatie: Jeroen Nieuwenhuize.

13:00 - 16:00 80’s Top 810 (dag 2 van 5)

De beste klassiekers uit de jaren ’80.

Presentatie: Edwin Diergaarde.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Zomer Top 538 (dag 5 van 5)

De lekkerste zomerhits.

Presentatie: Barend van Deelen.

13:00 - 16:00 Zomer Top 538 (dag 5 van 5)

De lekkerste zomerhits.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Lindo Duvall

13:00 - 16:00 Tim Klijn

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 21:00 Tropische Playlist Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 - 00:00 Housuh in de Pauzuh (dag 2 van 7)

Een mix waarbij de playlist alle kanten op gaat. Van clubknallers uit de jaren ’90 tot aan de lekkerste R&B uit de ’00’s, afgewisseld met hits van nu en guilty pleasures.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

12:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 - 16:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Eric Ennema / Diana de Groot.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 - 15:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Muziekprogramma met ook het laatste nieuws uit de regio.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 - 16:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

13:00 - 16:00 Ruud de Boer

Muziek.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Zomerradio

Presentatie: Joost van Gelder.

14:00 - 16:00 Zomerradio

Presentatie: Daan Olthoff.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 15:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

Non-stop beste muziek uit de regio.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

11:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

14:00 - 18:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

12:00 Lunch

Presentatie: Joris Klokkers.

14:00 - 16:00 Big City Hits

Presentatie: Dylan Beukenkamp.

Vlaams:

< 12:00 >
13:00
14:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

12:00 #weetikveel

Presentatie: Kobe Ilsen.

13:00 - 16:00 La La Liebens

Presentatie: Ilse Liebens.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 Aftellen naar Zomerhit 2020

Presentatie: David Van Ooteghem.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

13:00 Picknick-Proof

Muziek van de meest beeldrijke soort, geïnspireerd door de natuur rondom ons.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

14:00 - 17:00 De Zomer van Klara

Luchtig programma met klassieke (en licht-klassieke) muziekwerken.

Presentatie: Tom Verheyden.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

10:00 Summer Is Music

Presentatie: Ulrike D’hauwer.

14:00 - 18:00 Summer Is Music

Presentatie: Kirsten Lemaire & Rik De Bruycker.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

12:00 Het Beste Van 25 Jaar Ultratop50

13:00 - 16:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Wanne Synnave.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl