Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 27 november 2021 om 13:00 uur

2021

zaterdag

27

november

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

NPO Radio 1

KPN: kanaal 801

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

15:00 - 16:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

NPO Radio 2

KPN: kanaal 802

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Top 2000 Stemweek (dag 1 van 7)

Presentatie: Dolf Jansen & Willemijn Veenhoven.

14:00 - 16:00 Top 2000 Stemweek (dag 1 van 7)

Presentatie: Paul Rabbering.

NPO 3FM

KPN: kanaal 803

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Yoeri Leeflang.

NPO Radio 4

KPN: kanaal 804

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

13:00 - 17:00 ZaterdagMatinee (NTR): Le Grand Macabre

In deze uitzending is de opera Le Grand Macabre (van György Ligeti) te horen, uitgevoerd door het Radio Filharmonisch Orkest, het Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent) en Gijs Leenaars (koordirigent). De solisten zijn:

  • Mescalina: Heidi Melton (sopraan)
  • Nekrotzar: Martin Winkler (bas-bariton)
  • Amanda: Sofia Fomina (sopraan)
  • Amando: Marta Fontanals-SImmons (mezzosopraan)
  • Piet the Pot: Peter Hoare (tenor)
  • Prince Go-Go: Aryeh Nussbaum Cohen (countertenor)
  • Astradamors: Seth Carico (bas-bariton)
  • White-Party Minister: Paul Curievici (tenor)
  • Black-Party Minister: Tim Kuypers (bariton)
  • Venus / Gepopo: Sara Hershkowitz (sopraan)

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

KPN: kanaal 805

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Manuëla Kemp.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

KPN: kanaal 806

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

KPN: kanaal 821

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 - 16:00 Patricia

Presentatie: Patricia Gruber.

Landelijk, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

100%NL

KPN: kanaal 823

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

12:00 Stephan Jacobs

15:00 - 17:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Stephan Jacobs.

Arrow Classic Rock

KPN: kanaal 814

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

KPN: kanaal 815

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

14:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

15:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 - 16:00 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

KPN: kanaal 812

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Concertzender

KPN: kanaal 824

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

13:00 Chanson

Oude en nieuwe Franstalige muziek.

14:00 Concertzender Live

15:00 - 16:00 Three of a Kind

Een jazz-song of compositie in drie verschillende uitvoeringen.

Efteling Kids Radio

KPN: kanaal 831

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Qmusic

KPN: kanaal 811

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Lars Boele

15:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Stephan Bouwman.

Radio 10

KPN: kanaal 813

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 - 16:00 René Verkerk

Radio 538

KPN: kanaal 809

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

13:00 - 16:00 Mark Labrand

Radio Veronica

KPN: kanaal 819

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Top 1000 Allertijden Bubbling Under

Alleen maar platen die de Top 1000 Allertijden net niet gehaald hebben.

14:00 - 16:00 Top 1000 Allertijden Bubbling Under

Alleen maar platen die de Top 1000 Allertijden net niet gehaald hebben.

Sky Radio

KPN: kanaal 808

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

Slam

KPN: kanaal 816

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

13:00 Hielke Boersma

14:00 - 18:00 Jarno van der Wielen

Sublime

KPN: kanaal 818

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 19:00 Non-Stop Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

Radio Noord

KPN: kanaal 881

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 - 18:00 Grunneger 1000 Stemweek

Omrop Fryslân

KPN: kanaal 880

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

Radio Drenthe

KPN: kanaal 882

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 - 18:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Radio Oost

KPN: kanaal 883

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

KPN: kanaal 885

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

KPN: kanaal 884

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 18:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

KPN: kanaal 886

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 De Platenbeld

Muziekprogramma.

Presentatie: Richard van den Beld.

L1 Radio

KPN: kanaal 891

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

NH Radio (Noord-Holland)

KPN: kanaal 888

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

15:00 - 17:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

Radio M Utrecht

KPN: kanaal 887

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Radio West

KPN: kanaal 889

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Menno Tamming & Herman Nanninga.

Radio Rijnmond

KPN: kanaal 890

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Omroep Zeeland

KPN: kanaal 892

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

Groot Nieuws Radio

KPN: kanaal 829

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 - 19:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Radio Continu

KPN: kanaal 827

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

KPN: kanaal 822

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

12:00 Matthieu Schotvanger

14:00 - 16:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Radio NL

KPN: kanaal 825

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

13:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Ujala Radio

KPN: kanaal 851

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Vlaams:

< 13:00 >
14:00
15:00

VRT Radio 1

KPN: kanaal 841

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 - 18:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

VRT Radio 2

KPN: kanaal 847

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 - 16:00 Weekend

Presentatie: Anja Daems.

Klara (VRT)

KPN: kanaal 842

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 - 18:00 Klara Top 100 (dag 1 van 2)

De meest geliefde klassieke muziek.

Presentatie: Mark Janssens & Greet Samyn.

Studio Brussel (VRT)

KPN: kanaal 844

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 - 17:00 De Zaterdag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

MNM (VRT)

KPN: kanaal 843

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

13:00 Het Beste Van De MNM50

14:00 - 18:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl