zaterdag
30
maart
Suhoor Stories
House Top 1000
19:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
22:00 - 01:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
19:00 - 23:00 Opera Live (NTR)
Presentatie: Hein van Eekert.
20:00 - 23:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
19:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
21:00 The Partysquad
22:00 - 23:00 DJ Wef
20:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
19:00 Joey van der Velden
21:00 Kris Kross Amsterdam
22:00 - 00:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
18:00 Jules van Hest
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
19:00 Global Dance Chart
De 40 grootste dance hits op aarde.
Presentatie: Wessel van Diepen.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
20:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
22:00 - 00:00 Veronica Anthems
19:00 Feel Good Evening
22:00 - 00:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 Classic In De Avond
22:00 - 23:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
20:00 Jazz Guitar
Jazzmuziek.
21:00 InJazz Radio
Veel hedendaagse en Nederlandse jazz.
Presentatie: Co de Kloet.
22:00 - 23:00 Deep Jazz
Een programma dat zich op jazzmuziek richt in internationaal opzicht, waarbij de Nederlandse component niet ontbreekt.
Presentatie: Hans Mantel.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
19:45 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd RKC Waalwijk - sc Heerenveen (aftrap: 20:00 uur).
22:00 - 23:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
18:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
19:00 Non-Stop Muziek
21:00 - 23:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 - 23:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
19:00 DJ Carrousel
Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.
22:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
19:00 - 03:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
20:00 - 23:00 Time Out
Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.
Presentatie: Michael Robberechts.
20:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.