Logo oorboekje.nl

De radiogids van dinsdag 11 juni 2024 om 17:00 uur

2024

dinsdag

11

juni

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
18:00 uur
 

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

18:30 - 19:00 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Jan Willem Wesselink.

16:00 De Wild in de Middag (PowNed)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 - 20:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

16:00 - 19:00 Barend & Benner (PowNed)

Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.

Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 - 20:00 De Avondstart (Max)

Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.

Presentatie: Simone Walraven.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.

16:00 - 19:00 Jan Paparazzi Show (AvroTros)

Gezelligheid, klimaatneutrale kletsjes en veel Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Jan Paparazzi.

Landelijk, FM:

 
< >
18:00 uur

16:00 - 19:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

16:00 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

18:30 - 19:00 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

16:00 - 19:00 Jorien Renkema

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.

16:00 - 19:00 Joost Swinkels

Presentatie: Joost Swinkels & Anton Griep.

16:00 - 19:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

16:00 - 19:00 De 538 Middagshow

Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.

Presentatie: Frank Dane.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

16:00 - 19:00 Wout & Frank

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
18:00 uur

16:00 - 19:00 Spitsstrook

Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.

Presentatie: Debby Roukens & Bernard ter Horst.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

 

17:00 Het Paleis van de Weemoed Herhaling

Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.

Presentatie: Sjaak Roodenburg.

18:00 - 19:00 Three of a Kind

Een jazz-song of compositie in drie verschillende uitvoeringen.

16:00 - 19:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

16:00 - 19:00 Tim op het Broek

16:00 - 19:00 Middagshow

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Jarno van der Wielen, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

10:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

18:00 - 20:00 Classics Non-stop muziek

Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

 
< >
18:00 uur

16:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 - 19:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

16:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

18:00 - 19:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 - 19:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

16:00 - 19:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

15:00 - 19:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

16:00 - 19:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 - 19:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

16:00 - 19:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

16:00 - 19:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

 

17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

16:00 - 19:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

18:00 - 19:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

Regionaal, commercieel:

 
< >
18:00 uur
 

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 - 19:00 Overlijdensberichten

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

12:00 - 19:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

16:00 De Middagshow Met Jan

Presentatie: Jan Procee.

18:00 - 19:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

16:00 De Middagshow

Presentatie: Erik Kerkhof.

18:00 - 20:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Vlaams:

 
< >
18:00 uur

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

18:00 Het Kwartier

Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.

Presentatie: Lode Roels.

18:30 - 19:00 Voorproevers

Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.

Presentatie: Bruno Wyndaele.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 - 20:00 BeneBene

Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.

Presentatie: Kim Debrie.

 

17:00 Pompidou

De wereld van de kunst.

Presentatie: Nicky Aerts.

18:00 - 20:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Tine De Donder.

16:00 De Roo & De Rycke

Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.

18:00 - 20:00 Radar Op De Festivals

Presentatie: Michèle Cuvelier.

16:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

18:00 - 22:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl