Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 15 augustus 2020

2020

zaterdag

15

augustus

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin actualiteit en verdieping hand in hand gaan. Drie gasten vertellen gasten wat hen (on)aangenaam heeft getroffen in het nieuws van deze week.

Presentatie: Lynda Hessel.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Biem Buijs.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends.

15:00 Hilversum Uit (NTR)

Uitzending vanaf een marktplein ergens in Nederland, waar een levendige radioshow gehouden wordt met actuele gesprekken, persoonlijke verhalen, muziek en dichtkunst, met speciale aandacht voor de lokale blik op de actuele stand van het land.

Presentatie: Petra Grijzen / Natasja Gibbs.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 Moedig Voorwaarts (kro-ncrv)

Interviewprogramma waarin Nederlanders van naam en faam hardop denken over hun levensweg, hun pogingen goed te doen, hun vallen, hun opstaan.

Presentatie: Frénk van der Linden.

20:00 Tegenpolen (WNL)

Een discussie tussen twee, van nature, tegenpolen. Onder leiding van Martijn de Greve gaan ze het gesprek aan over onderwerpen die het maatschappelijk debat dienen en een beetje schuren.

21:00 Vanzelfsprekend (NTR)

Fadua El Akchaoui en Nora Akachar bespreken en becommentariëren actualiteiten en maatschappelijk relevante (al dan niet taboedoorbrekende) thema’s met ruimte voor humor en persoonlijke verhalen.

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Onze Man In Deventer (bnnvara)

Özcan Akyol interviewt een gast, live vanuit zijn woonkamer in het centrum van Deventer.

01:00 Sinans Atlas (bnnvara)

Sinan Can praat met een gast over zijn of haar favoriete land.

01:30 De Verhalen

Audiodrama van eigen bodem, in korte of langere series.

02:00 Wat Het Daglicht Niet Verdragen Kan (NTR)

Talentvolle radiomakers gaan op zoek naar mooie verhalen. Daarbij ligt de focus op nieuws, maar ook de donkere kant van actualiteit en maatschappij.

04:00 - 06:00 Fris (kro-ncrv)

De opvallende gebeurtenissen en evenementen van de afgelopen zaterdag en een vooruitblik op wat de zondag kan brengen.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

09:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Zomerspijkers: Martin Koolhoven (bnnvara)

Gesprek met een bekende gast over muziek, het leven en de hoogte- en de dieptepunten van de afgelopen tijd. Het vaste cabaretteam zorgt voor diverse originele bijdrages zoals muziek, columns en een Zomerspijkerslied.
Vandaag is Martin Koolhoven te gast.

Presentatie: Dolf Jansen.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

18:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Soul, jazz, funk, r&b en hiphop, maar ook interviews met nieuw soul- en jazz-talent en een albumtrack die net zo mooi is als een uitgebrachte single.

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Funky Frank’s (bnnvara)

Alles wat funky is.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 On The Beat (kro-ncrv)

De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

04:00 - 06:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (AvroTros)

Presentatie: Jamie Reuter.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 Angeliques Afternoon (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 Club Carter (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan.

Presentatie: Sagid Carter.

00:00 Lang Leve Het Weekend (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

02:00 Andres (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Hoogtepunten uit het archief van de ZaterdagMatinee.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Earbites (NTR)

Speciaal programma rondom het Grachtenfestival. Met interviews, festival-updates en live-optredens.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

18:00 Podium op Zaterdag (NTR)

De nieuwste releases en tips voor poëzie, film en concerten. Daarnaast is er speciale aandacht voor crossover.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Zomeravondconcert (AvroTros / NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

07:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Remco Hakkert.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

19:00 EO Live (EO)

Goede gesprekken en live muziek.

22:00 Onderweg (EO)

Inspirerende mensen vertellen hun levensverhaal. Hun passie, hun problemen, hun geloof, maar ook hun ongeloof en de levenslessen die ze leerden komen aan bod in een ontspannen setting op een sfeervolle locatie.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

23:00 Musica Religiosa (EO)

Muziekprogramma met hoofdzakelijk klassieke religieuze muziek en voorgelezen passages uit boeken.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

04:00 The Future

07:00 Best of Jouw Stad

Presentatie: Dinja Pannebakker.

10:00 Weekend Request

Presentatie: Susanne Potiek.

13:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Sander Bellekom.

19:00 Youssef & Ouassima

De sound van de buurt, met artiesten die hun credits hebben verdiend op de starten komen langs. Ook zijn de beste bars te horen van opkomende talenten. Verder brengen Youssef Koukouh en Ouassima Tajmout veel gekke spelletjes, challenges en gezelligheid.

21:00 The Partysquad

22:00 Moreira’s Mansion

Freddy Moreira draait de lekkerste tunes in zijn eigen exclusieve huisfeestje.

23:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 The Encore Clubnacht

04:00 - 07:00 The Future


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Martijn La Grouw

13:00 Colin Banks

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

06:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

15:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

16:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

17:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

17:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

18:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

19:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

20:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen dinsdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

21:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen woensdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen donderdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen vrijdag.)

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

01:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

04:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

04:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

12:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

18:00 Avondfocus Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te ontspannen.

21:00 Avondconcert Non-stop muziek

Een concert, samengesteld voor de zaterdagavond.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

09:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

16:00 Weekendshow

DJ Marjolein draait de leukste hits, heeft een bijzonder Musical Moment, neemt de kinderagenda door en heeft plek voor verzoekjes en leuke weetjes.

18:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

00:00 Darkroom Non-stop muziek

07:00 Breakfast

Presentatie: Stefan Koren.

10:00 Carlijn

Presentatie: Carlijn Hubregtse.

12:00 Weekend

Presentatie: Mick Hummel.

15:00 Kink, Inc

Presentatie: Roger Fletcher.

18:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

21:00 Kicks Non-stop muziek

De ultieme playlist voor de zaterdagavond.

00:00 - 07:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Joost Swinkels

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Lars Boele

12:00 Stephan Bouwman

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

18:00 Lars Boele

21:00 Joep Roelofsen

00:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Lindo Duvall

11:00 Robert Feller

15:00 Jasper de Vries

19:00 Silvan Stoet

21:00 Sven’s Classix

DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Ekdom’s Funky Music Trip

Funky muziek. Met nieuwe ontdekkingen, oude vergeten soul, vette funk, nu-soul, acid jazz en retro dance classics.

Presentatie: Gerard Ekdom.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

04:00 Desmond Baidjoe

08:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 Barend van Deelen

15:00 Edwin Noorlander

18:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 A State of Trance

Armin van Buuren.

02:00 Hardwell On Air

03:00 Sexy By Nature

Sunnery James en Ryan Marciano.

04:00 Clublife

Tiësto.

05:00 - 08:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

08:00 Goud van Oud

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Jasper de Vries.

12:00 Marisa Heutink

15:00 Veronica Hotline

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 Back To The 80’s

Eén deejay krijgt vrij spel in de muziekkeuze, gasten en gesprekken, mits deze een link hebben met de jaren ’80.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Housuh in de Pauzuh (dag 6 van 7)

Een mix waarbij de playlist alle kanten op gaat. Van clubknallers uit de jaren ’90 tot aan de lekkerste R&B uit de ’00’s, afgewisseld met hits van nu en guilty pleasures.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

22:00 Smooth

Relaxte muziek, van zowel oude als nieuwe artiesten.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

13:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Petra Dorrestijn.

10:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst & Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst en uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

20:00 Adeline Draait Weer

De favoriete muziek van Adeline van Lier. Haar smaak gaat alle kanten op. Soms gaat het puur om de klanken, dan weer eens meer om de tekst of het verhaal erachter.

21:00 Train to Nowhere

Vic van de Reijt, Frits Jonker en Maarten Eilander nemen luisteraars mee op een reis die alle kanten op kan gaan. Aan de hand van een thema verrassen ze elkaar en de luisteraar met hun bijzondere en bizarre vondsten uit de Nederlandse, Duitse, Franse, Italiaanse en Engelstalige muziek.

23:00 Studio Bijlo

Cabaretier Vincent Bijlo is radioliefhebber en radiorecensent. In dit programma laat hij horen wat hij zo goed vindt aan en op de radio en in de muziek.

00:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Jeroen En De Zomer

De lekkerste muziek van alle tijden, verzoeken en belevenissen van luisteraars. Ook is er het spel Weekend Woordbouwer.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

15:00 Non-Stop Non-stop muziek

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’80.

21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’90.

22:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

19:00 ’t Heerlijk Loflied Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

21:00 The Hard Edition

Hits uit de jaren ’90 en ’00 met een hoog tempo. Met artiesten zoals Paul Elstak, Charly Lownoise & Mental Theo, Dune, Nakatomi en Party Animals.

Presentatie: Dick Liefting.

22:00 The Sound of Ibiza

DJ Keanu.

02:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

10:00 Jukebox

12:00 Weekend Show

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 De JN30

16:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

20:00 De Hybrid Hugo Weekend Show

21:00 Non-Stop Feest op je radio

02:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Patrick Wolda

15:00 Wouter van Stralen

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild Hitradio

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Wild in Het Weekend

Presentatie: Rob van Rossum.

11:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

13:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter & Rianne Besters.

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 ID 2.0

DJ Jurgen.

22:00 Clubbin’

Eric van Kleef.

00:00 Release Yourself

Roger Sanchez.

02:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

23:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

10:00 Eucharistieviering

11:00 De Boshut

Annemie Peeters ontvangt een bekende Vlaming in haar boshut.

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 Trans Europa Express

Een reis door de tijd en de ruimte. Van het Rome van 1967 naar het Stockholm van 2020. Met ook aandacht voor muziek die in andere landen een hit zijn, of zijn geweest.

Presentatie: Lieven Vandenhaute en André Vermeulen.

16:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: David Naert.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: David Naert.

22:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

23:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Zomerweekend

Presentatie: Filip Ledaine.

08:00 De Vijver van Siska

Siska Schoeters kijkt van aan haar vijver thuis op een eigenzinnige manier naar de zomermaanden.

10:00 Het Ministerie van Lachende Zaken

Sonny Vanderheyden nodigt bekende mensen uit met veel gevoel voor humor en praat over wat hen allemaal aan het lachen brengt. Sven de Leijer, Rik Torfs, Leen Dendievel en Jan Peumans komen al zeker langs.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 Aftellen naar Zomerhit 2020

Presentatie: David Van Ooteghem.

16:00 De Week van Harald

Het nieuws van de week.

Presentatie: Harald Scheerlinck.

18:00 De Ultratop Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Pascal Vranckx.

20:00 Zot Veel Zomer In The Mix

23:00 After Sun

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 07:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

23:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

10:00 De Pelgrims

Een reis met veel muziek langs de beroemde en beruchte pelgrimstochten: van Santiago de Compostella over de GR 5 tot de Nieuwe Zijderoute. Met muziek van onder andere: Franz Liszt, Arvo Pärt en Charlie Haden.

Presentatie: Pat Donnez.

12:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

14:00 Villa d’Este

Architectuur en muziek. Met muziek die beklijft omdat er een verhaal aan vast hangt over grote muzikanten, iconische concertzalen, vergeten virtuozen, onsterfelijke én miskende composities.

Presentatie: Tom Verheyden.

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 Klara Live

Opname van een optreden van het Taurus Quartet (Wietse Beels, Liesbeth Baelus, Vincent Hepp en Martijn Vink), waarbij zij strijkkwartetten van Ludwig van Beethoven speelden. Met Beethovens 6de strijkkwartet (vierdelig qua vorm) en De grosse fugue op. 133.
Ook is een concert te horen van Liebrecht Vanbeckevoort met werken van Bach (arrangementen), Beethoven en Chopin.

Presentatie: Tom Verheyden.

22:00 All That Jazz

Muziek van de meest legendarische jazzhelden. Met de beste studio-opnames en live-opnames.

23:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

23:00 Summer Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Stijn Van de Voorde.

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

12:00 Bruut

Stevige gitaarmuziek.

13:00 Summer Is Music

Presentatie: Esther Coolen.

18:00 Camping Belgica

Goeie muziek en zomerse vibes. De beste dj’s presenteren hun soundtrack bij de ondergaande zon. Van hiphop tot soul, van house tot disco en van reggae tot dancehall: alles wat heet in de oren klinkt en zich laat combineren met gin-tonic in het glas en vlees op de barbecue.

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

23:00 - 07:00 Summer Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

02:00 Summertime Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Sen De Paepe.

13:00 Het Beste Van De MNM50

14:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Kawtar Ehlalouch.

18:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Anushka Melkonian.

21:00 Start To DJ: Winnaar 2020

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaar van dit jaar.

22:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

23:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

00:00 MNM50 Herhaling

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Sen De Paepe.

03:00 - 07:00 Summertime Non-stop muziek

Non-stop hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl