Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 9 december 2022

2022

vrijdag

9

december

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Humberto (AvroTros)

Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.

16:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, waarin vanavond vooral veel aandacht is voor de volgende wedstrijden op het WK Voetbal:

  • 16:00 uur Kroatië - Brazilië
  • 20:00 uur Nederland - Argentinië

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Simone Weimans.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Lotje IJzermans.

01:00 Vink (AvroTros)

Presentator Mischa Blok, radiorecensent Vincent Bijlo en Volkskrant-recensent Stan Putman bespreken drie podcasts.

02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)

Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.

Presentatie: Astrid de Jong.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Wout & Frank (bnnvara)

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

20:00 Stavermans Disco (kro-ncrv)

De lekkerste discomuziek.

Presentatie: Gijs Staverman.

22:00 Giel (bnnvara)

Artiesten, livemuziek en gesprekken met luisteraars.

Presentatie: Giel Beelen.

00:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)

Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.

Presentatie: Eddy Keur.

02:00 Simone’s Songlines (AvroTros)

Simone Walraven reist de wereld af op zoek naar inspirerende verhalen en bijzondere muziek. Ze draait Top 2000 classics, laat haar eigen ontdekkingen horen en praat met mensen die iets te vertellen hebben.

04:00 - 07:00 Martine In De Morgen (EO)

Muziek vol verhalen, overtuigingen, twijfels, angsten, hoop en liefde.

Presentatie: Evert Duipmans.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Rob & Wijnand en de Ochtendshow (kro-ncrv / AvroTros)

Show met een positief geluid waarbij humor, het hier en nu en muziek centraal staan.

Presentatie: Rob Janssen & Wijnand Speelman.

09:00 We Want Zeroes (kro-ncrv / AvroTros)

De beste tracks uit de zeroes.

Presentatie: Rob Janssen, Wijnand Speelman & Jorien Renkema.

10:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 Requestival (bnnvara)

Verzoekplaatjes.

Presentatie: Mark van der Molen.

13:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

16:00 Keur in de Middag (PowNed)

Presentatie: Eddy Keur.

19:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

22:00 De Boem Boem Discoshow (bnnvara)

Een mix van nieuwe en oude elektronische muziek. Van Kraftwerk, naar Daft Punk, naar Italo disco naar nieuwe house uit het Verenigd Koninkrijk. Veel muziek, weinig gepraat.

Presentatie: Rámon Verkoeijen.

00:00 Jamie Reuter (PowNed)

02:00 Sebastiaan Ockhuysen

04:00 - 06:00 Luc Sarneel (bnnvara)

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4 (binnenkort NPO Klassiek)

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Andrea van Pol.

20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)

Rechtstreeks vanuit TivoliVredenburg is een optreden te horen van Amsterdam Sinfonietta, Tomo Keller (viool / leiding), Håkan Hardenberger (trompet), en Johanna Wallroth (sopraan)

  • Georg Philipp Telemann - Trompetconcert in D gr.t.
  • Ludwig van Beethoven - Heiliger Dankgesang uit Strijkkwartet op.132
  • Johann Sebastian Bach - Cantate ‘Jauchzet Gott in allen Landen’ BWV 51
  • Bernard Krol - Magnificat-Variaties
  • Gerald Finzi - ‘The Salutation’ uit Dies Natalis
  • Georg Friedrich Händel - Eternal source of light divine HWV 74
  • Bill Evans - A child is born
  • Max Reger - Schlichte Weisen: Mariä Wiegenlied
  • Traditional - Zweedse kerstliederen

Presentatie: Leonard Evers.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Henk van Steeg.

16:00 De Weekendborrel (AvroTros)

Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.

Presentatie: Hans Schiffers.

18:00 De Max (Max)

Muziek uit de afgelopen acht decennia, met de nadruk op de jaren ’60 en ’70. Daarbij worden verhalen verteld achter de gedraaide muziek.

Presentatie: Henkjan Smits.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Ron Wacht op de Nacht (Max)

Verhalen, herinneringen en muziek.

Presentatie: Ron Brandsteder.

00:00 Musical Moods (AvroTros)

De mooiste musicalmuziek uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Frits Sissing.

01:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews, nieuw talent en meningen uit de buurt, afgewisseld met muziek.

16:00 Sander & Vonneke

Sander en Vonneke hebben het gezellig. Ze praten over hun levens, over wat er in de wereld speelt en stellen luisteraars de gekste vragen.

19:00 Nordin’s Night Out

Clubvibes met leuke gasten, artiesten uit de club en dj-sets.

Presentatie: Nordin.

21:00 Moreira’s Mansion

Freddy Moreira draait de lekkerste tunes in zijn eigen exclusieve huisfeestje.

22:00 Childsplay

23:00 Robin Roxette

00:00 Lucky Jones

01:00 Fissa

04:00 - 07:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 Thomas van Empelen

13:00 Colin Banks

16:00 Stephan Jacobs

19:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

16:00 Classic Rock Café

Verzoekplaten.

18:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

Presentatie: Kees Dorresteijn.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:30 Newsroom Den Haag

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 The Friday Move

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:30 AEX Factor

Een duik in de financiële wereld.

19:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

19:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

00:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

01:30 AEX Factor Herhaling

Een duik in de financiële wereld.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

03:30 Europa Herhaling

Europawatchers Geert Jan Hahn en Stefan de Vries houden Brussel en het Europese continent nauwlettend in de gaten.

04:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

04:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Youri van der Geest.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Hartgers.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Daan Olthoff.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:30 - 10:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 06:45 Daily Kink
  • 07:15 Kinkstart van je dag
  • 07:45 Daily Kink Headlines
  • 08:20 Bekendmaking Tijdmachine
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Het Beste uit de Kink 1500

Een selectie uit de lijst met de allerbeste muziek ooit.

Presentatie: Eric Corton.

11:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

  • 11:00 90’s Break
  • 12:40 Dag Top 3

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 Workflow

Muziek.

  • 14:40 Soundtrack van de dag

Presentatie: Stefan Koren.

16:00 Rush Hour, De Vrijmibo Editie

Presentatie: Tim op het Broek & Joy Stempher.

19:00 Vrijdag CorVee

Presentatie: Michiel Veenstra & Eric Corton.

21:00 Kicks

Presentatie: Stefan Koopmanschap.

00:00 - 07:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk.

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

12:00 Wim van Helden

14:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Domien Verschuuren.

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Kai Merckx, Tom van der Weerd & Bram Krikke.

19:00 Kai, Tom & Bram

Presentatie: Kai Merckx, Tom van der Weerd & Bram Krikke.

21:00 Stephan Bouwman

00:00 Cain Slobbe

02:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Top 4000 (dag 6 van 21)

De populairste hits aller tijden.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Top 4000 (dag 6 van 21)

De populairste hits aller tijden.

Presentatie: Jeroen Nieuwenhuize.

13:00 Top 4000 (dag 6 van 21)

De populairste hits aller tijden.

Presentatie: Edwin Diergaarde.

16:00 Top 4000 (dag 6 van 21)

De populairste hits aller tijden.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 Top 4000 (dag 6 van 21)

De populairste hits aller tijden.

21:00 Top 4000 (dag 6 van 21)

De populairste hits aller tijden.

00:00 - 06:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtend met Wietze en Klaas

Met tussen 09:00 en 10:00 uur ’90’s @ 9:00’.

Presentatie: Wietze de Jager & Klaas van der Eerden.

10:00 Dennis Ruyer

12:00 De 538 Lunch met Dennis

Presentatie: Dennis Ruyer.

14:00 Niek van der Bruggen

16:00 De Coen en Sander Show

Gezelligheid, veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

Presentatie: Coen Swijnenberg & Sander Lantinga.

19:00 Bas & Iris

Presentatie: Bas Menting & Iris Enthoven.

22:00 Sunnery & Ryan

Sunnery James & Ryan Marciano.

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 David Guetta Radio Show

02:00 Weekendmix

03:00 - 07:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Een vrolijke start van de werkdag.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

09:00 Marisa’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Marisa Heutink.

12:00 De Piepshow

Presentatie: Martijn Muijs.

14:00 De XXL Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders & Caroline Brouwer.

18:00 Veronica Anthems

Presentatie: Frank van der Lende.

19:00 Soundz Live

Programma met veel live-muziek.

Presentatie: Frank van der Lende.

21:00 Ik Vraag Dit Voor Een Vriend

Antwoord op vragen die aan je blijven knagen en waarvan luisteraars soms denken dat ze te ongemakkelijk zijn.

Presentatie: Bas van Teylingen.

23:00 Muziek Voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

00:00 Carsten’s Café

Presentatie: Carsten van Dijk.

02:00 Het Ministerie van Aangeschoten Zaken

Presentatie: Bram Molenaar.

04:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

00:00 - 23:59 The Christmas Station Non-stop muziek

Non-stop kerstmuziek.

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Martijn La Grouw.

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Martijn La Grouw.

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

17:00 MixMarathon: James Hype

DJ-set van James Hype.

18:00 MixMarathon: Oliver Heldens

DJ-set van Oliver Heldens.

19:00 MixMarathon: Nicky Romero

DJ-set van Nicky Romero.

20:00 MixMarathon: R3hab

DJ-set van R3hab.

21:00 MixMarathon: Alok

DJ-set van Alok.

22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand

DJ-set van Fedde Le Grand.

23:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

00:00 MixMarathon: Mau P

DJ-set van Mau P.

01:00 MixMarathon: Mike Williams

DJ-set van Mike Williams.

02:00 MixMarathon: Dimitri Vegas and Like Mike

DJ-set van Dimitri Vegas and Like Mike.

03:00 MixMarathon: Solardo

DJ-set van Solardo.

04:00 MixMarathon: Vintage Culture

DJ-set van Vintage Culture.

05:00 - 06:00 MixMarathon: Claptone

DJ-set van Claptone.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 Funky Friday Non-stop muziek

Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.

16:00 Johnny’s Friday

John Williams luidt het weekend in met veel oude en nieuwere funk, soul en r&b. Luisteraars mogen nummers aanvragen en er is een mix verzorgd door DJ Irwan.

19:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

21:00 WeekendMix

Turne Edwards mixt de beste hiphop, soul, r&b en funkmuziek.

01:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot en Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Een mix van het nieuws van de dag, achtergronden bij het nieuws en muziek.

Presentatie: Eric Ennema of Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 De Lunch

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Muziekprogramma met ook het laatste nieuws uit de regio.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Biem Buijs.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

16:00 Lang Leve De Vrijdag

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.

19:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 Brabantse Nachten Zijn Lang

Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.

02:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

14:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Spitstijd

Het laatste nieuws.

Presentatie: Bart Slim.

19:00 NH Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.

22:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman / Jos van Heerden.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Gertjan van Stralen.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 07:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Melle Tuik.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Goedemorgen Rijnmond

Regionaal nieuws en muziek.

Presentatie: Olivier de Neve.

10:00 Dwars Door Rijnmond

Programma dat iedere dag op een bijzondere plek in de regio is, met een mix van gesprekken en veel muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

13:00 Rijnmond In De Middag

Veel muziek, gasten en bijzondere verhalen, met humor en positiviteit.

Presentatie: Marrit de Vries.

16:00 Rijnmond Nu

Het laatste nieuws en een terugblik op de dag.

Presentatie: Reint Jan Potze.

18:00 De Verdieping

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

Presentatie: Ruud de Boer.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nachtprogrammering Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 Zeeuwse Diep
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Michiel van der Velde.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

19:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Amor FM

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

19:00 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:30 Top 40 Non-stop muziek

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

18:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 10 Brabant

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

07:00 Luuk van den Braak

10:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

07:00 Gezellig Wakker Worden

10:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

12:00 Continu in Bedrijf

Programma waarin bedrijven centraal staan. Ondernemers en werknemers vertellen over hun bedrijf, hun gedrevenheid, mooie verhalen en de muziek op de werkvloer.

Presentatie: Jan Procee.

14:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen af en toe artiesten op bezoek.

Presentatie: Kevin Terpstra.

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Ochtendshow

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 @ Lunch

Presentatie: Luc van Rooij.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

22:00 EuroDanceNight

De beste Eurodance uit de 90’s.

Presentatie: Dick Liefting.

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

15:00 JN30

Presentatie: Koen van der Vorst.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

15:00 De Middagshow met Kylian

Presentatie: Kylian van Luijt.

18:00 Dance Classics

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM (Hitradio)

Meer informatie over Wild FM

06:00 Morning Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Classics

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 Lunch

Presentatie: Frank Schildkamp.

14:00 Patricia van Liemt & Rolien Magendans

16:00 Rumag Vrijdagmiddag Show

Vrijdagmiddagborrel met muziek, roddels, gasten, live optredens en de bekende Rumag-spellen.

Presentatie: Bernou van der Ent & Dylan Beukenkamp.

18:00 Kicken’s HipHopHits

Presentatie: Patrick Kicken.

20:00 Weekend

Presentatie: Dylan Beukenkamp & Dave Jongen.

22:00 WeekendMix

Marc de Roo.

00:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Babette Moonen.

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 Friday On My Mind

Presentatie: Floris Daelemans.

16:00 Sporza WK

Sportprogramma met veel aandacht voor het WK Voetbal in Qatar.

18:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

19:00 Time Out

Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.

Presentatie: Michael Robberechts.

20:00 Sporza WK

Sportprogramma met veel aandacht voor het WK Voetbal in Qatar.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Start je Dag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

08:00 De Inspecteur

Antwoord op alle consumentenvragen.

Presentatie: Sven Pichal.

09:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

18:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.

Presentatie: Marc Pinte.

22:00 In De Mix

00:00 - 06:00 Radio2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Greet Samyn.

09:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Björn Doumen.

14:00 Iedereen Klassiek

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

18:00 Take 6

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

22:00 Valckenaers & Vanhoudt Herhaling

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Bert Van Steenberghe

09:00 Joris Brys

13:00 Bijna Weekend

De beste platen in de mix.

Presentatie: Sam De Bruyn & Pien Lefranc.

19:00 Abattoir Anvers

Vanuit hun ex-halal-slachthuis presenteren Faisal, Glints en Yong Yello de meest verse hiphop, de beste klassiekers en lokale specialiteiten. Drie fijnproevers met uiteenlopende smaken, brengen verrukkelijke tracks plus een stevige portie geouwehoer.

21:00 Untz

Non-stop beats.

Presentatie: Amber Broos.

23:00 Untz

Non-stop beats.

Presentatie: Amber Broos.

03:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Follow Friday

Luisteraars linken platen aan elkaar.

Presentatie: Bart De Raes.

13:00 Weekend Countdown

Presentatie: Alexandra Gadzina.

16:00 Bouger Bouger

Presentatie: Esther Nwanu & Voltage.

19:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Mix & Match

Feesten op de beats van Erwin De Nul.

22:00 Omdat Het Kan Soundsystem

Feesten op de beats van Omdat Het Kan Soundsystem.

23:00 The Henri PFR Radio Show

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Henri PFR.

00:00 - 07:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl