Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, zondag 1 augustus 2021

2021

zondag

1

augustus

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokio.

Presentatie: Robbert Meeder & Jurgen van den Berg.

11:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokio.

Presentatie: Tom van ’t Hek & Ghislaine Plag.

17:00 Kamerbreder

Presentatie: Roos Oosterbaan.

18:00 Zomergesprek (PowNed)

Gesprek met iemand die in het middelpunt van het nieuws gestaan heeft.
Vandaag is JA21-politica Annabel Nanninga te gast.

Presentatie: Roderick Veelo.

19:00 Pointer (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

20:00 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

Presentatie: Stephan Komduur.

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Mieke van der Weij.

00:00 Zwarte Prietpraat (PowNed)

Nieuws en actualiteiten op een andere manier gebracht: provocerend, dwars, rauw, intelligent en ongecensureerd. Prem Radhakishun maakt nieuws, verslaat nieuws, maar vooral lacht hij het nieuws uit.

02:00 - 06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Wouter Bouwman & Suse van Kleef.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

05:00 Soul Night Met Jeroen (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Hofleverancier van de Liefde (bnnvara)

Liefdesprogramma waarin mensen bij elkaar gebracht worden en de mogelijkheid hebben om te vertellen hoeveel ze van elkaar houden.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

14:00 De VrijZaZo Show (AvroTros)

Verzoekjes, verhalen achter de platen en de muziekquiz Het Popduel.

Presentatie: Paul Rabbering & Cielke Sijben.

16:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis & Giel Beelen.

18:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

20:00 Blokhuis (bnnvara)

Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.

22:00 De Kloosteravond (EO)

Mooie platen en opvallende verhalen van luisteraars.

Presentatie: Martine ten Klooster.

00:00 Van Inkels Choice (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

02:00 Wildgroei (bnnvara)

Presentatie: Jeroen Mulder & Evert Duipmans.

04:00 - 06:00 Giel (bnnvara)

Presentatie: Giel Beelen.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

09:00 De Tussentijd (kro-ncrv)

Streetlab-presentatoren Stijn van Vliet en Daan Boom willen van luisteraars weten wat zij doen in de tussentijd. Ook checken ze wat BN’ers aan het doen zijn.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

14:00 Hier (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

16:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 Kaat tot Laat (EO)

De nieuwste tracks en meest sappige verhalen.

Presentatie: Andres Odijk.

00:00 Parels Van De Nacht (kro-ncrv)

Een karrenvracht vol humor, nieuwe muziek en een flinke bak eigenzinnigheid.

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Desiree (bnnvara)

Presentatie: Desiree van der Heiden.

04:00 - 06:00 Land Der Levenden (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Tussen hemel en aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

10:00 Het Zondagochtend Concert Archief (AvroTros)

Opnames uit het archief van Het Zondagochtend Concert.

Presentatie: Hans van den Boom.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een muzikale brug tussen Zondagochtend- en Zondagmiddagconcert met aangename muziek en om 13.00 uur de rubriek De Mis-Verkiezing.

Presentatie: Jan van Poppel.

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

De mooiste concerten, opgenomen op nationale en internationale concertpodia.

Presentatie: Annemieke Bosman.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

18:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)

Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.

Presentatie: Hans Smit.

20:00 Zomeravondconcert

Vanavond zijn optredens te horen van het Delft Chamber Music Festival, rechtstreeks vanuit Museum Het Prinsenhof in Delft.

  •  
    • Schubert - Notturno Piano Trio in Es gr.t. D897
    • Schubert - Der Wanderer D.489
    • Schubert - Der Doppelgänger uit ‘Schwanengesang’ D.957
    • Schubert - Sonate nr. 4 voor viool en piano ‘Grand Duo’ in A gr.t. Op.posth. 162, D574
  •  
    • Beethoven - Symfonie nr. 2 in D gr.t. op.36 transcriptie voor pianotrio
    • Dvořák - Pianokwintet nr. 2 in A gr.t. op.81, B155 Schumann 1848–1849 Vogel als Prophet in g.kl.t. uit ‘Waldszenen’ op
    • Ligeti -  Trio voor viool, hoorn en piano
    • Beethoven - Piano Trio nr.1 in D gr.t. op.70 "Ghost”  

Presentatie: Beitske de Jong.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Vroeg op 5 (EO)

De mooiste gospelmuziek en een overdenking van Jurjen ten Brinke.

Presentatie: Remco Hakkert.

08:00 Groot Nieuws (EO)

Psalmen, gezangen en Nederlandstalige praisemuziek vormen de muzikale basis. Ook is er een overdenking.

Presentatie: Andries Knevel.

09:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

10:00 Andermans Veren (AvroTros)

Kleinkunst en cabaret, samengesteld door kenner Kick van der Veer. Hij voorziet alle fragmenten en muziek van commentaar en vervult een gidsfunctie.

11:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

12:00 Vakantieadres (kro-ncrv)

Een zomers programma waarin de zomer van 2021 centraal staat. Met zomerse muziek, inbreng van de luisteraars, het jaren ’60 / ’70 / ’80 Spel en de rubriek ‘Grijs en Groen’ waarin oud en jong vertellen over een en hetzelfde beroep.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

14:00 Gratis Goudmijn Guppies Radiovakantie 2021 (deel 3) (kro-ncrv)

Op reis met Morrison, Maja, Platina Solana en Peter van Bruggen.

Presentatie: Peter van Bruggen.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Niet Alleen (EO)

Programma over hoopvolle initiatieven, ontroerende verhalen en met creatieve verrassingen.

Presentatie: Henk van Steeg.

20:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tjitske Volkerink.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 Weekend Request

Presentatie: Gilly.

13:00 Patricia

Presentatie: Patricia Gruber.

16:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Merel Wielaert.

19:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

Presentatie: Youssef Koukouh.

21:00 Nandoleaks

De nieuwste muziekreleases en opkomend talent vanuit de hele wereld.

Presentatie: Fernando Halman.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmelen met de lekkerste ’slow jamz’.

00:00 Slow Jamz

Wegzwijmelen met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 FunX

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Martijn La Grouw

12:00 Rutger Radstaake

15:00 Niels van der Veen

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

06:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

07:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

07:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

08:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

08:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

09:00 Buitenland Podcast

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

09:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

11:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

11:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 Slimme Koppen Herhaling

Zoektocht naar innovatieve oplossingen voor klimaat, gezond leven, de online-wereld en de leefbaarheid in de stad.

Presentatie: Diana Matroos.

13:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

14:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

14:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

15:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

16:00 Buitenland Podcast Herhaling

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

16:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

17:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

18:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

18:30 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:00 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

19:30 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Slimme Koppen Herhaling

Zoektocht naar innovatieve oplossingen voor klimaat, gezond leven, de online-wereld en de leefbaarheid in de stad.

Presentatie: Diana Matroos.

21:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

22:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

22:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

23:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

00:00 Italië Podcast

00:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

01:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

03:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

04:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

04:30 Slimme Koppen Herhaling

Zoektocht naar innovatieve oplossingen voor klimaat, gezond leven, de online-wereld en de leefbaarheid in de stad.

Presentatie: Diana Matroos.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Je Zondagochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

00:00 Darkroom Non-stop muziek

07:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

10:00 Metha Op Kink

Presentatie: Metha de Vos.

12:00 Corton Op Kink

Presentatie: Eric Corton.

14:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

17:00 NRG

Energieke muziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

19:00 Weekend

Presentatie: Lars Wijnhoven.

21:00 Kink Inc.

Presentatie: Roger Fletcher.

23:00 Clubcircuit

Één poppodium mag haar favoriete muziek draaien, anekdotes vertellen en tips geven.

Presentatie: Jasper Leijdens.

00:00 - 06:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

03:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Joep Roelofsen

12:00 Lars Boele

15:00 Stephan Bouwman

18:00 Jordi Warners

21:00 Edwin Noorlander

00:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

02:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Martijn Kolkman

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Lindo Duvall

19:00 Luuk van den Braak

21:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 538 Talent

Presentatie: Jaimy de Ruijter.

08:00 Bas Menting

12:00 Lindo Duvall

15:00 Top 50 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de 50 populairste nummers van deze week. Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

18:00 Bij Igmar

Vandaag komt dit programma live vanaf het ’Olympic Festival’ in Scheveningen. Daarbij is er veel aandacht voor de Olympische Zomerspelen.

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Danny Blom

00:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

04:00 - 06:00 538 Talent

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

10:00 Vera’s Vintage Vibes

Presentatie: Danny Vera.

12:00 Phil Collins Zegt Sorry

Presentatie: Ronald Giphart.

14:00 De Weekend Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Femke van der Veen.

16:00 Dossier Verschuuren

Muziek op alfabetische volgorde, waarbij van iedere artiesten twee nummers gedraaid worden.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

18:00 Jordi Mulderij

21:00 Ik Vraag Dit Voor Een Vriend

Presentatie: Bas van Teylingen.

00:00 - 06:30 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Non Stop Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Patrick Wolda

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Patrick Wolda

14:00 Wouter van Stralen

18:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

19:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

21:00 Deep Jazz

Verhalen en jazz songs uit heden en verleden.

Presentatie: Hans Mantel.

22:00 Dutch Jazz

Programma waarin de Nederlandse jazz centraal staat. Met nieuwe releases, nieuwe talenten, maar ook vergeten opnamen uit het verleden.

Presentatie: Rolf Delfos & Bart Wirtz.

23:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Credo

Speciaal programma over het leven van Ede Staal, live vanuit Borg Verhildersum in Leens.
In deze uitzending wordt stilgestaan bij de tachtigste geboortedag van deze Groninger troubadour. Met gesprekken met een keur aan mensen en veel muziek van Ede, ook in de uitvoering van anderen. Alex Staal en Laurens Schreuder komen live-nummers van hem spelen.

Presentatie: Henk Scholte, Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge.

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Koperkanaal FM

Muziek van harmonie, fanfare en brassband.

08:00 Prelude

Spirituele muziek, zoals koormuziek van koren en korpsen in Friesland.

09:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:15 Mei Douwe

Aangename muziek, een klassieke noot , maar ook Franse chansons en wereldmuziek.

Presentatie: Douwe Heeringa.

11:00 PC Kafee

Geert van Tuinen ontvangt gasten uit de kaatswereld om vooruit te blikken op de komende PC en om terug te blikken op eerdere edities van de PC.

12:00 Buro de Vries

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

13:00 Snein Yn Fryslân

De mooiste muziek met elke week een jaar of kroonjaar. Inclusief muziek en nieuws uit dat jaar en tv van toen. Naast de muziek komt de huidige sport aan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

Presentatie: undefined.

21:00 Buro de Vries Herhaling

Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Veur de Preek

Muziek op religieuze grondslag.

Presentatie: Aaldert Oosterhuis.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Zondagochtendlicht

Poëzie, verwondering en inspiratie - in het Nederlands en in streektaal. Met veel fijne muziek: lichte popmuziek, kleinkunst en af en toe wat klassiek.

Presentatie: Marjan Koekoek.

10:00 Pollings Passie

Muziek en muzikale geschiedenis van de 20e eeuw. Met muziek in alle toonaarden; revue, kleinkunst, dansorkesten, chansons, schlagers, country and western, jazz, soul- en popmuziek.

Presentatie: Jans Polling.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Zomerradio

René Steenbergen duikt in de muziekgeschiedenis van de zomerse hits en hitlijsten.

17:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 06:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 Religieuze muziek

Programma met klassieke en romantische kerkelijke werken, maar ook opwekkingsliederen en spirituals.

Presentatie: André van Huizen.

08:00 Hoogtij

Programma over het kerkelijk leven in Overijssel.

Presentatie: Ina Brouwer.

08:30 Muziekpalet

Licht klassieke muziek, uit diverse genres: barok- en klassieke muziek, romantische muziek, opera en operette en musical.

Presentatie: Monique Kokkeler.

10:00 Ziezo Zondag

Gezellig verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Dorothy Oosting.

13:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 Jetzt geht’s Los

Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

20:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

21:00 Voor de Muziek Uit

Blaasmuziekprogramma met informatie over harmonie-, fanfare- en brassbandmuziek in Overijssel.

Presentatie: Arthur Kamp.

22:00 De Roze Golf

Programma voor Overijsselse homo’s, lesbo’s en biseksuelen. Met onder meer gesprekken met mensen over hun persoonlijke ervaringen en aandacht voor speciale activiteiten voor homo’s.

Presentatie: Jan-Erik Plettenburg.

22:30 Ongelofelijk - Humanisme in Overijssel

Humanistisch programma voor de betrokken mens.

Presentatie: Simone Hanegraaff.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zondag

Bezinning, religie en gevarieerde (klassieke) muziek.

Presentatie: Daan Hartgers.

10:00 Muziekcadeau

Tips voor de zondag en lekkere muziek.

Presentatie: André Kuiper.

14:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

18:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 De Zuidtribune

Sport in de breedste zin van het woord. Met sportnieuwtjes en verhalen achter de sport, afgewisseld met muziek.

14:00 Jordy Draait Door

Gezellig programma met veel ruimte voor verzoekplaatjes.

Presentatie: Jordy Graat.

17:00 Radio Brunswijk

Cabaretier Steven Brunswijk sluit op eigen wijze het weekend af. Er is veel ruimte voor de luisteraars om gezellig mee te doen.

18:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

11:00 Stemmingmakers

Een lang, diepgravend interview met een markante, belangwekkende dan wel spraakmakende Limburger.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

12:00 Pop in Limburg: Week van de Limburgse Popmuziek

Terugblik op de Week van de Limburgse Popmuziek.

13:00 Dit is L1

Informatief en actueel programma, met nieuws, weer en verkeer uit Limburg.

Presentatie: Max van den Boorn.

17:15 De Limburgse Taal & ...

Ruud Kleinen en Harry Rouschop onderzoeken met ervaringsdeskundigen hoe het nu eigenlijk staat met het gesproken Limburgse woord.

18:00 Blaaskracht

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

Presentatie: Emil Szarkowicz.

19:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

07:00 Waarheen, Waarvoor?

Programma over leven en dood, gebracht met een glimlach. Met ruimte voor een persoonlijk verhaal van een studiogast over de passies en uitdagingen in het leven en welke muziek hij of zij op de eigen uitvaart wil draaien.

Presentatie: Koop Geersing.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman.

10:00 De Keuze van Cor

Cor Bakker deelt zijn lievelingsmuziek en vertelt anekdotes over bekende artiesten.

12:00 Vakantieadres

Muziek uit landen waar je normaal gesproken weinig van hoort, gecombineerd met oude en nieuwe hits.

Presentatie: Jos Heeremans.

14:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

16:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

18:00 NH Sport

Terugblik op het sportweekend.

Presentatie: Rob Mooij.

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

00:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

08:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Ingrid Corvers.

10:00 Op Verzoek

Verzoekplaten.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 De Hollandse Hitgolf

De beste Nederlandse producties.

14:00 Super Eighties

Muziek en herinneringen uit de jaren ’80.

Presentatie: Koop Geersing.

16:00 Maya en de Zomer

Muziek, handige tips, vergeten vakantieliefdes, gezelligheid en het spel Hoor De Zomer.

Presentatie: Maya Eksteen.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Klassiek op West

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

09:00 Muziek Van Alle Tijden

Verzoekplatenprogramma gericht op ouderen, met muziek van alle tijden.

Presentatie: Pieter Kuipers.

10:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Vroeger Werd Later

Ron Davids haalt herinneringen met luisteraars. Dat kunnen diverse herinneringen zijn, zoals de eerste liefde, de eerste plaat, een uitgaansplek of een vakantie. Ook wordt muziek gedraaid die die oude tijden doet herleven.

14:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

18:00 Muziek Van Alle Tijden Herhaling

Verzoekplatenprogramma gericht op ouderen, met muziek van alle tijden.

Presentatie: Pieter Kuipers.

19:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 De Emotie

Easy-listeningmuziek en lichte jazz.

Presentatie: Rob Vermeulen.

11:00 Archief Rijnmond

Oude plaatjes, curieuze opnamen, onbekende teksten en vergeten artiesten uit de regio Rijnmond. Samensteller Roland Vonk gaat geregeld langs bij luisteraars, verzamelaars en artiesten om bijzonder geluidsmateriaal op te duiken voor het archief.

12:00 Het Opkamertje

Muzikale curiosa van buiten het Rijnmond-gebied.

Presentatie: Roland Vonk.

14:00 RR Sport

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Zondag in Zeeland

Muziekprogramma.

Presentatie: Marcel van den Driest.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws.

12:15 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 The New Black and White

Danny Vera neemt luisteraars mee terug naar de 50’s en de 60’s met muziek van onder andere Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Tussen de platen door vertelt hij aan de hand van anekdotes waarom hij juist voor deze nummers gekozen heeft.

18:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

22:00 Ghazal

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

10:00 Kerkdienst

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

11:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied Nonstop Non-stop muziek

Programma met non-stop koor- en kerkmuziek.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 Bijbelstart - De Zomereditie

Bijbelstudieprogramma.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

01:00 Join The Weekend Non-stop muziek

08:00 Ochtendshow

Presentatie: Rene Dupon.

09:00 90’s @ 9

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Join The Weekend Non-stop muziek

12:00 Matthieu Schotvanger

14:00 Join The Weekend Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

18:00 Join The Weekend Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

12:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

16:00 Top 30 Herhaling

Presentatie: Taeke Wouda.

18:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

06:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics Non-stop muziek

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 07:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM (Wild Hitradio)

Meer informatie over Wild FM

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Wild in Het Weekend

Presentatie: Rob van Rossum.

11:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

13:00 Non-Stop Non-stop muziek

14:00 Wytske in het Weekend

Presentatie: Wytske Kenemans.

16:00 Harm

Presentatie: Harm den Besten.

18:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

20:00 Wild Faith

Presentatie: Rob van Rossum / Joost Bastiaans / Marije van den Berg.

22:00 Late Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

00:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

05:30 - 06:00 De Bijbel Door

Bijbelstudieprogramma waarin in vijf jaar tijd de Bijbel wordt doorgenomen.

Presentatie: Cor Weeda & Ieke Andree.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

23:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Olympische Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm & Gert Geens.

10:00 Eucharistieviering

11:00 De Mooiste Liedjes Ter Wereld

Presentatie: Frank Vander Linden.

12:00 Sporza Tokio

Sportprogramma waarin de Olympische Spelen centraal staan.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Bart De Raes.

23:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

00:00 Parlando

01:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

05:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

07:00 Zomerweekend

Presentatie: Filip Ledaine.

09:00 De Zomers van ...

Een duik in het vakantiegeheugen van een bekende Vlaming.

Presentatie: Kim Debrie.

10:00 Yesterday

Een duik in de zomermuziek door de jaren heen.

Presentatie: Peter Verhulst.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Vlaamse 30

Presentatie: Iris Van Hoof.

18:00 The Way To Your Heart

Programma waarin grote namen uit de muziek te gast zijn om te luisteren naar en te praten over wat hen muzikaal raakt en boeit.

Presentatie: Lars De Groote.

20:00 Knuffelrock

Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.

Presentatie: Cara Cobbaert.

23:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Unwind

Ontspanning.

01:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

03:00 Vlaamse 30 Herhaling

05:00 - 06:00 Bene Bene Herhaling

Muziek van Vlaamse en Nederlandse artiesten.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Tom Verheyden.

10:00 De Pelgrims

Een reis met veel muziek langs beroemde en beruchte pelgrimstochten.

Presentatie: Pat Donnez.

12:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

14:00 De Zomer van Klara

Een selectie van hoogtepunten uit 20 jaar Klara-geschiedenis.

Presentatie: Carlo Siau.

18:00 Berlijn - Het Verhaal Van De Muur

Reeks van Karen Billiet en Piet De Moor over Berlijn.

20:00 Valckenaers & Grondelaers

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Olav Grondelaers.

22:00 All That Jazz

Muziek van de meest legendarische jazzhelden.

23:00 Continuo Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zondag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Hannelore Van Besouw.

10:00 Rendez-Vous

Programma met geschiedenis.

Presentatie: Sander Vandenhende.

12:00 Bruut

Stevige gitaarmuziek.

13:00 De Zondag

Presentatie: Max Vryens.

18:00 Camping Belgica

Goeie muziek en zomerse vibes, waarbij bekende gasten en de beste Belgische dj’s muziek uitkiezen.

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

23:00 Life is Music Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

00:00 Summertime Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Aaron Blommaert.

10:00 Ultratop50

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

Presentatie: Timo Piredda.

13:00 Het Beste Van De Ultratop50

14:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

18:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Anke Goergen.

21:00 MNM50 Herhaling

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

00:00 - 06:00 Summertime Non-stop muziek

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl