Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 21 mei 2022

2022

zaterdag

21

mei

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin jonge opiniemakers luisteraars bijpraten over het meest belangrijke weekendnieuws. De meest spraakmakende stukken uit de weekendkranten komen langs en de social media worden afgespeurd.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Dieuwke Teertstra.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

15:00 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

16:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

17:00 In De Kantine (WNL)

Programma waar met een goed humeur de week wordt doorgenomen en waar wordt afgetrapt voor een nieuwe werkweek. Live vanaf locatie. Met een grote variëteit aan gasten. Politiek, media-cultuur en ondernemerschap komen aan bod. Ook is er ruim aandacht voor sportflitsen.

Presentatie: Fidan Ekiz & Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Onze Man In Deventer (bnnvara)

Özcan Akyol interviewt een gast, live vanuit zijn woonkamer in het centrum van Deventer.

01:00 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

03:00 - 06:00 De Nacht Is Zwart (Omroep Zwart)

Programma als een ritje in de nachtbus: avontuurlijk, betrouwbaar en verrassend. Diverse passagiers rijden mee langs de vele gezichten en stemmen die de nacht rijk is.

Presentatie: Milouska Meulens & Lara Lauwigi.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

04:00 Martine In De Morgen (EO)

Muziek vol verhalen, overtuigingen, twijfels, angsten, hoop en liefde.

Presentatie: Martine ten Klooster.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Giel Beelen.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Shay Kreuger.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er cabaret.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

18:00 Soul Night met Shay & Morad (bnnvara)

Presentatie: Shay Kreuger & Morad El Ouakili.

20:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soul, funk en disco, met onder andere een Soul Night Mix van DJ Martin Boer.

Presentatie: Corné Klijn.

22:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Fijne soul, disco, funk R&B en hiphop.

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Soul Night met Frank (bnnvara)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 Soul Night Met Wouter (kro-ncrv)

De lekkerste classic soul en disco.

Presentatie: Gijs Staverman.

05:00 - 07:00 Soul Night Met Jeroen (kro-ncrv)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Thomas Hekker (PowNed)

09:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

12:00 Mark & Rámon (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Rámon Verkoeijen.

14:00 Olivier Bakker (AvroTros)

16:00 Luc Sarneel (bnnvara)

19:00 Vera on Track (NTR)

De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.

Presentatie: Vera Siemons.

22:00 Club Cleven (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan. Met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer te horen is.

Presentatie: Eva Cleven.

00:00 Jamie Reuter (PowNed)

02:00 Ilhame Ajouaou (bnnvara)

04:00 - 06:00 Joost Schulte (NTR)

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Gerja Wolf.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Vanmiddag is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Michele Mariotti (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Selene Zanetti (sopraan), Cecilia Molinari (mezzosopraan), Francesco Demura (tenor) en Marko Mimica (bas-bariton)

  • Mozart - Maurerische Trauermusik
  • Beethoven / Cooper - Tiende symfonie (eerste deel)
  • Rossini - Stabat Mater

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live: Anna Bolena (NTR)

Rechtstreeks vanuit Nationale Opera en Ballet is de opera Anna Bolena van Donizetti te horen, uitgevoerd doro het koor en orkest van de Nationale Opera.

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

12:00 Angela (Max)

Muzikale show.

Presentatie: Angela Groothuizen.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Sander de Kramer.

20:00 Oh Happy Day (EO)

Gouwe ouwe gospels en hoopvolle muziek uit jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Remco Hakkert.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 Weekend Request

Presentatie: Jayh.

13:00 Serginio

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

19:00 Nordin’s Night Out

Presentatie: Nordin.

21:00 The Partysquad

22:00 DJ Wef

23:00 Flava B2B Superior

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 The Encore Clubnacht

Live vanuit de Melkweg.

04:00 - 07:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Giorgio Hokstam

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

06:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 Wereldveroveraars Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

10:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

10:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 De Ben Tiggelaar Podcast

Schrijver en gedragswetenschapper Ben Tiggelaar spreekt inspirerende gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

12:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

13:00 AEX Factor Herhaling

Een duik in de financiële wereld.

13:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

14:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:00 Eyeopeners Herhaling

Gesprekken met drie gasten over slimme technologische innovaties die een grote rol zullen gaan spelen in de duurzame toekomst.

Presentatie: Nina van den Dungen.

15:30 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

16:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Paul van Liempt.

21:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

23:30 Eyeopeners Herhaling

Gesprekken met drie gasten over slimme technologische innovaties die een grote rol zullen gaan spelen in de duurzame toekomst.

Presentatie: Nina van den Dungen.

00:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

00:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

01:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

04:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

04:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

10:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

00:00 Darkroom Non-stop muziek

07:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

10:00 Metha Op Kink

Presentatie: Metha de Vos.

12:00 Corton Op Kink

Presentatie: Eric Corton.

14:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

17:00 NRG

Energieke muziek.

Presentatie: Jim Vorwald.

19:00 Weekend

Presentatie: Lars Wijnhoven.

21:00 Kicks

De ultieme playlist voor de zaterdagavond.

Presentatie: Stefan Koren.

00:00 - 07:00 Darkroom Non-stop muziek

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Kimberley Dekker

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

19:00 Joey van der Velden

21:00 Maximum Weekend Mix

Presentatie: Menno Barreveld.

22:00 Worldwide Club 20

De twintig grootste clubhits, wereldwijd.

Presentatie: Armin van Buuren.

00:00 Sunnery & Ryan

Presentatie: Sunnery James & Ryan Marciano.

01:00 A State of Trance

Presentatie: Armin van Buuren.

03:00 Beste Van Tomorrowland One World Radio

De beste electronic dj’s ter wereld.

04:00 Jacked

Presentatie: Afrojack.

05:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Martijn Kolkman

13:00 René Verkerk

16:00 Dennis Verheugd

19:00 Robert Feller

21:00 Sven’s Classix

Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

Presentatie: Dennis Verheugd.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Het Beste van 538

Presentatie: Bas Menting.

10:00 Danny Blom

13:00 Mark Labrand

16:00 Ivo van Breukelen

19:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 Club Life

Tiësto.

02:00 David Guetta Radio Show

03:00 Weekendmix

04:00 - 06:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

08:00 De Veronica Zaterdag: Ook Hier Goeiemorgen

Presentatie: Niels van der Veen.

10:00 Verschuuren’s Goud Van Oud

De meest succesvolle én onbekendere hits van de belangrijkste artiesten uit de popgeschiedenis.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 Dennis Hoebee

14:00 De Weekend Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Femke van der Veen.

16:00 Phil Collins Zegt Sorry

De meest veelzijdige tracks over de liefde.

Presentatie: Ronald Giphart.

18:00 Ed Struijlaart

De fijnste gitaarmuziek.

20:00 Platencast

Presentatie: Martijn Richters.

21:00 De Top 1000 Allertijden Allertijden

Serie waarin alle nummers gedraaid worden die ooit in de Top 1000 Allertijden of Top 100 Aller Tijden gestaan hebben.

Presentatie: Arjan Snijders.

00:00 Jannes Drop

02:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Hielke Boersma

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Hielke Boersma

14:00 Jarno van der Wielen

18:00 Wkndmx

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

10:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

19:00 Soulful Saturday Non-stop muziek

21:00 The Groove

Rob Manga mixt de beste soul, funk, disco, r&b en hiphop.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek in de breedste zin van het woord: van koren tot korpsen, van harmonie tot fanfare en brassband.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 Ziezo Zaterdag

Luchtig programma met veel muziek en gezelligheid. Met gezellige muziek, waaronder veel streektaal, de piratenplaatjes, een conference, de Ster van de Streektaal en tussen 12:00 en 13:00 uur het Ziezo Zaterdag panel.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen

Gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Heracles Almelo - Excelsior (aftrap: 20:00 uur).

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

10:00 Weekendcafé

Programma in samenwerking met een lokale omroep. Iedere week komt het programma vanuit een andere gemeente.

12:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 De Platenbeld

Muziekprogramma.

Presentatie: Richard van den Beld.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

22:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman & Lesley Alma.

10:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

14:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

16:00 De Duizend van Driessen

Presentatie: Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst & Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst en uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 Tekst & Uitleg - De Liedjes

19:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

20:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Mogguh Weekend

Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Menno Tamming & Herman Nanninga.

16:20 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Eindhoven - ADO Den Haag (aftrap: 16:30 uur).

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 Non-Stop Uit De 60’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 Non-Stop Uit De 70’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

20:00 Non-Stop Uit De 80’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’80.

21:00 Non-Stop Uit De 90’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’90.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Nachtprogrammering Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een natuurtips van een boswachter.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

00:00 - 23:59 Only Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, zonder onderbreking door nieuws of reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Luister naar Radio 10 Brabant

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Ochtendshow

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 Matthieu Schotvanger

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

22:00 EuroDanceNight

De beste Eurodance uit de 90’s.

Presentatie: Dick Liefting.

00:00 Summer House

Groovy & Funky Jacking en Tech-House tracks, met een voorkeur voor Italiaanse producers. Niet alleen maar vette beats maar ook piano’s, zang en andere instrumenten.

Presentatie: Andrew Summer.

01:00 TranceLogic

De beste en grootste trancehits, gemixt door Dave Weerdinge.

02:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

12:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

16:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

18:00 JN30 Nonstop Non-stop muziek

20:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 The Nightshift

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Quinten van Hilten

15:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM (Hitradio)

Meer informatie over Wild FM

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

11:00 Morning Show

Presentatie: Marc de Roo.

13:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 ID 2.0

DJ Jurgen.

22:00 Clubbin’

Eric van Kleef.

00:00 Release Yourself

Roger Sanchez.

02:00 - 06:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Babette Moonen.

11:00 Interne Keuken

Presentatie: Koen Fillet & Sven Speybrouck.

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Astrid Demeure.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Kim Debrie.

08:00 Weekwatchers

Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

10:00 De Rechtvaardige Rechters

Een panel van bekende of beruchte Vlamingen haalt actuele gebeurtenissen en figuren op een grappige manier onderuit.

Presentatie: Jo Van Damme.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Select

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

20:00 80, 90 & Nillies

De beste dansbare hits uit drie decennia.

Presentatie: Marc Pinte.

22:00 In De Mix

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 07:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Katleen Van Bavel.

10:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Anne-Marie Segers.

14:00 Koningin Elisabethwedstrijd: voorbeschouwing (dag 6 van 6)

Voorbeschouwing op de Koningin Elisabethwedstrijd 2022. In dit uur wordt vooruitgeblikt op de halve finale van vandaag en zijn opnames te horen uit eerdere edities van de Koningin Elisabethwedstrijd.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

15:00 Koningin Elisabethwedstrijd: halve finale namiddag (dag 6 van 6)

Integrale uitzending van de halve finale van de Koningin Elisabethwedstrijd van vanmiddag.

Presentatie: Katelijne Boon.

18:15 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 Koningin Elisabethwedstrijd: halve finale avond (dag 6 van 6)

Integrale uitzending van de halve finale van de Koningin Elisabethwedstrijd van vanavond.
Tijdens de pauze is een gesprek te horen met Bert De Cuyper, auteur van het boek Musiceren Is Topsport.
De uitzending gaat door tot en met de proclamatie van de finalisten van de Koningin Elisabethwedstrijd, iets na middernacht.

Presentatie: Katelijne Boon & Nicole Van Opstal.

00:30 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Kenneth Berth.

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

12:00 De Week Van StuBru

Het beste van een week Studio Brussel.

13:00 De Zaterdag

Presentatie: Marie Neefs.

17:00 Gunther D

Presentatie: Gunther Desamblanx.

19:00 Untz

Beats.

Presentatie: Amber Broos.

21:00 Blck Mamba

De nieuwste rap, bass en afro tracks.

Presentatie: Blck Mamba.

22:00 DJ Licious

House.

23:00 Joyhauser

Techno.

00:00 Untz

Non-stop beats.

03:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

02:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.

07:00 Throwback

Terug in de tijd.

Presentatie: Manu Van Acker.

09:00 MNM50

De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

12:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

16:00 Bouger Bouger

Presentatie: Esther Nwanu & Voltage.

19:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Mix & Match

Feesten op de beats van Erwin De Nul.

22:00 Masai

Feesten op de beats van Masai; hij mixt een set vol stomende afrobeat, hip hop en R&B.

23:00 Smash The House

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.

00:00 The Henri PFR Radio Show

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Henri PFR.

01:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

02:00 - 07:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl