NPO Radio 1 doet verslag van de wedstrijd Nederland - Japan (aftrap: 22:00 uur) in een extra lange uitzending van Langs de Lijn.
Wout & Frank
Op Radio Veronica is vanmiddag een extra, speciale uitzending van Wout & Frank te horen. Live vanuit een café wordt in de stemming gekomen voor de voetbalwedstrijd Nederland - Japan.
Summer 500
Slam zendt van maandag tot en met donderdag de Summer 500 uit. Op zondag wordt alvast vooruitgeblikt op deze lijst met zomerhits.
Bijzonderheden, deze week:
Foute 1500
Op Qmusic en Qmusic Limburg is van vrijdagavond 12 juni tot en met vrijdag 19 juni de Foute 1500 te horen.
Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA
Op NPO 3FM doen Barend van Deelen en Nellie Benner van 13 juni tot en met 26 juni iedere middag verslag van hun reis door de Verenigde Staten. Hier volgen ze het Nederlands Elftal en fans.
De Evergreen Week van de Jaren 70
NPO Radio 5 staat van zaterdag tot en met vrijdag helemaal in het teken van de jaren ’70.
Week van de Seventies
Radio M Utrecht blikt van zaterdag 13 juni tot en met vrijdag 19 juni terug op de jaren ’70.