zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
20:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Elisabeth Steinz.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
22:00 - 01:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
19:00 Opera Live: La Rondine (NTR)
Vanavond is Puccini’s bitterzoete liefdesverhaal La Rondine te horen, vanuit de Metroopolitan Opera in New York, met sopraan Angel Blue in de hoofdrol als de Franse courtisane Magda, tegenover tenor Jonathan Tetelman in zijn langverwachte debuut bij het gezelschap als Ruggero, een idealistische jongeman die haar een alternatief biedt voor haar leven van overdaad.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 - 00:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Robin Peters.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 - 00:00 Cor’s Jazz Podium (Max)
Presentatie: Cor Bakker.
21:00 The Partysquad
22:00 DJ Wef
23:00 - 00:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Flava.
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 - 00:00 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
21:00 Kris Kross Amsterdam
22:00 - 00:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
20:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
22:00 - 00:00 Veronica Anthems
19:00 Feel Good Evening
22:00 - 00:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 00:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
21:00 - 00:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Lisa Konings.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
20:00 - 00:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
20:45 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd FC Groningen - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
18:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 De Avond
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
18:00 Daaansen & Sjaaansen
Disco en soul uit de jaren ’70.
22:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
21:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 08:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 - 00:00 Non-Stop
19:00 DJ Carrousel
Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.
22:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
20:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Klara Live
Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
23:00 - 07:00 Continuo
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.