woensdag
27
maart
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Suse van Kleef & Jan Willem Wesselink.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
00:00 - 01:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Sophie Derkzen.
22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
00:00 - 04:00 Top 2000 Dossier
20:00 Avondconcert (NTR)
Vanavond zijn de volgende opnames te horen:
Presentatie: Wouter Pleijsier.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
00:00 - 01:00 Keihard Klassiek (bnnvara)
De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.
Presentatie: Jan van Poppel.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Round Midnight met Kees Heus (NTR)
Veel nieuwe jazz, vermengd met elektronische muziek, spiritual en soul. Alles in een modern jasje met een link naar de roots van de muziek.
Presentatie: Kees Heus.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
19:00 De Avondshow
Presentatie: Imani Gonçalves.
23:00 - 01:00 Slow Jamz
De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
23:30 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
00:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
00:30 - 01:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
21:00 René Verkerk
23:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Silvan Stoet.
00:00 - 06:00 Nacht van 10
21:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
00:00 - 03:00 Kylian van Luijt
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
21:00 Ferry Oomen
00:00 - 01:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
21:00 Bluestown Radio
Non-stop blues en bluesrock, samengesteld door Harry Radstake.
23:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 01:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
22:00 Terra Incognita
Muziek van onafhankelijke alternatieve blues-, folk- en pop-labels.
23:00 Electronic Frequencies
00:00 - 01:00 Resonator
Electro-acoustische fragmenten, geïmproviseerde geluiden, vreemde liedjes en auditieve absurditeiten.
22:00 Op weg met de Bijbel
Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.
22:30 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 - 05:30 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
22:00 Smooth
Non-stop smooth jazz, zwoele soul, slowjams, soulballads en andere relaxte muziek.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
19:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 01:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
20:00 Wunderbar
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.
Presentatie: Rick Cremers.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 06:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 - 07:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
22:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
00:00 - 06:00 The Nightshift
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
22:00 Zandman
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Korneel De Clercq.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo
21:00 Abattoir Anvers
Verse hip hop, smakelijke klassiekers. Live vanuit Trix in Antwerpen.
23:00 - 06:00 Life is Music