zaterdag
27
april
Koningsdag
Housuh in de Pauzuh XXL
10:30 Koningsdag 2024
Presentatie: Frits Spits & Simone Weimans.
13:30 Dr Kelder en Co (AvroTros)
Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.
14:00 Argos (VPRO / Human)
Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.
Presentatie: Eric Arends.
15:00 - 16:00 De Publieke Tribune (Human)
Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.
12:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
14:00 - 16:00 Paul (AvroTros)
Presentatie: Martine Ten Klooster.
13:00 - 16:00 Mark en Mai (bnnvara)
Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
14:00 - 17:00 ZaterdagMatinee (NTR)
Live-uitzending van een concert in Het Concertgebouw in Amsterdam.
Presentatie: Hans Haffmans.
12:00 Angela (Max)
Muzikale show.
Presentatie: Angela Groothuizen.
14:00 - 16:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)
Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.
Presentatie: Stefan Stasse.
12:00 De Vorstelijke 500 - Top 100
Herhaling van de top 100 van de Vorstelijke 500 (een lijst met de beste hits van Nederlandse bodem).
Presentatie: Stephan Jacobs.
15:00 - 17:00 Top 20
De populairste Nederlandse hits.
Presentatie: Colin Banks.
13:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
13:30 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
14:00 De Wereld
Scherpe analyses over de internationale politiek.
Presentatie: Bernard Hammelburg.
15:00 - 16:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
12:00 Cain Slobbe
15:00 - 18:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Stephan Bouwman.
12:00 - 23:00 538 Koningsdag
Live verslag van 538 Koningsdag op het het Chasséveld in Breda, met duizenden bezoekers en optredens van meer dan dertig verschillende artiesten.
13:00 Top 30
Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.
Presentatie: Taeke Wouda.
15:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
12:00 WeekendRick
Presentatie: Rick van Velthuysen.
15:00 - 18:00 Ferry Oomen
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
13:00 Chanson
Oude en nieuwe Franstalige muziek.
14:00 Mambo
Latijns-Amerikaanse muziek.
15:00 - 16:00 Dwarsliggers & Buitenbeentjes
Jazzmuziek.
Presentatie: Peter Smids.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
12:00 Muziek Van Oranje
Muziek van Nederlandse bodem; met veel muzikaal talent dat in Nederland christelijke muziek maakt.
Presentatie: Siem Lindhout.
14:00 - 16:00 Muziek Van Oranje
Muziek van Nederlandse bodem; met veel muzikaal talent dat in Nederland christelijke muziek maakt.
Presentatie: Nando Kok.
13:00 - 18:00 Housuh in de Pauzuh XXL (dag 1 van 6)
Alle genres in één mix. Van r&b uit de 90’s, danceklappers uit de zero’s, hiphop uit de jaren ’10, tot de lekkerste house tracks van nu.
Presentatie: Hielke Boersma.
11:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
14:00 - 18:00 Café Martini
Muziek en gezelligheid. Met onder andere de bekendmaking van de Noord 9, livemuziek vanaf Podium Noord en het Martini Mysterie.
Presentatie: Stephan Kosters.
13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân
Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.
Presentatie: Geert van Tuinen.
09:00 Koningsdag in Emmen
Uitzending rondom het bezoek van de koning en zijn familie aan Emmen. Er is te horen wat er in de regio gebeurt, hoe Emmen zich voorbereidt op het bezoek en hoe dit bezoek verloopt.
Presentatie: René Steenbergen en Paula Keizer.
15:00 - 18:00 Ziezozaterdagshow
Muziek, een spelletje en infotainment.
Presentatie: Ruben Kooren.
12:00 Weekend Overijssel
Muziek en uit-tips.
Presentatie: José de Bruin.
14:00 - 18:00 Toppers van Toen en Nu
Muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
Presentatie: Oene Loonstra.
12:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.
Presentatie: Xandra Rakier.
14:00 - 18:00 Alle 13 Goed
Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.
Presentatie: Jeroen Drogt.
12:00 Graat & De Laat
Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.
14:00 - 18:00 De Tijdmachine
Een reis terug naar de jaren ’70, ’80 en ’90. John van Vroenhoven draait alleen maar muziek van voor het jaar 2000. Met heel soms een klein uitstapje, maar altijd met een link naar het verleden.
13:00 - 16:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.
Presentatie: Henk Hover.
12:00 NH Helpt
Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.
14:00 - 17:00 Duizend van Driessen
Leo en Nico Driessen stellen uit duizend nummers hun top 10 samen. Luisteraars bepalen wie er in komen staan en wie er uitvalt.
12:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.
Presentatie: Ingrid Corvers.
14:00 - 17:00 Ruis Op De Radio
Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.
Presentatie: Nicolas Ruis.
12:00 Broodje Bral
Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.
14:00 - 17:00 Zaterdagmiddag Met ...
Vrolijk, afwisselend programma.
Presentatie: Jorinda Teeuwen.
12:00 Lunchbreak Zaterdag
Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
14:00 - 19:00 Non-Stop
13:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
15:00 - 18:00 De Zaterdagmiddagshow Met Henri
Presentatie: Henri Haan.
13:00 Belpop
De beste muziek uit België.
Presentatie: Floris Daelemans.
15:00 - 18:00 Classics
Muziekmonumenten.
Presentatie: Ronald Verhaegen.
12:00 Klara Serveert
Presentatie: Inneke Plasschaert.
14:00 - 18:00 De Keuze van Klara
Aanbevelingen voor de beste muziekopnames, met onder andere een selectie uit de nieuwe oogst cd’s, weetjes over concerten en grote gebeurtenissen in de internationale muziekwereld.
Presentatie: Carlo Siau.
12:00 - 16:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.