zaterdag
30
maart
Het Beste Van Tomorrowland Winter
De Top van de 80’s Top 1500
Extra sportuitzendingen
Seventies Weekend
Suhoor Stories
House Top 1000
19:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Elisabeth Steinz.
00:00 - 01:00 De Ongelooflijke Radio (EO)
Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.
21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
00:00 - 07:00 Soul Night Dossier
19:00 Opera Live - Wagner: Der fliegende Holländer (NTR)
Vandaag is een opname te horen van Wagners opera Der fliegende Holländer.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
22:00 DJ Wef
23:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Flava.
00:00 - 01:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
21:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
00:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
00:30 - 01:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
21:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
00:00 - 01:00 Disco Mix
21:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
00:00 - 01:00 Club Life
Tiësto.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 01:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
20:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
00:00 - 01:00 Joris Voorn
DJ-set gemixt door Joris Voorn.
22:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
21:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Muziek
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1
22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
00:00 - 03:00 Back To The 80s, 90s & Nillies - Best Of The Nillies
De beste muziek uit de jaren ’00.
20:00 Classic
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
23:00 - 07:00 Continuo
20:00 Untz
Non-stop beats.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.