Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 25 april 2021

2021

zondag

25

april

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zondag (EO)

Programma waarin actualiteit en verdieping hand in hand gaan. Iedere zondag staat een actueel religieus thema centraal.

Presentatie: Willem de Gelder.

07:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

10:00 OVT (VPRO)

Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

19:00 Pointer (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

20:00 Dijkstra en Evenblij Ter Plekke (bnnvara)

Het nieuws van de afgelopen week, vanaf een plek ergens in Nederland die in het nieuws is geweest. Met live gasten, diverse rubrieken en verrassend onderwerpen.

Presentatie: Frank Evenblij & Erik Dijkstra.

22:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Zwarte Prietpraat (PowNed)

Nieuws en actualiteiten op een andere manier gebracht: provocerend, dwars, rauw, intelligent en ongecensureerd. Prem Radhakishun maakt nieuws, verslaat nieuws, maar vooral lacht hij het nieuws uit.

02:00 Focus (NTR)

Veel aandacht voor wetenschap en geschiedenis en hoogtepunten (fragmenten) uit de programmering van NPO Radio 1.

04:00 - 06:00 Gaan (bnnvara)

Show waarin luisteraars centraal staan en ervaringen delen die passen bij de actualiteit van de dag.

Presentatie: Stephan Komduur.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

05:00 Licence 2 Chill (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Hofleverancier van de Liefde (bnnvara)

Liefdesprogramma waarin mensen bij elkaar gebracht worden en de mogelijkheid hebben om te vertellen hoeveel ze van elkaar houden.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)

Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.

Presentatie: Leo Blokhuis & Giel Beelen.

18:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

20:00 Blokhuis (bnnvara)

Popkenner en muziekliefhebber Leo Blokhuis neemt de luisteraar mee op een muzikale reis buiten de gebaande paden.

22:00 De Kloosteravond (EO)

Mooie platen en opvallende verhalen van luisteraars.

Presentatie: Martine ten Klooster.

00:00 Van Inkels Choice (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

02:00 Wildgroei (bnnvara)

Presentatie: Jeroen Mulder & Evert Duipmans.

04:00 - 06:00 Giel (bnnvara)

Presentatie: Giel Beelen.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Hier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

19:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

22:00 Kaat tot Laat (EO)

De nieuwste tracks en meest sappige verhalen.

Presentatie: Joram Kaat.

00:00 Parels Van De Nacht (kro-ncrv)

Een karrenvracht vol humor, nieuwe muziek en een flinke bak eigenzinnigheid.

Presentatie: Kevin van Arnhem.

02:00 Hein (bnnvara)

Presentatie: Hein Keijser.

04:00 - 06:00 Land Der Levenden (kro-ncrv)

Presentatie: Andres Odijk.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Tussen hemel en aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

10:00 Spiegelzaal (AvroTros)

Een actueel, informatief muziekprogramma met korte live-optredens.

Presentatie: Hans van den Boom.

10:30 Het Zondagochtend Concert (AvroTros)

Concerten met toegankelijke muziek, rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam.

Presentatie: Hans van den Boom.

11:45 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een muzikale brug tussen Zondagochtend- en Zondagmiddagconcert met aangename muziek en om 13.00 uur de rubriek De Mis-Verkiezing.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

De mooiste concerten, opgenomen op nationale en internationale concertpodia.

Presentatie: Annemieke Bosman.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

18:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)

Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.

Presentatie: Hans Smit.

20:00 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

Presentatie: Beitske de Jong.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Vroeg op 5 (EO)

De mooiste gospelmuziek en een overdenking van Jurjen ten Brinke.

Presentatie: Tom Herlaar.

08:00 Groot Nieuws (EO)

Psalmen, gezangen en Nederlandstalige praisemuziek vormen de muzikale basis. Ook is er een overdenking.

Presentatie: Andries Knevel.

09:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

10:00 Andermans Veren (AvroTros)

Kleinkunst en cabaret, samengesteld door kenner Kick van der Veer. Hij voorziet alle fragmenten en muziek van commentaar en vervult een gidsfunctie.

11:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

12:00 Adres Onbekend (kro-ncrv)

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Niet Alleen (EO)

Programma over hoopvolle initiatieven, ontroerende verhalen en met creatieve verrassingen.

Presentatie: Henk van Steeg.

20:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tjitske Volkerink.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 The Future

07:00 Best of Jouw Stad

Presentatie: Dinja Pannebakker.

10:00 Weekend Request

Presentatie: Gilly.

13:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia Gruber.

16:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

19:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

21:00 Nandoleaks

De nieuwste muziekreleases en opkomend talent vanuit de hele wereld.

Presentatie: Fernando Halman.

23:00 Slow Jamz

Wegzwijmelen met de lekkerste ’slow jamz’.

00:00 Slow Jamz

Wegzwijmelen met de lekkerste ’slow jamz’ en liefdesverklaringen van luisteraars.

01:00 The Future

Hits.

04:00 - 06:00 Darkchild

Boeiende, opvallende, geweldige en vreemde zaken.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Martijn La Grouw

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Niels van der Veen

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 06:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

06:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

07:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

07:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

08:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

08:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

09:00 Buitenland Podcast

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

09:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

11:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

11:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 Techniektour Herhaling

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

13:30 Bouwmeesters Herhaling

De laatste actualiteiten en ontwikkelingen in de bouwwereld.

Presentatie: Geert Jan Hahn.

14:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

14:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

15:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

16:00 Buitenland Podcast Herhaling

Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.

16:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

17:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

18:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

18:30 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:00 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

19:30 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

22:00 Bouwmeesters Herhaling

De laatste actualiteiten en ontwikkelingen in de bouwwereld.

Presentatie: Geert Jan Hahn.

22:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

23:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

00:00 Italië Podcast

00:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

01:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Bouwmeesters Herhaling

De laatste actualiteiten en ontwikkelingen in de bouwwereld.

Presentatie: Geert Jan Hahn.

03:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

04:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

04:30 Slimme Koppen Herhaling

Zoektocht naar innovatieve oplossingen voor klimaat, gezond leven, de online-wereld en de leefbaarheid in de stad.

Presentatie: Diana Matroos.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Je Zondagochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

02:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Robert Feller

11:00 René Verkerk

15:00 Dennis Verheugd

19:00 Silvan Stoet

21:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 538 Talent

Presentatie: Jaimy de Ruijter.

08:00 Bas Menting

12:00 Niek van der Bruggen

15:00 Top 50 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de 50 populairste nummers van deze week. Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

18:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Mart Meijer

00:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

04:00 - 06:00 538 Talent

Presentatie: Danny Blom.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

08:00 Goud van Oud

Presentatie: Jan Paul Grootentraast.

12:00 Jan Paul Grootentraast

15:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 Het Beste uit de Top 1000 Allertijden

Presentatie: Vincent de Lijser.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:30 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Non Stop Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Patrick Wolda

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Patrick Wolda

14:00 Wouter van Stralen

18:00 Slam 40

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek


Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 Religieuze muziek

Programma met klassieke en romantische kerkelijke werken, maar ook opwekkingsliederen en spirituals.

Presentatie: André van Huizen.

08:00 Hoogtij

Programma over het kerkelijk leven in Overijssel.

Presentatie: Ina Brouwer.

08:30 Muziekpalet

Licht klassieke muziek, uit diverse genres: barok- en klassieke muziek, romantische muziek, opera en operette en musical.

Presentatie: Monique Kokkeler.

10:00 Ziezo Zondag

Gezellig verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Dorothy Oosting.

13:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 12:15 uur FC Emmen - Heracles Almelo
  • 16:45 uur FC Twente - FC Utrecht

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 Jetzt geht’s Los

Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

20:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

21:00 Voor de Muziek Uit

Blaasmuziekprogramma met informatie over harmonie-, fanfare- en brassbandmuziek in Overijssel.

Presentatie: Arthur Kamp.

22:00 De Roze Golf

Programma voor Overijsselse homo’s, lesbo’s en biseksuelen. Met onder meer gesprekken met mensen over hun persoonlijke ervaringen en aandacht voor speciale activiteiten voor homo’s.

Presentatie: Jan-Erik Plettenburg.

22:30 Ongelofelijk - Humanisme in Overijssel

Humanistisch programma voor de betrokken mens.

Presentatie: Simone Hanegraaff.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zondag

Over bezinning, religie en gevarieerde (klassieke) muziek.

Presentatie: Daan Hartgers.

10:00 Muziekcadeau

Tips voor de zondag en lekkere muziek.

Presentatie: André Kuiper.

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

11:00 De Stemming

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

13:00 Sport & Co

Een mix van informatie, sportverslagen, achtergronden en muziek.

17:15 Muziek Non-stop muziek

18:00 Blaaskracht

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

19:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

21:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

10:00 Kerkdienst

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

11:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:25 - 06:00 Bijbelstart

Bijbelstudieprogramma.

Presentatie: Carola Veldhuizen en Joost Bastiaans.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

02:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

16:00 Top 30 Herhaling

Presentatie: Taeke Wouda.

18:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 De Toestand Is Hopeloos Maar Niet Ernstig

Verschillende columnisten bieden wat relativering in deze moeilijke tijden.

Presentatie: Annemie Peeters.

10:00 Eucharistieviering

11:00 Touché

Friedl’ Lesage ontvangt een gast die vertelt wat hem of haar raakt in het leven.

13:00 Sporza

Sportprogramma.

18:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

20:00 Time Out

Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.

Presentatie: Michael Robberechts.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 Parlando

01:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Weekendwekker

Muziek en uittips.

Presentatie: Filip Ledaine.

08:00 De Rotonde

Gesprek met een bekende Vlaming over zijn of haar leven.

Presentatie: Christel Van Dyck.

10:00 De Pré Historie

Een duik in het (muzikale) verleden.

Presentatie: Guy De Pré.

12:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 De Vlaamse Ultratop 50

De populairste Vlaamse hits van het moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

18:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

20:00 Knuffelrock

Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.

Presentatie: Cara Cobbaert.

23:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

00:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

02:00 De Vlaamse Ultratop 50 Herhaling

De populairste Vlaamse hits van het moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

04:00 - 06:00 De Pré Historie Herhaling

Een duik in het (muzikale) verleden.

Presentatie: Guy De Pré.

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 Berg en Dal

Pat Donnez gaat met zijn gast een zeer persoonlijke ‘tour de force’ aan.

11:00 Walden

Een oase van rust en schoonheid in woord en muziek van de middeleeuwen tot nu.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

13:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

15:00 Fidelio

Een denkbeeldige opera met er bovenop heel wat kamermuziek, concerto’s of symfonisch werk.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

18:00 Zanzibar

Wereldmuziek. In de uitzending van vandaag zijn gesprekken te horen met kandidaten en winnaars van de Flemish Folk Awards die eergisteren werden uitgereikt.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

20:00 Valckenaers & Vanhoudt

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

22:00 Round Midnight

Een mix van historische jazzplaten en opmerkelijke heruitgaven.

Presentatie: Lies Steppe.

00:00 - 06:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

04:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zondag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Roos Van Acker.

10:00 Rendez-Vous

Programma met geschiedenis.

Presentatie: Sander Vandenhende.

12:00 Vuurland

Melancholische muziek. Van bekende wegdromers tot nieuwe openbaringen.

Presentatie: Joris Brys.

13:00 De Zondag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

17:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar Belgische muziek.

19:00 Jan Paternoster

Black Box Revelation-frontman Jan Paternoster draait muziek uit zijn persoonlijke platenkast.

21:00 Bruut

Stevige gitaarmuziek.

22:00 Duyster

Presentatie: Ayco Duyster.

00:00 - 06:00 Life is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

05:00 Sta Vroeg Op

Hits.

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 Ultratop50

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

Presentatie: Sen De Paepe.

13:00 Het Beste Van De Ultratop50

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

18:00 BFF - Best Friends Forever

Luisteraars kunnen een nummer aanvragen voor vrienden, geliefden en familie en vertellen waarom die persoon hen zo dierbaar is.

Presentatie: Robin Keyaert.

21:00 Hot N Cold

Programma over liefde en seks.

Presentatie: Lotte Vanwezemael & Dorianne Aussems.

23:00 Ultratop50 Herhaling

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

Presentatie: Sen De Paepe.

00:00 Ultratop50 Herhaling

De officiële hitlijst van Vlaanderen.

02:00 @Night Non-stop muziek

Hits.

04:00 - 06:00 Sta Vroeg Op Non-stop muziek

Hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl