maandag
1
april
Suhoor Stories
House Top 1000
Seventies Weekend
Album2Daagse
00:00 Wat Blijft (Human)
Een programma dat van bekende mensen een kant belicht nog niet zo bekent is. Ook worden verhaalt opgediept van nog onbekende en onderbelichte mensen die de moeite waard zijn om te leren kennen.
Presentatie: Lara Billie Rense.
02:00 - 04:30 De Nacht Van (kro-ncrv)
Presentatie: Benji Heerschop.
00:00 Van Inkels Choice (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
02:00 - 04:00 Top 2000 Dossier
22:00 Wat Anders (Omroep Zwart)
Een genre-overstijgend programma met veel aandacht voor beatsculture.
Presentatie: Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem.
01:00 - 04:00 Anneli Verhees
23:00 Slow Jamz
De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.
01:00 - 04:00 FunX
00:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
01:00 De Wereld
Scherpe analyses over de internationale politiek.
Presentatie: Bernard Hammelburg.
02:00 - 03:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
23:00 Crossover
De mooiste toegankelijke jazz, world en beyond.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
00:00 Dr. Klangendum
Onafhankelijke geluidskunst, radiofonische projecten en andere audio-non-visuele misverstanden en vondsten.
01:00 Portamento
Experimentele muziek.
02:00 - 03:00 Bach & Co
Programma over Johann Sebastian Bach.
Presentatie: Govert Jan Bach.
00:00 - 09:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
00:00 - 07:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 07:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 House Top 1000 (dag 4 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Gerard Krom.
02:00 - 06:00 House Top 1000 (dag 4 van 4)
De beste house tracks aller tijden.
Presentatie: Paul Schaap.