woensdag
1
april
Top 449
Omdat Hij Leeft
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Femke van der Laan.
Verrassende muziek en een lach.
Presentatie: Tim op het Broek.
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Presentatie: Jasper Leijdens.
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
Ontspannende klassieke muziek.
Inzicht in werk, arbeidsmarktcommunicatie, employer branding, carrière en de menselijke kant van werk.
Presentatie: Nigaio Wijnen & Arjan Elbers.
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
Europakenners Geert Jan Hahn, Stefan de Vries en Michal van der Toorn praten luisteraars bij over wat zich afspeelt op het Europese continent.
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
Presentatie: Edwin Ouwehand.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Non-stop classic rock en modern rock.
Non-stop classic rock en modern rock.
Overname van NPO Radio 1.
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
Overname van NPO Radio 1.
Non-stop muziekmix.
Presentatie: Sofie Lemaire.
Muziek om mee te ontspannen.
Presentatie: Jeroen Delodder.