zaterdag
4
mei
Dodenherdenking
De Stand van het Water
Millennium Top 1500
Best of Joe Top 500
06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)
Cultuurprogramma.
Presentatie: Teddy Tops.
07:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Sander van Hoorn.
08:30 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.
Presentatie: Frits Spits.
13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)
Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.
14:00 Pointer (kro-ncrv)
Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.
Presentatie: Niels Heithuis.
15:00 De Publieke Tribune (Human)
Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.
16:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)
De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.
Presentatie: Chazia Mourali.
17:00 In De Kantine (WNL)
Programma waar met een goed humeur de week wordt doorgenomen en waar wordt afgetrapt voor een nieuwe werkweek. Live vanaf locatie. Met een grote variëteit aan gasten. Politiek, media-cultuur en ondernemerschap komen aan bod. Ook is er ruim aandacht voor sportflitsen.
Presentatie: Fidan Ekiz & Thomas van Groningen.
18:30 Nationale Herdenking 2024 (NOS)
Gesprekken over de oorlog en een verslag van de herdenkingsbijeenkomst in De Nieuwe Kerk in Amsterdam, met de voordracht van schrijfster Dido Michielsen en de toespraak van burgemeester Femke Halsema op de Dam.
Te gast zijn Josua Ossendrijver (geboren tijdens de oorlog en later werkzaam op een basisschool) en Joandi Hartendorp (gepromoveerd op de lessen over de Holocaust en het Slavernijverleden). Er wordt met hen onder andere gesproken over de rol van Holocaustonderwijs.
Presentatie: Sander van Hoorn.
20:30 De Stand van het Water (NTR)
Programma over diverse problemen met het water in Nederland, zoals overstroming, extreme droogte en zorgen over de waterkwaliteit.
Presentatie: Mirthe van der Drift.
22:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Cees Grimbergen.
00:00 De Ongelooflijke Radio (EO)
Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.
01:00 De Wereld van bnnvara
Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.
Presentatie: Rosa Wierda.
03:00 - 06:00 De Nacht Is Zwart (Omroep Zwart)
Programma als een ritje in de nachtbus: avontuurlijk, betrouwbaar en verrassend. Diverse passagiers rijden mee langs de vele gezichten en stemmen die de nacht rijk is.
Presentatie: Nawa Sira van Sluijs.
02:00 Top 2000 Dossier
07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)
Presentatie: Martine Ten Klooster.
10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)
Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er cabaret.
14:00 Paul (AvroTros)
Presentatie: Paul Rabbering.
16:00 Muziekcafé (AvroTros)
Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Desiree van der Heiden.
18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Corné Klijn.
21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
00:00 - 07:00 Soul Night Dossier
04:00 Sebastiaan Ockhuysen
07:00 Obi Raaijmaakers
10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)
13:00 Mark en Mai (bnnvara)
Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.
16:00 De Verlanglijst (AvroTros)
De 33 beste tracks van dit moment, gebaseerd op stemmen van luisteraars.
Presentatie: Yoeri Leeflang.
19:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
22:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
01:00 Annan Verboom
04:00 - 07:00 Sebastiaan Ockhuysen
00:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.
Presentatie: Margriet Vroomans.
09:00 Musica Religiosa (EO)
Klassieke muziek met een religieuze signatuur.
Presentatie: Elsbeth Gruteke.
10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Willem de Vries.
14:00 ZaterdagMatinee (NTR)
Live-uitzending van een concert in Het Concertgebouw in Amsterdam.
Presentatie: Hans Haffmans.
17:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Wouter Pleijsier.
19:00 Opera Live: Roberto Devereux door DNO (NTR)
De uitzending van vanavond begint met stemmige muziek in de aanloop naar de Dodenherdenking.
Vanaf ongeveer 20.10 uur is een uitvoering te horen van de opera Roberto Devereux, uitgevoerd door De Nationale Opera.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)
Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.
Presentatie: Jan Rietman.
10:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
12:00 Angela (Max)
Muzikale show.
Presentatie: Angela Groothuizen.
14:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)
Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.
Presentatie: Stefan Stasse.
16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)
Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.
Presentatie: Bart van Leeuwen.
18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)
Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Petra de Joode.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Cor’s Jazz Podium (Max)
Presentatie: Cor Bakker.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
04:00 FunX
07:00 Best of Jouw Stad
10:00 Weekend Request
Verzoekplaten.
Presentatie: Jayh Jawson.
13:00 Serginio
Presentatie: Serginio Piqué.
16:00 XChart
De dertig beste tracks van dit moment, met tussendoor het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
19:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
21:00 The Partysquad
22:00 DJ Wef
23:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Superior & DJ Flava.
00:00 The Encore Radio Show
DJ Prime en DJ Waxfiend.
01:00 The Encore Clubnacht
Live vanuit de Melkweg.
04:00 - 07:00 FunX
22:00 Non-Stop
09:00 Rutger Radstaake
12:00 Stephan Jacobs
15:00 Top 20
De populairste Nederlandse hits.
Presentatie: Erik van Roekel.
17:00 - 09:00 Non-Stop
06:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
07:00 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
07:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
08:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
09:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
09:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 Van Bekhovens Britten
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
12:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
13:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
13:30 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
14:00 De Wereld
Scherpe analyses over de internationale politiek.
Presentatie: Bernard Hammelburg.
15:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
16:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
16:30 Vastgoed Gezocht
Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.
17:00 Van Alle Markten Thuis
Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.
18:00 Amerika Podcast
Bernard Hammelburg en Jan Postma kijken in de Amerikaanse ziel.
19:00 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
19:30 Beter
De nieuwste zorginnovaties.
Presentatie: Nina van den Dungen.
20:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
21:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
00:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
00:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
01:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
02:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
03:00 Buitenland Podcast
Een frisse podcast over de grootmachten in de wereld.
03:30 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
04:00 Vastgoed Gezocht
Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.
04:30 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
05:00 - 06:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
00:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
09:00 Best of Joe Top 500
Het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s.
Presentatie: Toine van Peperstraten.
12:00 Best of Joe Top 500
Het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s.
Presentatie: Kimberley Dekker.
14:00 Best of Joe Top 500
Het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s.
Presentatie: Ingrid Pérez.
16:00 Best of Joe Top 500
Het allerbeste uit de 70s, 80s en 90s.
Presentatie: Eline La Croix.
19:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
00:00 - 09:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
02:00 Qmusic
07:00 Jorien Renkema
09:00 Bas van Nimwegen
12:00 Tom & Bram
Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.
15:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Stephan Bouwman.
18:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Joey van der Velden.
19:00 Joey van der Velden
21:00 Kris Kross Amsterdam
22:00 Worldwide Club 20
De twintig grootste clubhits, wereldwijd.
Presentatie: Joost Swinkels.
00:00 Maximum Weekend Mix
Een mix van de allerlekkerste tracks van het weekend.
Presentatie: Tom van der Weerd.
01:00 Lost Radio
Lost Frequencies.
02:00 Beste Van Tomorrowland One World Radio
De beste electronic dj’s ter wereld.
Presentatie: Menno Barreveld.
03:00 - 07:00 Qmusic
00:00 Het Weekend van 10 Non-Stop
07:00 Silvan Stoet
10:00 Robert Feller
12:00 Is Het Al Weekend
Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.
15:00 Martijn Kolkman
18:00 Jules van Hest
21:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
00:00 Disco Mix
01:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-Stop
03:00 53N8 Non-Stop
07:00 Julia van Reyendam
09:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
10:00 Millennium Top 1500 (dag 7 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Niels van der Veen.
12:00 Millennium Top 1500 (dag 7 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Jordi Warners.
15:00 Millennium Top 1500 (dag 7 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Mark Labrand.
18:00 Millennium Top 1500 (dag 7 van 11)
De meest favoriete hits uit het jaar 2000 tot en met nu.
Presentatie: Jordi Warners.
19:00 Global Dance Chart
De 40 grootste dance hits op aarde.
Presentatie: Wessel van Diepen.
21:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
00:00 Club Life
Tiësto.
01:00 A State Of Trance
Armin van Buuren.
03:00 Jacked
Afrojack.
04:00 - 07:00 53N8 Non-Stop
00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
13:00 Top 30
Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.
Presentatie: Taeke Wouda.
15:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 16:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
06:00 Ook Hier Goeiemorgen
09:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Willem Doreleijers.
12:00 WeekendRick
Presentatie: Rick van Velthuysen.
15:00 Ferry Oomen
18:00 Thijs Meeuwsen
20:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
22:00 Veronica Anthems
00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht
05:00 Nonstop Music Morning Show
09:00 Nonstop Weekend
13:00 Weekend Hits
16:00 Feel Good Afternoon
19:00 Feel Good Evening
22:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 @Night
05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show
00:00 Non-Stop Muziek
08:00 Het Weekoverzicht
Hoogtepunten van programma’s die eerder deze week te horen waren, zoals interviews uit de ochtend- en middagshow en een selectie van ’advertentie donderdag’ en ’moppen vrijdag’.
Presentatie: Arie Grootveld.
10:00 De Zorgeloze Zaterdag
Presentatie: Rob Duyn.
12:00 12tot2
Muziek, aangevuld met de spreuk van de dag, opmerkelijk en blij nieuws, artiesteninfo en het weetje van de week.
Presentatie: Bernard ter Horst.
14:00 4ever49 Top 49
De 49 populairste platen, gebaseerd op verzoekjes en de playlist van 4ever49 Radio. Met een mix van iedere muziekstijl, van alle tijden.
Presentatie: René Visschers.
16:00 Meer Muziek Met Ronald
Presentatie: Ronald van der Meer.
18:00 René In Het Weekend
Presentatie: René Visschers.
19:00 Club 4ever49
Presentatie: Klaas van ’t Hof & IDJ René.
21:00 - 08:00 Non-Stop Muziek
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 Classic In De Middag
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
01:00 - 06:00 Classic In De Nacht
01:00 De Nacht: Wereld
07:00 Ochtendeditie
Klassieke muziek.
10:00 Onbekend Is Onbemind
Klassieke muziek.
11:00 Zwerven Door de Barok
Muziek uit de 17e en 18e eeuw.
12:00 JazzNotJazz
Peter Beets over de randen van de jazz.
13:00 Chanson
Oude en nieuwe Franstalige muziek.
14:00 Mambo
Latijns-Amerikaanse muziek.
15:00 Duke Ellington
Programma over orkestleider, componist en pianist Duke Ellington (1899 - 1974).
16:00 Classic Jazz
Jazzmuziek.
17:00 Holiday For Hipsters
De crimineelste jazz en blues uit de jaren ’30, ’40 en ’50.
Presentatie: Eddy Determeyer.
18:00 Spinning The Blues
Recente (her)uitgaven van blues en rhythm & blues
19:00 Het Paleis van de Weemoed
Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.
Presentatie: Sjaak Roodenburg.
20:00 Behind The Dikes
Nederlandse jazz.
21:00 InJazz Radio
Veel hedendaagse en Nederlandse jazz.
Presentatie: Co de Kloet.
22:00 Deep Jazz
Een programma dat zich op jazzmuziek richt in internationaal opzicht, waarbij de Nederlandse component niet ontbreekt.
Presentatie: Hans Mantel.
23:00 The Art of The Improvisers
Internationale avant-garde.
00:00 Dansen en de Blues
Een podcast over jazz, met kleurrijke gasten en swingende muziek.
Presentatie: Ben van den Dungen.
01:00 Concertzender Live
Opnames van concerten uit het hele land.
03:00 Bijdetijds
Hedendaagse muziek.
04:00 - 07:00 De Nacht: Klassiek
05:30 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
10:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
12:00 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
19:00 ’t Heerlijk Loflied
Programma over koor- en kerkmuziek.
Presentatie: Hans van Vuuren.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
05:30 - 08:00 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
02:00 Non-Stop
07:00 Elwin van Gestel
10:00 Michiel Jurrjens
12:00 Jim Vorwald
15:00 Michiel Veenstra
18:00 Lars Wijnhoven
21:00 00’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Lisa Konings.
00:00 - 07:00 Non-Stop
06:00 Non Stop
12:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Hielke Boersma.
14:00 Hielke Boersma
16:00 Lars van Heeswijk
18:00 Wkndmx
De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.
Presentatie: Daniël Lippens.
20:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
00:00 Joris Voorn
DJ-set gemixt door Joris Voorn.
01:00 Eelke Kleijn
DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.
02:00 Secret Cinema
DJ-set gemixt door Secret Cinema.
03:00 Jochem Hamerling
DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.
04:00 Franky Rizardo
DJ-set gemixt door Franky Rizardo.
05:00 - 06:00 Olivier Weiter
DJ-set gemixt door Olivier Weiter.
06:00 Morning Moods
Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.
10:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
00:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
08:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Marcel Nieuwenweg.
11:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
14:00 Café Martini
Muziek en gezelligheid. Met onder andere de bekendmaking van de Noord 9, livemuziek vanaf Podium Noord en het Martini Mysterie.
Presentatie: Stephan Kosters.
18:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 08:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
01:00 Fryslân Nonstop
08:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
09:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
13:00 Sneon Yn Fryslân
Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.
Presentatie: Geert van Tuinen.
18:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:30 Deadebetinking
Een programma met aangepaste muziek.
20:30 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop
00:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
08:00 De Boer Op
Agendatips en muziek.
Presentatie: Wim Boer.
09:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
09:15 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.
Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.
12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
12:15 Cassata
Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.
Presentatie: Margriet Benak.
14:00 Karstival
René Karst met sfeer en bekend en aankomend muziektalent.
16:00 Ziezozaterdagshow
Muziek, een spelletje en infotainment.
Presentatie: Ruben Kooren.
18:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:30 Dodenherdenking Westerbork
Verslag van de jaarlijkse Dodenherdenking waarbij alle Joden, Sinti en Roma, die via kamp Westerbork uit Nederland zijn weggevoerd, herdacht worden.
20:15 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
07:00 De Week van Marcel & Bastiaan
Marcel Oosten en Bastiaan Kleinjan blikken terug op de week met nog één keer de leukste interviews en het opvallendste nieuws.
08:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
12:00 Weekend Overijssel
Muziek en uit-tips.
Presentatie: José de Bruin.
14:00 Toppers van Toen en Nu
Muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
Presentatie: Oene Loonstra.
18:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
00:00 Non-Stop Muziek
07:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.
Presentatie: Bastiaan Boog.
10:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
12:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.
Presentatie: Xandra Rakier.
14:00 Alle 13 Goed
Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.
Presentatie: Jeroen Drogt.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
02:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
07:00 Nu Al Wakker
Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.
Presentatie: Maarten Kortlever.
09:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
12:00 Graat & De Laat
Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.
14:00 De Tijdmachine
Een reis terug naar de jaren ’70, ’80 en ’90. John van Vroenhoven draait alleen maar muziek van voor het jaar 2000. Met heel soms een klein uitstapje, maar altijd met een link naar het verleden.
18:00 - 07:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 Muziek
09:00 Natuur en Zo
Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.
Presentatie: Robert Janssen.
10:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
12:00 L1 Nieuws
Regionaal nieuws.
12:15 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
13:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.
Presentatie: Henk Hover.
16:00 Muziek
20:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Muziek
22:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
08:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.
Presentatie: Nicolas Ruis.
10:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
12:00 NH Helpt
Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.
14:00 Duizend van Driessen
Leo en Nico Driessen stellen uit duizend nummers hun top 10 samen. Luisteraars bepalen wie er in komen staan en wie er uitvalt.
17:00 Helemaal NH
Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.
Presentatie: Nick Velderman.
19:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
23:00 De Nacht van M
07:00 Prettig Weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.
Presentatie: Koop Geersing.
10:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
12:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.
Presentatie: Ingrid Corvers.
14:00 Ruis Op De Radio
Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.
Presentatie: Nicolas Ruis.
17:00 Het Gouden Weekend
Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.
Presentatie: Edwin Meerman.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 08:00 De Nacht van M
00:00 Non-Stop Muziek
07:00 Mogguh Weekend
Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.
Presentatie: Ronald van der Geer.
09:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
12:00 Broodje Bral
Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.
14:00 Sport
Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.
Presentatie: Ronald van der Geer.
18:00 Het Gesprek met de Commissaris van de Koning
Maandelijkse gesprek met de Commissaris van de Koning in de provincie Zuid-Holland: Jaap Smit.
Presentatie: Tjeerd Spoor.
19:00 Dodenherdenking
Een speciaal programma rondom de herdenking. Een verslaggever doet live verslag van de Kinderherdenking in Madurodam, een andere verslaggever gaat naar elders in de regio.
Presentatie: Olivier de Neve.
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
06:00 Non-Stop
08:00 Chris natuurlijk
Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.
Presentatie: Chris Vemer.
09:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
12:00 Lunchbreak Zaterdag
Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
14:00 Non-Stop
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
19:00 Muziek
09:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
12:15 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.
Presentatie: Elsa van Hermon.
13:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Ronald Verburg.
17:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
17:15 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.
Presentatie: Elsa van Hermon.
18:00 - 09:00 Muziek
06:00 Religie + Bhajan
08:00 Amor FM
12:00 Overlijdensberichten
13:00 Amor FM
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 Overlijdensberichten
19:00 Amor FM
21:00 Local
00:00 - 06:00 Amor Suriname
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 Opkikker
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
13:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 DJ Carrousel
Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 Non Stop Hits
15:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
18:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
19:00 Non Stop Hits
00:00 - 23:59 Non Stop Hits
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
19:00 Het Zaterdag Avondcafé
Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.
02:00 - 23:59 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
06:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
08:00 Wakker Met Bakker
Presentatie: Willem Bakker.
10:00 Koffie Verkeerd
Presentatie: Theo van de Wiel.
12:00 Het Weekend
Presentatie: Koen van der Vorst.
14:00 Het Weekend
16:00 Het Weekend
Presentatie: Bart Smits.
18:00 JN30 Nonstop
De populairste hits van deze week.
20:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 The Nightshift
00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
09:00 Best Classics Met Johan
De beste classics en verzoekplaten.
Presentatie: Johan Mooibroek.
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
15:00 De Zaterdagmiddagshow Met Henri
Presentatie: Henri Haan.
18:00 Dance Classics
00:00 - 23:59 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 De Nacht van Radio 1
07:00 De Ochtend
Presentatie: Jan Van Delm.
09:00 Vox
Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.
Presentatie: Max Vryens.
11:00 Het Uur Van De Waarheid
Een duik in de wondere wereld van bedrog, nepnieuws en complotten en gesprekken met factcheckers, experten en luisteraars over de moeilijke zoektocht naar wat feit is en wat fictie.
Presentatie: Dennis van den Buijs.
12:00 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Annemie Peeters.
13:00 Belpop
De beste muziek uit België.
Presentatie: Floris Daelemans.
15:00 Classics
Muziekmonumenten.
Presentatie: Ilse Liebens.
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1
06:00 Wat Een Weekend
Presentatie: Sharon Slegers.
08:00 Weekwatchers
Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.
Presentatie: Ruben Van Gucht.
10:00 De Zoete Inval
Spelprogramma.
Presentatie: Luc Appermont.
11:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Dirk Ghijs.
13:00 Weekend
Presentatie: Caren Meynen.
16:00 Select
Presentatie: Niels Vandeloo.
18:00 Album200
Zoektocht naar de mooiste albums die Vlaanderen de afgelopen week heeft gekocht. Met hits van vroeger en nu en tips voor de muzieklijsten.
Presentatie: Romy Deridder.
20:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
22:00 Unwind
Ontspanning.
00:00 Top30
Populaire hitlijst.
Presentatie: Dirk Ghijs.
02:00 - 07:00 Radio2
00:00 Continuo
07:00 Klara Staat Op
Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.
Presentatie: Sander De Keere.
10:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
12:00 Klara Serveert
Presentatie: Julie Van Bogaert.
14:00 De Keuze van Klara
Aanbevelingen voor de beste muziekopnames, met onder andere een selectie uit de nieuwe oogst cd’s, weetjes over concerten en grote gebeurtenissen in de internationale muziekwereld.
Presentatie: Carlo Siau.
18:00 Caramba
Ritmische muziek.
Presentatie: Nicky Aerts.
20:00 Classic
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
23:00 - 07:00 Continuo
03:00 Life Is Music
07:00 Gunther Staat Op
Presentatie: Gunther Desamblanx.
10:00 De Afrekening
Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.
Presentatie: Olga Leyers.
12:00 Live op Motominds
Presentatie: Marie Neefs.
15:00 Live op Motominds
Presentatie: Margaux Amant.
18:00 Hallo Met Studio Brussel
Gesprekken met luisteraars en verzoekplaten.
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Jeroen Delodder.
23:00 Untz
Non-stop beats.
03:00 - 07:00 Life Is Music
00:00 Music and More
Non-stop hits.
07:00 Throwback
Terug in de tijd.
Presentatie: Fabian Hermans.
09:00 MNM50
De beste hits van dit moment, gekozen door luisteraars.
Presentatie: Anke Goergen.
12:00 De Weekendploeg
Presentatie: Manu Van Acker & Charlotte Sieben.
16:00 Alexandra Gadzina
Hits.
19:00 Party
Feesten op de vetste beats en heetste tracks.
Presentatie: Esther Nwanu.
21:00 Party Hits
23:00 Smash The House
Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.
00:00 Het Beste van Tomorrowland
01:00 - 07:00 Music and More
Non-stop hits.