vrijdag
19
april
De Vrijdag Vuurwerk Show
Evergreen Toplijst van de Jaren 80
Extra sportuitzendingen
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Simone Weimans.
20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
22:00 - 00:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
19:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
22:00 - 01:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)
Vanavond zijn de volgende opnames te horen uit het archief van het Vrijdagconcert:
Presentatie: Leonard Evers.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Op vrijdag is dit programma gekruid met extra gospel en soul en is er muziek van de dansvloer van vroeger.
Presentatie: Giovanca Ostiana.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 - 00:00 Round Midnight Live met Andrew Makkinga (NTR)
Presentatie: Andrew Makkinga.
21:00 Moreira’s Mansion
Freddy Moreira draait de lekkerste tunes in zijn eigen exclusieve huisfeestje.
22:00 Robin Roxette
23:00 - 00:00 Lucky Jones
21:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 - 01:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
21:00 - 00:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
21:00 Weekendmix
22:00 The Martin Garrix Radio Show
23:00 - 00:00 Sunnery & Ryan
Sunnery James & Ryan Marciano.
19:00 Feel Good Evening
22:00 - 00:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
21:00 Disco Extravaganza
Mixen van discodeuntjes met die bekende moderne beats.
Presentatie: Harald Bos.
22:00 - 00:00 Tot Middernacht
Presentatie: Ruud Wessels.
18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 00:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
22:00 Op weg met de Bijbel
Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.
22:30 - 00:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
21:00 - 00:00 90’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Lisa Konings.
21:00 MixMarathon: Alok
DJ-set van Alok.
22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand
DJ-set van Fedde Le Grand.
23:00 - 00:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:30 FC Emmen Live
Verslag van de wedstrijd Telstar - FC Emmen (aftrap: 20:00 uur).
22:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 De Avond
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
21:00 - 00:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
20:00 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Limburgse voetbalclubs in de Eredivisie en de Keuken Kampioen Divisie.
22:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 NH Sport
Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.
Presentatie: Robbert van den Heuvel.
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 07:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 - 00:00 Non-Stop
20:00 - 00:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
20:00 Time Out
Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.
Presentatie: Max Vryens.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
18:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Klara Classic
Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
Presentatie: Geertje De Ceuleneer.
22:00 - 00:00 Valckenaers & Vanhoudt
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Amber Broos.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.