vrijdag
19
april
De Vrijdag Vuurwerk Show
Evergreen Toplijst van de Jaren 80
Extra sportuitzendingen
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Simone Weimans.
00:00 - 01:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Lotje IJzermans.
22:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
00:00 - 02:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)
Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.
Presentatie: Eddy Keur.
22:00 - 01:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)
Vanavond zijn de volgende opnames te horen uit het archief van het Vrijdagconcert:
Presentatie: Leonard Evers.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Op vrijdag is dit programma gekruid met extra gospel en soul en is er muziek van de dansvloer van vroeger.
Presentatie: Giovanca Ostiana.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Round Midnight Live met Andrew Makkinga (NTR)
Presentatie: Andrew Makkinga.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 - 01:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
20:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
21:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
00:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-Stop
22:00 The Martin Garrix Radio Show
23:00 Sunnery & Ryan
Sunnery James & Ryan Marciano.
00:00 - 01:00 Skyline Sessions
Lucas & Steve.
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 13:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
21:00 Ferry Oomen
00:00 - 01:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
18:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 01:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
22:00 Concertzender Live
Archiefopnames.
23:00 Wereldmuziek Club
Non-stop wereldmuziek.
00:00 - 01:00 Wereldmineralen
Wereldmuziek, verzameld en uitgezocht door Pieter de Rooij en Carolien Cleiren.
22:00 Op weg met de Bijbel
Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.
22:30 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 - 05:30 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
21:00 90’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Lisa Konings.
00:00 - 02:00 Joy Stempher
22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand
DJ-set van Fedde Le Grand.
23:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
00:00 - 01:00 MixMarathon: Mau P
DJ-set van Mau P.
21:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
19:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 08:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 01:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
22:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
21:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
00:00 - 02:00 Brabantse Nachten Zijn Lang
Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.
22:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 09:00 Muziek
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 07:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
21:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
20:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
10:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
20:00 Het Weekend
Presentatie: Arthuur Kruijt.
23:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
00:00 - 06:00 The Nightshift
18:00 Dance Classics
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
20:00 Time Out
Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.
Presentatie: Max Vryens.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1
22:00 Valckenaers & Vanhoudt
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.
00:00 - 07:00 Continuo
20:00 Untz
Non-stop beats.
Presentatie: Amber Broos.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.