woensdag
19
november
Q-Top 1500
Radio Noordzee op FM in Gelderland en Utrecht
Arrow Bluesbox Radio op FM
Top 449
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Morad El Ouakili.
Verrassende muziek en een lach.
Presentatie: Tim op het Broek.
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
Avondprogramma vol nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Presentatie: Jasper Leijdens.
Vanavond zijn de volgende opnames te horen:
Presentatie: Beitske de Jong.
Presentatie: Pieter van Nes.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.
Presentatie: Annelijn.
Joe van Burik en Ben van der Burg spreken met innovatieleiders en analyseren de techwereld, van AI tot cybersecurity en social media tot quantumcomputers.
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Programma waarin veel muziek gedraaid wordt en waar over goede muziek gesproken wordt.
Presentatie: Gijs Alkemade.
De beste lovesongs aller tijden.
Non-stop blues en bluesrock, samengesteld door Harry Radstake.
Non-stop weergaloze symfonieën, piano- en vioolconcerten, inspirerende kamermuziek, filmmuziek, beroemde orkesten en grootse solisten.
Non-stop muziekmix.
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.
Presentatie: Rick Cremers.
Eenmalig concert van Eefje de Visser. Behalve haar band brengt ze Sylvie Kreusch, Ão, The Bony King of Nowhere, Roméo Elvis en Weval mee.
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Joris Vergeyle.
Muziek om mee te ontspannen.
Presentatie: Sharon Slegers.
Muziek om mee te ontspannen.
Presentatie: Michaël Robberechts.
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
Verse hip hop, smakelijke klassiekers. Live vanuit Trix in Antwerpen.
Presentatie: Faisal & Glints.
De beste MNM1000-hits in de mix.
Presentatie: Laura Govaerts & MagiK.