zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)
Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.
Presentatie: Margriet Vroomans.
13:00 - 14:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)
Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.
10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
12:00 - 14:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)
Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er cabaret.
10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)
13:00 - 16:00 Mark en Mai (bnnvara)
Presentatie: Mark van der Molen & Mai Verbij.
10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
10:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
12:00 - 14:00 Angela (Max)
Muzikale show.
Presentatie: Angela Groothuizen.
10:00 Weekend Request
Verzoekplaten.
Presentatie: Jayh Jawson.
13:00 - 16:00 Serginio
Presentatie: Serginio Piqué.
11:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
11:30 Van Bekhovens Britten
Lia van Bekhoven en Connor Clerx praten over de grootste nieuwsonderwerpen en de belangrijkste ontwikkelingen in het Verenigd Koninkrijk.
12:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
13:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
13:30 - 14:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
09:00 Edwin Noorlander
12:00 - 15:00 Tom & Bram
Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.
10:00 Robert Feller
12:00 - 15:00 Is Het Al Weekend
Presentatie: Lex Gaarthuis & Luuk van den Braak.
09:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
12:00 - 15:00 Jordi Warners
00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
13:00 - 15:00 Top 30
Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.
Presentatie: Taeke Wouda.
09:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
12:00 - 15:00 WeekendRick
Presentatie: Rick van Velthuysen.
01:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
12:00 Trending
Luuk Milo en Mila Muijsson bespreken de actualiteit. Ook interviewen zij telefonisch duiders en mensen die zelf deel uitmaken van nieuwsgebeurtenissen. Dit alles wordt omlijst door actuele hits.
13:00 - 14:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
10:00 De Zorgeloze Zaterdag
Presentatie: Rob Duyn.
12:00 - 14:00 12tot2
Muziek, aangevuld met de spreuk van de dag, opmerkelijk en blij nieuws, artiesteninfo en het weetje van de week.
Presentatie: Bernard ter Horst.
10:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
12:00 - 19:00 Worship Weekend
Non-stop worshipmuziek.
06:00 Non Stop
12:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Hielke Boersma.
11:00 - 14:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Sergej in ‘t Veen.
09:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
13:00 - 18:00 Sneon Yn Fryslân
Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.
Presentatie: Geert van Tuinen.
09:15 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.
Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.
12:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
12:15 - 14:00 Cassata
Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.
Presentatie: Margriet Benak.
08:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
12:00 - 14:00 Weekend Overijssel
Muziek en uit-tips.
Presentatie: José de Bruin.
10:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
12:00 - 14:00 Gelderland Helpt
Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.
Presentatie: Xandra Rakier.
09:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
12:00 - 14:00 Graat & De Laat
Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.
10:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
12:00 L1 Nieuws
Regionaal nieuws.
12:15 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
13:00 - 16:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.
Presentatie: Henk Hover.
10:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
12:00 - 14:00 NH Helpt
Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.
10:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
12:00 - 14:00 De Week
Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.
Presentatie: Ingrid Corvers.
09:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
12:00 - 14:00 Broodje Bral
Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.
09:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
12:00 - 14:00 Lunchbreak Zaterdag
Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
09:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.
12:15 De Zeeuwse Top 40
Muziek uit Zeeland.
Presentatie: Elsa van Hermon.
13:00 - 17:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Ronald Verburg.
10:00 Opkikker
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
13:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
10:00 Koffie Verkeerd
Presentatie: Theo van de Wiel.
12:00 - 14:00 Het Weekend
Presentatie: Koen van der Vorst.
09:00 Best Classics Met Johan
De beste classics en verzoekplaten.
Presentatie: Johan Mooibroek.
12:00 - 15:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.