zondag
21
april
Finale KNVB Beker
21:00 Met Mandy (Omroep Zwart)
Programma waarin met een positieve blik naar het nieuws en de actualiteiten gekeken wordt. Er worden gesprekken gevoerd met gasten en luisteraars.
Presentatie: Mandy Woelkens.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Mieke van der Weij.
00:00 - 02:00 Wat Blijft (Human)
Een programma dat van bekende mensen een kant belicht nog niet zo bekent is. Ook worden verhaalt opgediept van nog onbekende en onderbelichte mensen die de moeite waard zijn om te leren kennen.
Presentatie: Lara Billie Rense.
21:00 De Albumshow (AvroTros)
De beste albumtracks.
Presentatie: Corné Klijn.
00:00 - 02:00 Van Inkels Choice (bnnvara)
Presentatie: Thomas Hekker.
22:00 - 01:00 Wat Anders (Omroep Zwart)
Een genre-overstijgend programma met veel aandacht voor beatsculture.
Presentatie: Vincent Reinders & Veronica van Hoogdalem.
20:00 Avondconcert: De Avond van de Nieuwe Oogst (NTR)
Vanavond is een opname te horen van De Avond van de Nieuwe Oogst die op 13 april gehouden werd in MCO Hilversum, met optredens van het Jong NBE, gitariste Maya Descheemaeker, sopraan Madelinge Saputra en pianiste Elizabeth Goh en cellist João Pedro Gonçalves en pianist Virgile Roche
Presentatie: Beitske de Jong.
23:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
00:00 - 07:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
00:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
23:00 Cor’s Jazz Podium (Max)
Presentatie: Cor Bakker.
00:00 - 23:00 Non-stop
De mooiste soul & jazz.
21:00 Nandoleaks
De nieuwste muziekreleases en opkomend talent vanuit de hele wereld.
Presentatie: Fernando Halman.
23:00 - 01:00 Slow Jamz
De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.
22:00 Vastgoed Gezocht
Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.
22:30 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
23:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
00:00 - 01:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
00:00 - 23:59 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
00:00 - 07:00 Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
21:00 Top 4000 Classics
Presentatie: René Verkerk.
00:00 - 06:00 Nacht van 10
18:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
12:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 01:00 Crossover
De mooiste toegankelijke jazz, world en beyond.
21:00 X-Rated
Experimenteel, avant-garde, industrial, ambient en electronics.
23:00 X-Ray
Muzikale straling.
00:00 - 01:00 Dr. Klangendum
Onafhankelijke geluidskunst, radiofonische projecten en andere audio-non-visuele misverstanden en vondsten.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
00:00 - 05:30 De Nacht
Non-stop christelijke muziek.
21:00 De Avondapotheek
Avontuurlijke en verrassende radio.
Presentatie: Tim op het Broek.
00:00 - 06:00 Non-Stop
10:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
00:00 - 06:00 Night Shift
Non-stop funk, soul en jazz.
18:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
21:00 Buro de Vries
Documentaires, interessante gasten en verrassende gesprekken. Met veel aandacht voor natuur, cultuur en historie.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop
19:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
18:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
18:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
21:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek
19:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
00:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 06:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
22:00 Het Opkamertje
Muzikale curiosa, zoals reclameliedjes, protestnummers, plagiaat en curieuze covers.
Presentatie: Roland Vonk.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
19:00 Baithak Gana
Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".
23:00 Old Is Gold
00:00 - 06:00 Amor Suriname
20:00 Zondagavond 8.11
Gezelligheid.
Presentatie: Jaco Kikkert.
23:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 07:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
02:00 - 23:59 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 - 07:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
02:00 - 23:59 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
00:00 - 09:00 Non-Stop
Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.
00:00 - 23:59 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
22:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 01:00 Parlando
20:00 Knuffelrock
Lichtvoetig muziekprogramma vol muziek met een hoog knuffel- en rockgehalte.
Presentatie: Cara Cobbaert.
23:00 Unwind
Ontspanning.
00:00 - 01:00 Unwind
Ontspanning.
22:00 Round Midnight
Een mix van historische jazzplaten en opmerkelijke heruitgaven.
Presentatie: Lies Steppe.
00:00 - 06:00 Continuo
20:00 Vuurland
Melancholische muziek. Van bekende wegdromers tot nieuwe openbaringen.
Presentatie: Joris Brys.
23:00 Radio Atlantis
Een kosmische plek waar genres elkaar overbruggen, met bezwerende elektronica en zwiepende synthesizers, onconventionele platen en meditatieve momenten.
00:00 - 06:00 Life is Music