maandag
22
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
Extra sportuitzending
06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
06:00 - 09:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.
06:00 - 09:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)
Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.
Presentatie: Wijnand Speelman.
00:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 - 09:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Andrea van Pol.
06:00 - 09:00 Goeiedag Haandrikman (Max)
Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.
Presentatie: Bert Haandrikman.
06:00 - 10:00 Start met Fernando
Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.
Presentatie: Fernando Halman.
06:00 - 09:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
06:00 - 10:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
00:00 Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
07:00 - 10:00 Kimberley Dekker
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.
06:00 - 10:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 1 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.
06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
00:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
08:00 - 09:00 Dear Good Morning Show
Programma om energiek en enthousiast wakker te worden, met vrolijke hits en diverse items.
Presentatie: Lienke de Jong.
00:00 Non-Stop Muziek
07:00 - 10:00 Jo & Jeroen In De Ochtend
Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.
Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.
06:00 - 09:00 De Nieuwe Morgen
Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.
Presentatie: Youri van der Geest.
06:00 - 10:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
06:00 Marijn Oosterveen
07:00 - 10:00 Early Birds
Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.
Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.
06:00 - 10:00 Ochtendshow
Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.
Presentatie: Jaap Brienen.
06:00 - 10:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
06:00 - 09:30 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
00:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
07:00 - 09:00 Goedemorgen Drenthe
Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.
Presentatie: Judith Regendorp.
06:00 - 09:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
06:00 - 09:00 Flevoland is Wakker
Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.
Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.
06:00 - 09:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.
Presentatie: Frank van Dijk.
06:00 - 10:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
06:00 - 10:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
06:00 - 10:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
06:00 - 09:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.
Presentatie: Bob van Beeten.
06:00 - 10:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
06:00 - 09:00 R-Uit
Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van Oudheusden.
06:00 - 09:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.
Presentatie: Remco van Schellen.
00:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
07:00 - 10:00 Drent Draait Hitzzz
Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.
Presentatie: Wim Drent.
00:00 Non Stop Hits
07:00 - 10:00 Daniël Smulders
Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.
00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
07:00 - 10:00 Luuk van den Braak
00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
07:00 - 09:00 Gezellig Wakker Worden
06:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
07:00 - 09:00 De Ochtendshow
Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.
Presentatie: Willem Bakker.