vrijdag
29
maart
Foute Vrijdag
Extra sportuitzendingen
House Top 1000
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Carl-Johan de Zwart.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Chris Kijne.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 Daniël Smulders
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
13:00 - 16:00 Edwin Noorlander
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
10:00 Foute Vrijdag
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Menno Barreveld.
12:00 - 14:00 Foute Vrijdag
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Wim van Helden.
10:00 80’s Top 1500 (dag 12 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Martijn Kolkman.
12:00 - 14:00 80’s Top 1500 (dag 12 van 12)
De grootste hits uit de jaren ’80.
Presentatie: Luuk van den Braak.
09:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
12:00 - 15:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
09:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 10 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 - 14:00 De Top 1000 Van De ’90s (dag 10 van 10)
De beste muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Rick van Velthuysen.
10:00 Punt NL
Mattijs Franken draait verrassende en avontuurlijke Nederlandstalige muziek.
12:00 - 14:00 De Wereld Van De Vrouw
Yesim Candan praat met vrouwen over zaken die vrouwen bezighouden.
10:00 Klein Op 4ever49
Presentatie: Hans Klein.
12:00 Lunch Hour
Luchtig programma met hits van toen en nu.
Presentatie: Klaas van het Hof.
13:00 - 15:00 Hottentotten
Presentatie: Harald Bos.
10:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
12:00 - 14:00 De Lunchroom
Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.
Presentatie: Daan Hartgers.
09:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
12:00 - 15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Raoul Schram.
10:00 De Ochtend Door
Presentatie: Stephan Kosters.
12:00 - 14:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
09:30 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
13:00 - 16:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
10:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
12:00 - 15:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
09:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
12:00 - 16:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
10:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
13:00 - 16:00 Bel en Bestel
Verzoekplaten.
Presentatie: Maarten Kortlever.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
10:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
12:00 - 14:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
10:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
12:00 - 14:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
10:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
12:00 - 14:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
09:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
12:00 - 14:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 Zeeuws Diep
Discussieprogramma over het nieuws van de afgelopen week. Met iedere week drie forumleden aan tafel.
13:00 - 16:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Elias den Hollander.
10:00 - 15:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
09:00 De Ochtend Met Kevin
Presentatie: Kevin Terpstra.
12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.
12:00 - 18:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.