Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 25 april 2021 om 13:00 uur

2021

zondag

25

april

Geen bijzonderheden
Vandaag zijn er geen bijzondere programma’s of programmawijzigingen.

Landelijk, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

14:00 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Hofleverancier van de Liefde (bnnvara)

Liefdesprogramma waarin mensen bij elkaar gebracht worden en de mogelijkheid hebben om te vertellen hoeveel ze van elkaar houden.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

14:00 - 16:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Hier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

11:45 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een muzikale brug tussen Zondagochtend- en Zondagmiddagconcert met aangename muziek en om 13.00 uur de rubriek De Mis-Verkiezing.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 16:30 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

De mooiste concerten, opgenomen op nationale en internationale concertpodia.

Presentatie: Annemieke Bosman.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Adres Onbekend (kro-ncrv)

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 16:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 - 16:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia Gruber.

Landelijk, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

12:00 Stephan Jacobs

15:00 - 17:00 Niels van der Veen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 Techniektour Herhaling

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

13:30 Bouwmeesters Herhaling

De laatste actualiteiten en ontwikkelingen in de bouwwereld.

Presentatie: Geert Jan Hahn.

14:00 Beter Herhaling

Programma over zorgontwikkelingen.

Presentatie: Harmke Pijpers.

14:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

15:00 Crisis De Baas Herhaling

CEO’s, directeuren en ondernemers vertellen hoe zij omgaan met de gevolgen van de coronacrisis.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 - 16:00 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

12:00 Corton Op Kink

Presentatie: Eric Corton.

14:00 - 17:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 - 18:00 Stephan Bouwman

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

11:00 René Verkerk

15:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Niek van der Bruggen

15:00 - 18:00 Top 50 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de 50 populairste nummers van deze week. Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Jan Paul Grootentraast

15:00 - 18:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

13:00 Patrick Wolda

14:00 - 18:00 Wouter van Stralen

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 19:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 - 18:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Snein yn Fryslân

De moaiste muzyk mei alle wiken in jier as kroanjier. Mei ûnder oare muzyk en nijs út dat jier en tv fan doe. Njonken de muzyk komt de aktuele sport oan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:15 Drenthe Toen

Programma over de geschiedenis van Drenthe.

Presentatie: Sophie Timmer.

14:00 - 16:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 18:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 12:15 uur FC Emmen - Heracles Almelo
  • 16:45 uur FC Twente - FC Utrecht

Presentatie: Paul Schabbink.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 De Zuidtribune

Sport in de breedste zin van het woord. Met sportnieuwtjes en verhalen achter de sport, afgewisseld met muziek.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 17:15 Sport & Co

Een mix van informatie, sportverslagen, achtergronden en muziek.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 16:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Twente - FC Utrecht (aftrap: 16:45 uur).

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

13:00 - 17:00 RR Sport

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

11:00 - 19:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop aanbiddingsmuziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

02:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

12:00 - 16:00 Lunch

Presentatie: Matthieu Schotvanger.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Het Weekend

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 - 16:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

13:00 - 16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Vlaams:

< 13:00 >
14:00
15:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 - 18:00 Sporza

Sportprogramma.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

12:00 - 16:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

13:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

15:00 - 18:00 Fidelio

Een denkbeeldige opera met er bovenop heel wat kamermuziek, concerto’s of symfonisch werk.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 - 17:00 De Zondag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

13:00 Het Beste Van De Ultratop50

14:00 - 18:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl