zondag
14
april
Extra sportuitzendingen
De Marathon van Rotterdam
De Evergreen Week Van De Jaren 80
14:00 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.
16:00 Martine In De Middag (EO)
Presentatie: Martine ten Klooster.
18:00 - 19:00 De Verrukkelijke 15 (bnnvara)
Hitlijst die wordt samengesteld door de luisteraars, waarbij gekozen mag worden uit nummers die deejays van NPO Radio 2 hebben voorgedragen.
Presentatie: Leo Blokhuis.
14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)
Rechtstreeks vanuit de Grote Zaal van het Concertgebouw in Amsterdam is een optreden te horen van het Koninklijk Concertgebouworkest, Emmanuelle Haïm (dirigent) en Lenneke Ruiten (sopraan)
Presentatie: Selma van Dijk.
16:30 Diskotabel (NTR)
Recent verschenen cd’s worden besproken door een panel van drie muziekkenners.
Presentatie: Cécile Huijnen.
18:00 - 20:00 Panorama Zondag (kro-ncrv)
Gesprek met een gast over diens culturele landschap. Een goed gesprek aan tafel, met veel muziek.
Presentatie: Hans Smit.
16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)
Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.
Presentatie: Bart van Leeuwen.
18:00 - 20:00 De Muzikale Fruitmand (EO)
Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Petra de Joode.
15:30 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
16:30 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
17:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
18:00 - 19:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
15:00 Jordi Mulderij
18:00 - 20:00 Ed Struijlaart
De fijnste gitaarmuziek.
12:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Classic In De Middag
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
16:00 - 19:00 Slam 40
Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.
Presentatie: Anoûl Hendriks.
13:00 - 22:00 De Oosttribune
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:
14:00 Alle 13 Goed
Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.
Presentatie: Jeroen Drogt.
18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
14:00 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:
17:00 Muziek
18:00 - 19:00 Blaaskracht
Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.
16:00 Vlaamse30
Lijst met de beste verkochte Vlaamse singles.
Presentatie: Peter Hermans.
18:00 - 20:00 The Rat Pack
De beste crooners en evergreens.
Presentatie: Vanessa Vanhove.
13:00 Zalige Zondag
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
17:00 - 20:00 Zanzibar
Wereldmuziek.
Presentatie: Anne-Marie Segers.
15:00 Hangen Op Zondag
Presentatie: Sali Haidara.
18:00 - 20:00 #ikluisterbelgisch
Alleen maar Belgische muziek.
Presentatie: Rik De Bruycker.