dinsdag
16
april
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Hans van der Steeg.
19:00 - 20:00 Kunststof: Jessica Villerius (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is filmmaker en regisseur Jessica Villerius te gast.
Presentatie: Willemijn Veenhoven.
16:00 De Wild in de Middag (PowNed)
Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.
Presentatie: Ruud de Wild.
18:00 - 20:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Paul Rabbering.
16:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
19:00 - 22:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
16:00 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 - 20:00 Werkverkenners
Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.
Presentatie: Rens de Jong.
16:00 Kai Merckx
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.
19:00 - 07:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
16:00 Domien Verschuuren
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
19:00 - 22:00 Joost Swinkels
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 - 21:00 Edwin Ouwehand
Met:
20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
16:00 De 538 Middagshow
Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.
Presentatie: Frank Dane.
19:00 - 21:00 Martijn La Grouw
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Marisa Heutink.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Herman Hofman.
19:00 - 21:00 Herman Hofman
16:00 Tim op het Broek
19:00 - 23:00 In Touch
De beste nieuwe muziek.
Presentatie: Jasper Leijdens.
16:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
19:00 - 06:00 Non Stop
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland
16:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.
Presentatie: Ronny Balk.
19:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 - 20:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Reint Jan Potze.
19:00 - 20:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
19:00 - 06:00 Muziek
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 Overlijdensberichten
19:00 - 20:00 Amor FM
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 - 22:00 Net Even Anders
Presentatie: Arco de Boed.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
17:00 De Middagshow
Presentatie: Erik Kerkhof.
18:00 - 20:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
16:00 Brand in de Middag
Presentatie: Barry Brand.
18:00 Drivetime Beats
DJ-mix.
19:00 - 07:00 Wild Nights
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 Het Kwartier
Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.
Presentatie: Lode Roels.
18:30 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Bent Van Looy.
19:00 - 22:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 20:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
17:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
Presentatie: Nicky Aerts.
18:00 - 20:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
16:00 De Roo & De Rycke
Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.
18:00 De Jaren Nul
De beste muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Sam De Bruyn.
19:00 - 21:00 Radar
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Michèle Cuvelier.
16:00 Gillis & Govaerts
Een mix van hits, actualiteit en entertainment.
Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.
18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven
Fun.
Presentatie: Sander Gillis.
19:00 - 21:00 Generation M
De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.
Presentatie: Dorianne Aussems.