Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 21 juni 2024

2024

vrijdag

21

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Stephan Komduur.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Humberto (AvroTros)

Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Hila Noorzai.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Dieuwke Teertstra.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Joram Kaat.

19:00 Het Misdaadbureau (WNL)

Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.

Presentatie: Maaike Timmerman.

20:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, waarin vanavond voornamelijk aandacht is voor de wedstrijd Nederland - Frankrijk (aftrap: 21:00 uur) op het EK Voetbal.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Simone Weimans.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Lotje IJzermans.

01:00 Vink (AvroTros)

Programma over Nederlandse podcasts, met diverse luistertips. Twee podcastmakers geven een kijkje achter de schermen.

Presentatie: Mischa Blok.

02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)

Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.

Presentatie: Astrid de Jong.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 Evelien (kro-ncrv)

Presentatie: Evelien de Bruijn.

16:00 Keur In De Middag (PowNed)

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

Presentatie: Evert Duipmans.

22:00 Pauls 90s (kro-ncrv)

Muziek uit de jaren ’90 en herinneringen van luisteraars aan dat decennium. Ook komen (album)parels voorbij en worden interessante achtergrondverhalen verteld.

Presentatie: Paul Rabbering.

00:00 Eddy’s Nachtwacht (PowNed)

Muziekshow, met aandacht voor liefde, relaties en seksualiteit.

Presentatie: Eddy Keur.

02:00 - 07:00 Top 2000 Dossier Non-stop muziek

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Barend en Wijnand: Plankgas achter Oranje aan

Live vanuit Duitsland wordt het EK-gevoel gebracht, met gesprekken met supporters, journalisten en (oud-)voetballers en het laatste nieuws rondom het EK.

Presentatie: Barend van Deelen & Wijnand Speelman.

09:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

13:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

16:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Rob Janssen.

19:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

22:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Eva Koreman & Mart Meijer.

01:00 Maikel van Duinen

04:00 - 07:00 Sebastiaan Ockhuysen

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

01:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Maartje Stokkers.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Brecht van Hulten.

20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)

Vanavond zijn de volgende opnames te horen:

  • Radio Filharmonisch Orkest en James Gaffigan (dirigent)
    • Arthur Honegger - Pastorale d’été
  • Radio Kamer Filharmonie, Jaap van Zweden (dirigent) en Vesselina Kasarova (mezzosopraan)
    • Hector Berlioz - Les nuits d’été op.7 - compleet
  • Radio Filharmonisch Orkest en Mark Elder (dirigent)
    • Michael Tippett - The midsummer marriage - Ritual dances
  • Radio Filharmonisch Orkest en James Gaffigan (dirigent)
    • Samuel Barber - Knoxville: Summer of 1915 op.24
  • Radio Kamer Filharmonie, Groot Omroepvrouwenkoor, Masaaki Suzuki (dirigent), Joanne Lunn (sopraan) en Olivia Vermeulen (mezzosopraan)
    • Felix Mendelssohn - A midsummer night’s dream , op.21 + op.61

Presentatie: Leonard Evers.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Pieter van Nes.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Muziek, nieuws en humor.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

09:00 Oranje Top 500 (dag 5 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

10:00 Oranje Top 500 (dag 5 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Erik van Roekel.

13:00 Oranje Top 500 (dag 5 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Timo Kamst.

16:00 Oranje Top 500 (dag 5 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

17:00 Stephan Jacobs

19:00 Koen Hansen

22:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 Studio Den Haag

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

14:00 Van Alle Markten Thuis

Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 The Friday Move

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:30 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

19:30 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

01:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

04:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

06:00 De Coen & Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarnaast brengt Merel Westrik het laatste nieuws. 09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.

10:00 Daniël Smulders

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

13:00 Kimberley Dekker

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

16:00 Top 40 Nummer 1 Hits

Een selectie van nummer 1 hits uit de geschiedenis van de Top 40.

Presentatie: Toine van Peperstraten.

18:00 Ingrid Pérez

De beste muziek voor het weekendgevoel.

22:00 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Joost Swinkels

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

12:00 Wim van Helden

14:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Domien Verschuuren.

18:00 Foute 1500 (dag 1 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Tom van der Weerd & Bram Krikke.

21:00 Foute 1500 (dag 1 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Stephan Bouwman.

00:00 Foute 1500 (dag 1 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Cain Slobbe.

02:00 - 07:00 Foute 1500 (dag 1 van 8) Non-stop muziek

De leukste ’foute’ hits.

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ochtendshow

Lex Gaarthuis, Luuk van den Braak en Marrit de Vries brengen een nuchtere blik op het nieuws, kans op een geldbedrag en de Guilty Pleasure Party.

10:00 Martijn Kolkman

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 Happy Hours

Verzoekplaten.

21:00 Den’s Fever

De beste disco, dance en soul track.

Presentatie: Jules van Hest.

00:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 Greatest Hits

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 De 538 Middagshow

Live vanuit Duitsland wordt het EK op de voet gevolgd.

Presentatie: Frank Dane.

14:00 Evers & Co

Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.

18:00 Bas & Dylan

Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.

21:00 Weekendmix

22:00 The Martin Garrix Radio Show

23:00 Sunnery & Ryan

Sunnery James & Ryan Marciano.

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 David Guetta Radio Show

02:00 Weekendmix Herhaling

03:00 - 07:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

09:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Niek van der Bruggen.

09:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Marisa Heutink.

12:00 Sander Hoogendoorn

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 Wout & Frank

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

19:00 Jannes Drop

22:00 One Night Stenders

Een ontmoetingsplek voor muziekliefhebbers, met ruimte voor nieuwe en herontdekte muziek. Er komen artiesten langs die vertellen wat hun favoriet is uit eigen werk en waar ze zich voor schamen. Ook wordt muziek gedraaid die nog niet in de bekende hitlijsten staat.

Presentatie: Rob Stenders.

00:00 Muziek Voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

01:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Yoursafe Radio

Logo Yoursafe Radio Yoursafe Radio

Meer informatie over Yoursafe Radio

00:30 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

08:00 Het EK Sportpaleis Herhaling

Sportprogramma in het teken van het EK Voetbal.

Presentatie: Lars Jesse van Eijden & Thijs Zwagerman.

09:30 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

10:00 Punt NL

Mattijs Franken draait verrassende en avontuurlijke Nederlandstalige muziek.

12:00 De Wereld Van De Vrouw

Yesim Candan praat met vrouwen over zaken die vrouwen bezighouden.

14:00 Inspiradio

Programma waarin Thijs Lindhout op zoek gaat naar het geheim achter geluk en succes, aan de hand van een wisselend thema.

16:00 Sam Kroon

Sam en Julia praten over onderwerpen die studenten aanspreken, zoals uitgaan en het verleden op de middelbare school.

17:00 Reinout Zorge

18:00 Mila Muijsson

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

20:00 Fleur Presents

Presentatie: Fleur Huijs.

22:00 Klapstoel Live

Onderwerpen die jongeren bezighouden en hoogtepunten van deze week op TikTok.

Presentatie: Klapstoel.

23:00 Het EK Sportpaleis

Sportprogramma in het teken van het EK Voetbal.

Presentatie: Lars Jesse van Eijden & Thijs Zwagerman.

00:30 Imimi - Ibiza Mirror Mind

DJ-mix gemaakt door Disco Sparks.

01:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.


Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 07:15 Kinkstart Van Je Dag
  • 07:45 Ik Was Vandaag ... Jaar Oud
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Eric Corton

13:00 Stefan Koren

16:00 Tim & Joy

Presentatie: Tim op het Broek & Joy Stempher.

19:00 Vrijdag CorVee

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Michiel Veenstra & Eric Corton.

21:00 90’s Party

De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.

Presentatie: Lisa Konings.

00:00 Joy Stempher

02:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Thomas van Empelen.

12:00 Lederhousuh in de Pauzuh

Een speciale EK-editie van Housuh in de Pauzuh, met alle genres in één mix, maar nu ook met stadionknallers, Duitse parels en de bekende bangers.

Presentatie: Thomas van Empelen.

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Hielke Boersma.

18:00 MixMarathon: Oliver Heldens

DJ-set van Oliver Heldens.

19:00 MixMarathon: Nicky Romero

DJ-set van Nicky Romero.

20:00 MixMarathon: R3hab

DJ-set van R3hab.

21:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Hielke Boersma.

21:45 Lederhousuh in de Pauzuh

Een speciale EK-editie van Housuh in de Pauzuh, met alle genres in één mix, maar nu ook met stadionknallers, Duitse parels en de bekende bangers.

Presentatie: Hielke Boersma.

22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand

DJ-set van Fedde Le Grand.

23:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

00:00 MixMarathon: Mau P

DJ-set van Mau P.

01:00 MixMarathon: Mike Williams

DJ-set van Mike Williams.

02:00 MixMarathon: Dimitri Vegas and Like Mike

DJ-set van Dimitri Vegas and Like Mike.

03:00 MixMarathon: Solardo

DJ-set van Solardo.

04:00 MixMarathon: Vintage Culture

DJ-set van Vintage Culture.

05:00 - 06:00 MixMarathon: Claptone

DJ-set van Claptone.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 De Ochtend Door

Presentatie: Stephan Kosters.

12:00 Tussen De Middag

  • Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

14:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

13:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

16:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

19:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Flevoland is Wakker

Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.

Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.

09:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

11:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale en nationale bekende artiesten, cultuur en wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

14:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

15:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

Langste Dag

De hele dag zijn extra lange muzieknummers te horen.

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 De Koning Te Rijk

Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.

Presentatie: Cindy de Koning.

19:00 Tijdloze Classics

Een speciale lijst met muziek met een duur tussen de 7 en 25 minuten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Keigoeiemorgen

Muziek, gezelligheid en het laatste nieuws.

Presentatie: Caroline van der Eerden.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

16:00 Lang Leve De Vrijdag

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.

19:00 Wie Kent Björn

Een programma van radiotalent Björn Wilbers.
Deze show is onderdeel van een zoektocht naar nieuw radiotalent. Kandidaten krijgen de vrije hand en mogen een radioprogramma maken.

21:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 Brabantse Nachten Zijn Lang

Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.

02:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 Plat-eweg

Dialectmuziek.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

19:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Erwin Peters.

17:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

19:00 Studio Seventies Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’70.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 07:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

16:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van der Geer.

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

Non-stop lovesongs.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuws Diep

Discussieprogramma over het nieuws van de afgelopen week. Met iedere week drie forumleden aan tafel.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

18:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

19:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Amor FM

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

17:00 WieKent Bakema

Presentatie: Bert Bakema.

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 10:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar GLXY Radio

Logo GLXY Radio GLXY Radio

Meer informatie over GLXY Radio

06:00 Morning Marathon

10:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

12:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

16:00 Richy Stylez

19:00 No Filter

Presentatie: Oriye Cazz, Bukky Ayo & Game Ova.

22:00 Afrolosjes

01:00 - 12:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

09:00 Baptist FM

Presentatie: Evert Baptist.

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

15:00 Vrijdagmiddag Hitzzz

Een feestje op de radio, met hits en veel gekkigheid en gezelligheid.

Presentatie: Hermen Schomaker.

18:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

20:00 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:30 Top 40 Non-stop muziek

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

18:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 15:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

22:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

15:00 JN30

De populairste hits van deze week.

Presentatie: Koen van der Vorst.

18:00 Het Weekend

20:00 Het Weekend

Presentatie: Arthuur Kruijt.

23:00 - 08:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Floris Daelemans.

10:00 Zijn Er Nog Vragen?

Antwoorden op vragen van luisteraars bij de grote en kleine verhalen in de actualiteit.

Presentatie: Kobe Ilsen en Babette Moonen.

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 Friday On My Mind

Presentatie: Ilse Liebens.

16:00 De Sportzomer van Radio 1

Sport en actualiteit.

Presentatie: Gert Geens.

18:00 De Sportzomer van Radio 1

Programma in het teken van het EK Voetbal.

  • 18:00 uur Polen - Oostenrijk
  • 21:00 uur Nederland - Frankrijk

Presentatie: Evelyn De Backer.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Goeiemorgen Morgen

Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.

09:00 WinWin

Consumentenprogramma.

Presentatie: Xavier Taveirne.

10:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.

Presentatie: Dirk Ghijs.

22:00 Unwind

Ontspanning.

00:00 Unwind Non-stop muziek

Muziek om bij te ontspannen.

01:00 - 06:00 Radio2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara

Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Inneke Plasschaert.

09:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

12:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Olav Grondelaers.

14:00 Iedereen Klassiek

Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.

Presentatie: Carlo Siau.

18:00 So What?

Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.

Presentatie: Lies Steppe.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.

Presentatie: Nicole Van Opstal.

22:00 Valckenaers & Vanhoudt

Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel

Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Studio Brussel Staat Op

Presentatie: Sam De Bruyn.

09:00 Pien Lefranc

12:00 De Piencode

Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.

Presentatie: Pien Lefranc.

13:00 Kirsten Lemaire

16:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

19:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

22:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

01:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM

Meer informatie over MNM

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

12:00 Follow Friday

Luisteraars linken platen aan elkaar.

Presentatie: Evelyn De Backer.

13:00 Anke Goergen

16:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

19:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

22:00 Party Hits

23:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

00:00 - 07:00 Music and More Non-stop muziek

Non-stop hits.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl