Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, donderdag 20 juni 2024 om 16:00 uur

2024

donderdag

20

juni

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
17:00 uur
NPO Radio 1

Delta: 902

Luister naar NPO Radio 1
 

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Hila Noorzai.

17:00 - 18:30 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

NPO Radio 2

Delta: 903

Luister naar NPO Radio 2
 

16:00 - 18:00 De Wild in de Middag (PowNed)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.

Presentatie: Ruud de Wild.

NPO 3FM

Delta: 904

Luister naar NPO 3FM
 

16:00 - 19:00 Barend en Wijnand: Plankgas achter Oranje aan

Live vanuit Duitsland wordt het EK-gevoel gebracht, met gesprekken met supporters, journalisten en (oud-)voetballers en het laatste nieuws rondom het EK.

Presentatie: Barend van Deelen & Wijnand Speelman.

 

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Delta: 906

Luister naar NPO Radio 5
 

16:00 - 18:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.

Presentatie: Henkjan Smits.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Delta: 917

Luister naar NPO FunX
 

16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.

Landelijk, FM:

 
< >
17:00 uur
100%NL

Delta: 929

Luister naar 100%NL
 

16:00 Oranje Top 500 (dag 4 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Barry Paf.

17:00 - 19:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

 

16:00 - 18:30 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

Joe

Delta: 875

Luister naar Joe
 

16:00 - 19:00 Jorien Renkema

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.

Qmusic

Delta: 913

Luister naar Qmusic
 

16:00 - 19:00 Domien Verschuuren

Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.

Radio 10

Delta: 912

Luister naar Radio 10
 

16:00 - 19:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

Radio 538

Delta: 910

Luister naar Radio 538
 

16:00 - 19:00 De 538 Middagshow

Live vanuit Duitsland wordt het EK op de voet gevolgd.

Presentatie: Frank Dane.

Radio NL

Delta: 936

Luister naar Radio NL

15:00 - 18:30 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

 

16:00 - 19:00 Wout & Frank

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

Sky Radio

Delta: 908

Luister naar Sky Radio
 

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
17:00 uur
 

16:00 - 19:00 Spitsstrook

Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.

Presentatie: Marcel Blok.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

 

16:00 Ratatouille

Een mix van wereldmuziek, jazz en klassiek en alles daartussen.

17:00 - 18:00 Chanson Herhaling

Oude en nieuwe Franstalige muziek.

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

 

16:00 - 19:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Kink

Delta: 876

Luister naar Kink
 

16:00 - 19:00 Tim op het Broek

Slam

Delta: 909

Luister naar Slam
 

16:00 - 19:00 Middagshow

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

Sublime

Delta: 915

Luister naar Sublime

10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

 
< >
17:00 uur
Radio Noord

Delta: 899

Luister naar Radio Noord
 

16:00 - 18:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

 

16:00 - 18:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

 

16:00 - 18:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

Radio Oost

Delta: 900

Luister naar Radio Oost
 

16:00 - 19:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

15:00 - 19:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

 

16:00 - 19:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

 

16:00 - 19:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

 

16:00 - 19:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

 

16:00 - 19:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

Radio West

Delta: 890

Luister naar Radio West
 

16:00 - 19:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

 

16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

 

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Regionaal, commercieel:

 
< >
17:00 uur
 

16:00 - 18:00 De Middagshow Met Jan

Presentatie: Jan Procee.

10:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop hits, vooral uit de jaren ’90.

Vlaams:

 
< >
17:00 uur
VRT Radio 1

Delta: 921

Luister naar VRT Radio 1
 

16:00 - 18:00 De Sportzomer van Radio 1

Sport en actualiteit.

Presentatie: Gert Geens.

VRT Radio 2

Delta: 922

Luister naar VRT Radio 2
 

16:00 - 18:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

Klara

Delta: 923

Luister naar Klara

14:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Carlo Siau.

17:00 - 18:00 Pompidou

De wereld van de kunst.

Presentatie: Nicky Aerts.

 

16:00 - 19:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

MNM

Delta: 925

Luister naar MNM
 

16:00 - 18:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl