Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, donderdag 20 juni 2024 om 16:00 uur

2024

donderdag

20

juni

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
17:00 uur
NPO Radio 1

Digitenne: 101

Luister naar NPO Radio 1
 

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Hila Noorzai.

17:00 - 18:30 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

NPO Radio 2

Digitenne: 102

Luister naar NPO Radio 2
 

16:00 - 18:00 De Wild in de Middag (PowNed)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.

Presentatie: Ruud de Wild.

NPO 3FM

Digitenne: 103

Luister naar NPO 3FM
 

16:00 - 19:00 Barend en Wijnand: Plankgas achter Oranje aan

Live vanuit Duitsland wordt het EK-gevoel gebracht, met gesprekken met supporters, journalisten en (oud-)voetballers en het laatste nieuws rondom het EK.

Presentatie: Barend van Deelen & Wijnand Speelman.

 

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Digitenne: 105

Luister naar NPO Radio 5
 

16:00 - 18:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.

Presentatie: Henkjan Smits.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Digitenne: 118

Luister naar NPO FunX
 

16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.

Landelijk, FM:

 
< >
17:00 uur
100%NL

Digitenne: 110

Luister naar 100%NL
 

16:00 Oranje Top 500 (dag 4 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Barry Paf.

17:00 - 19:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

BNR Nieuwsradio

Digitenne: 115

Luister naar BNR Nieuwsradio
 

16:00 - 18:30 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

Qmusic

Digitenne: 111

Luister naar Qmusic
 

16:00 - 19:00 Domien Verschuuren

Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.

Radio 10

Digitenne: 113

Luister naar Radio 10
 

16:00 - 19:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

Radio 538

Digitenne: 109

Luister naar Radio 538
 

16:00 - 19:00 De 538 Middagshow

Live vanuit Duitsland wordt het EK op de voet gevolgd.

Presentatie: Frank Dane.

Radio Veronica

Digitenne: 107

Luister naar Radio Veronica
 

16:00 - 19:00 Wout & Frank

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

Sky Radio

Digitenne: 108

Luister naar Sky Radio
 

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
17:00 uur
Arrow Classic Rock

Digitenne: 114

Luister naar Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Slam

Digitenne: 116

Luister naar Slam
 

16:00 - 19:00 Middagshow

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

Sublime

Digitenne: 123

Luister naar Sublime

10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

 
< >
17:00 uur
Radio Noord

Digitenne: 117

Luister naar Radio Noord
 

16:00 - 18:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

Omrop Fryslân

Digitenne: 117

Luister naar Omrop Fryslân
 

16:00 - 18:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

Radio Drenthe

Digitenne: 117

Luister naar Radio Drenthe
 

16:00 - 18:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

Radio Oost

Digitenne: 117

Luister naar Radio Oost
 

16:00 - 19:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

Omroep Flevoland

Digitenne: 117

Luister naar Omroep Flevoland

15:00 - 19:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

Radio Gelderland

Digitenne: 117

Luister naar Radio Gelderland
 

16:00 - 19:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Digitenne: 117

Luister naar Omroep Brabant
 

16:00 - 19:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

L1 Radio (Limburg)

Digitenne: 117

Luister naar L1 Radio
 

16:00 - 19:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

 

16:00 - 19:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Digitenne: 117

Luister naar Radio M Utrecht

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 - 19:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

Radio West

Digitenne: 117

Luister naar Radio West
 

16:00 - 19:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

Radio Rijnmond

Digitenne: 117

Luister naar Radio Rijnmond
 

16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

Omroep Zeeland

Digitenne: 117

Luister naar Omroep Zeeland
 

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Vlaams:

 
< >
17:00 uur
VRT Radio 1

Digitenne: 124

Luister naar VRT Radio 1
 

16:00 - 18:00 De Sportzomer van Radio 1

Sport en actualiteit.

Presentatie: Gert Geens.

VRT Radio 2

Digitenne: 125

Luister naar VRT Radio 2
 

16:00 - 18:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Niels Vandeloo.

Klara

Digitenne: 128

Luister naar Klara

14:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Carlo Siau.

17:00 - 18:00 Pompidou

De wereld van de kunst.

Presentatie: Nicky Aerts.

Studio Brussel

Digitenne: 127

Luister naar Studio Brussel
 

16:00 - 19:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

MNM

Digitenne: 126

Luister naar MNM
 

16:00 - 18:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl