zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)
Cultuurprogramma.
Presentatie: Teddy Tops.
07:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Sander van Hoorn.
08:30 - 11:00 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
02:00 Top 2000 Dossier
07:00 - 10:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)
Presentatie: Evert Duipmans.
04:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)
07:00 - 10:00 Obi Raaijmaakers (AvroTros)
00:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
07:00 - 09:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.
Presentatie: Hans Smit.
06:00 - 10:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)
Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.
Presentatie: Jan Rietman.
06:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
07:00 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
07:30 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
08:00 - 09:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
07:00 De Week van Marcel & Bastiaan
Marcel Oosten en Bastiaan Kleinjan blikken terug op de week met nog één keer de leukste interviews en het opvallendste nieuws.
08:00 - 12:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
00:00 Non-Stop Muziek
07:00 - 10:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.
Presentatie: Bastiaan Boog.
00:00 De Nacht van Radio 1
07:00 - 09:00 De Ochtend
Presentatie: Jan Van Delm.
06:00 Wat Een Weekend
Presentatie: Filip Ledaine.
08:00 - 10:00 Weekwatchers
Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.
Presentatie: Ruben Van Gucht.
00:00 Continuo
07:00 - 10:00 Klara Staat Op
Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.
Presentatie: Sander De Keere.
03:00 Life Is Music
07:00 - 10:00 Studio Brussel Staat Op
Presentatie: Dries Lenaerts.