zaterdag
20
april
Hoe Word Je Zo Als ...
Extra sportuitzendingen
07:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Sander van Hoorn.
08:30 - 11:00 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)
Presentatie: Evert Duipmans.
10:00 - 12:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.
Presentatie: Hans Smit.
09:00 Musica Religiosa (EO)
Klassieke muziek met een religieuze signatuur.
Presentatie: Elsbeth Gruteke.
10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
08:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
09:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
09:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 - 11:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
07:00 Julia van Reyendam
09:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
06:00 Ook Hier Goeiemorgen
09:00 - 12:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
08:00 - 11:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Marcel Nieuwenweg.
08:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
09:00 - 12:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
08:00 De Boer Op
Agendatips en muziek.
Presentatie: Wim Boer.
09:00 Drenthe Nu
Regionaal nieuws.
09:15 - 12:00 Hemmeltied
Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.
Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.
07:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.
Presentatie: Bastiaan Boog.
10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
07:00 Nu Al Wakker
Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.
Presentatie: Maarten Kortlever.
09:00 - 12:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
00:00 Muziek
09:00 Natuur en Zo
Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.
Presentatie: Robert Janssen.
10:00 - 12:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
08:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.
Presentatie: Nicolas Ruis.
10:00 - 12:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
07:00 Prettig Weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.
Presentatie: Koop Geersing.
10:00 - 12:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
07:00 Mogguh Weekend
Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.
Presentatie: Ronald van der Geer.
09:00 - 12:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
08:00 Chris natuurlijk
Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.
Presentatie: Chris Vemer.
09:00 - 12:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
19:00 Muziek
09:00 - 12:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 - 13:00 Opkikker
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
08:00 Wakker Met Bakker
Presentatie: Willem Bakker.
10:00 - 12:00 Koffie Verkeerd
Presentatie: Theo van de Wiel.
00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
09:00 - 12:00 Best Classics Met Johan
De beste classics en verzoekplaten.
Presentatie: Johan Mooibroek.
07:00 De Ochtend
Presentatie: Jan Van Delm.
09:00 - 11:00 Vox
Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.
Presentatie: Max Vryens.
08:00 Weekwatchers
Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.
Presentatie: Ruben Van Gucht.
10:00 - 11:00 De Zoete Inval
Spelprogramma.
Presentatie: Luc Appermont.
07:00 Klara Staat Op
Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.
Presentatie: Sander De Keere.
10:00 - 12:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
07:00 Studio Brussel Staat Op
Presentatie: Dries Lenaerts.
10:00 - 12:00 De Afrekening
Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.
Presentatie: Olga Leyers.