maandag
22
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
Extra sportuitzending
02:00 De Nacht Van (kro-ncrv)
Presentatie: Benji Heerschop.
05:00 Vroeg (bnnvara)
Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.
Presentatie: Jan van Poppel.
06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
04:00 Wildgroei (bnnvara)
Presentatie: Evert Duipmans.
06:00 - 09:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.
04:00 Andres Odijk (kro-ncrv)
06:00 - 09:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)
Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.
Presentatie: Wijnand Speelman.
17:00 Non-Stop
06:00 - 09:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
04:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
04:30 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
05:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
06:00 - 10:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
02:00 Qmusic
06:00 - 10:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 1 van 5)
De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.
Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.
00:00 Nacht van 10
06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
03:00 Kylian van Luijt
05:00 De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
06:00 - 09:00 De Sowieso Ochtendshow
Presentatie: Lars van Dijk.
00:00 Oh Wat Een Nacht
05:00 The Warming Up
Presentatie: Lisanne Bronkhorst.
06:00 - 09:00 Ook Goeiemorgen
Presentatie: Martijn Muijs.
00:00 Non-Stop
06:00 - 10:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
00:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
06:00 - 10:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
00:00 Fryslân Nonstop
06:00 - 09:30 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
06:00 - 09:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
00:00 Non-Stop Muziek
06:00 - 09:00 Flevoland is Wakker
Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.
Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.
00:00 Non-Stop Muziek
06:00 - 09:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.
Presentatie: Frank van Dijk.
18:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
06:00 - 10:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
00:00 Muziek
06:00 - 10:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
00:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
06:00 - 10:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
23:00 De Nacht van M
06:00 - 09:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.
Presentatie: Bob van Beeten.
00:00 Non-Stop Muziek
06:00 - 10:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
00:00 Rijnmond In De Nacht
06:00 - 09:00 R-Uit
Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van Oudheusden.
18:00 Muziek
06:00 - 09:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.
Presentatie: Remco van Schellen.
00:00 - 07:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 The Nightshift
06:00 - 07:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
01:00 De Nacht van Radio 1
06:00 - 09:00 De Ochtend
Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.
Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.
04:00 De Pré Historie
Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.
Presentatie: Guy De Pré.
06:00 - 09:00 Goeiemorgen Morgen
Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.
00:00 Continuo
06:00 - 09:00 Espresso
Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.
Presentatie: Clara De Decker.
00:00 Life is Music
06:00 - 09:00 Fien en Thibault Staan Op
Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.