donderdag
28
maart
The Passion
Suhoor Stories
80’s Top 1500
Top 1000 van de ’90s
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Tom van ’t Hek & Jan Willem Wesselink.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Lucella Carasso.
00:00 - 01:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Eva Koreman.
22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
00:00 - 04:00 Top 2000 Dossier
22:00 - 01:00 VoorAan (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
20:00 Avondconcert (NTR)
Vanavond zijn de volgende opnames te horen:
Presentatie: Wouter Pleijsier.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
00:00 - 01:00 Keihard Klassiek (bnnvara)
De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.
Presentatie: Jan van Poppel.
20:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
19:00 De Avondshow
Presentatie: Imani Gonçalves.
23:00 - 01:00 Slow Jamz
De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
00:00 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
00:30 - 01:00 BNR Mobility
Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.
Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.
21:00 René Verkerk
23:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Silvan Stoet.
00:00 - 06:00 Nacht van 10
21:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
00:00 - 03:00 Kylian van Luijt
21:00 Ferry Oomen
00:00 - 01:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
00:00 - 01:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
20:00 Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek
22:00 Zandman
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Korneel De Clercq.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo
21:00 Hallo Met Studio Brussel
Gesprekken met luisteraars en verzoekplaten.
Presentatie: Bert Van Steenberghe.
23:00 - 06:00 Life is Music