Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 16 oktober 2021

2021

zaterdag

16

oktober

Bijzonderheden, vandaag:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Dit is de Zaterdag (EO)

Programma waarin jonge opiniemakers luisteraars bijpraten over het meest belangrijke weekendnieuws. De meest spraakmakende stukken uit de weekendkranten komen langs en de social media worden afgespeurd.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Peter de Bie & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

15:00 Hilversum Uit (NTR)

Uitzending vanaf een marktplein ergens in Nederland, waar een levendige radioshow gehouden wordt met actuele gesprekken, persoonlijke verhalen, muziek en dichtkunst, met speciale aandacht voor de lokale blik op de actuele stand van het land.

Presentatie: Petra Grijzen.

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 De Nacht van Rutger (PowNed)

Rutger Castricum ontvangt BN’ers in zijn wijnbar bij hem thuis. Met een hapje en een goed glas wijn laten ze de teugels even vieren om hardop na te denken over hoe ze de turbulentie in hun leven doorstaan.

01:00 Sinans Atlas (bnnvara)

Gesprek met een gast over zijn of haar favoriete land.

Presentatie: Sinan Can.

01:30 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

Presentatie: Stephan Komduur.

04:00 - 06:00 Fris (kro-ncrv)

De opvallende gebeurtenissen en evenementen van de afgelopen zaterdag en een vooruitblik op wat de zondag kan brengen.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

04:00 Martine In De Morgen (EO)

Muziek en gezellige belletjes.

Presentatie: Martine ten Klooster.

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Willemijn Veenhoven ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

18:00 Soul Night met Shay & Morad (bnnvara)

Presentatie: Shay Kreuger & Morad El Ouakili.

20:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

Presentatie: Corné Klijn.

22:00 Soul Night met One’sy (AvroTros)

Presentatie: One’sy Muller.

00:00 Soul Night met Frank (bnnvara)

Alles wat funky is.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

02:00 Soul Night Met Wouter (kro-ncrv)

De echte klassiekers uit de soul- en discogenres. Bij voorkeur van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

05:00 - 07:00 Soul Night Met Jeroen (kro-ncrv)

Vrolijk het bed in (of uit) dansen met Jeroen Kijk in de Vegte, die zijn favoriete weekendmuziek draait.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (NTR)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Yoeri Leeflang.

16:00 WiWaWeekendshow (bnnvara)

Programma waarin luisteraars centraal staan en waarbij een select groepje vaste gasten langskomt.

Presentatie: Luc Sarneel.

19:00 3FM X ADE

Presentatie: Vera Siemons.

22:00 Club Cleven (VPRO)

Opbouwen naar het uitgaan. Met een actuele mix van wat er op een moderne dansvloer te horen is.

Presentatie: Eva Cleven.

00:00 Lang Leve Het Weekend (AvroTros)

Presentatie: Yoeri Leeflang.

02:00 Ilhame (bnnvara)

Presentatie: Ilhame Ajouaou.

04:00 - 06:00 Nachtbraken met Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Liesbeth Staats.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Gerja Wolf.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

13:30 ZaterdagMatinee (NTR)

Live vanuit Het Concertgebouw in Amsterdam is een optreden te horen van Colin Currie Group, Synergy Vocals en Colin Currie (slagwerk en muzikale leiding)

  • Reich - Tehillim
  • Reich - Traveler’s Prayer (opdrachtwerk, wereldpremière)
  • Reich - Music for 18 Musicians

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)

Vanavond is een opname te horen van Aribert Reimanns opera Lear, uitgevoerd door het Koor en Orkest van de Beierse Staatsopera o.l.v. Jukka-Pekka Saraste. De solisten zijn: Christian Gerhaher (King Lear), Christian Rieger (King of France), Ivan Ludlow (Duke of Albany), James McCorkie (Duke of Albany), Brenden Gunnell (Earl of Kent), Georg Nigl (Duke of Gloucester), Andrew Watts (Edgar), Matthias Klink (Edmund), Angela Denoke (Goneril), Ausrine Stundyte (Regan), Hanna-Elisabeth Muller (Cordelia), Dean Power (servant), Graham F. Valentine (fool) en Marc Bodnar (knight).

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Sander de Kramer.

20:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

De mooiste gospels uit binnen- en buitenland, het Pareltje van de week, de Top 3 en de rubriek ‘Sing Sing Sing’.

Presentatie: Remco Hakkert.

22:00 Thuis op 5 (EO)

Relaxte muziek, nieuws, het woord van de dag en een dagsluiting.

Presentatie: Gerja Wolf.

00:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 Weekend Request

Presentatie: Jaouad.

13:00 Patricia

Presentatie: Patricia Gruber.

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

19:00 Nordin’s Night Out

Presentatie: Nordin.

21:00 The Partysquad

22:00 Flava B2B Superior

23:00 D-Train

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 Fissa

04:00 - 07:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 Niels van der Veen

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Koplopers Herhaling

Een programma dat de ontwikkelingen volgt waar duurzaamheid, innovatie en ondernemen elkaar ontmoeten.

06:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 BNR Sport Herhaling

Gesprekken met topsporters, coaches en andere sportgrootheden de wereld binnen en buiten de sport. Met journalist Anne-Greet Haars en Olympisch- en Wereldkampioen hockey Kim Lammers praten zij niet alleen over sport maar vertellen ook de verhalen daarbuiten.

10:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 De Ben Tiggelaar Podcast

Schrijver en gedragswetenschapper Ben Tiggelaar spreekt inspirerende gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

12:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

14:00 Newsroom Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Sophie van Leeuwen en Thomas van Groningen praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

15:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

15:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

16:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

21:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

23:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

00:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

01:00 AEX Factor Herhaling

Programma over beleggen.

Presentatie: Paul Laseur.

01:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

04:00 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

04:30 Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

12:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

18:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

22:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 Mindradio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

01:00 - 06:00 Classic In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Concertzender

Logo Concertzender Concertzender

Meer informatie over Concertzender

01:00 De Nacht: Wereld

07:00 Ochtendeditie

10:00 Nuove Musiche Herhaling

Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.

11:00 Zwerven Door de Barok

Muziek uit de 17e en 18e eeuw.

12:00 The Sound of Movies

Filmmuziek, verzameld en uitgezocht door Kees Hogenbirk.

13:00 Chanson

Oude en nieuwe Franstalige muziek.

14:00 Concertzender Live

15:00 Duke Ellington

Programma over orkestleider, componist en pianist Duke Ellington (1899 - 1974).

16:00 Groove & Grease

Soul jazz uit de jaren '60, '70 en '80.

17:00 House of Hard Bop

18:00 Spinning The Blues

Recente (her)uitgaven van blues en rhythm & blues

19:00 Holland Jazz

Nederlandse jazz op CD, verzameld en uitgezocht door Jan Verwey.

20:00 Het Paleis van de Weemoed

Jazz, blues en het kauwgomplaatjesgevoel.

Presentatie: Sjaak Roodenburg.

21:00 Front Runnin’ Herhaling

Hans Dulfer presenteert zijn favoriete muziek, aangevuld met pikante anekdotes.

22:00 JazzNotJazz Music & Politics

23:00 The Art of The Improvisers

00:00 Dansen en de Blues

Een podcast over jazz, met kleurrijke gasten en swingende muziek.

Presentatie: Ben van den Dungen.

01:00 Concertzender Live

Opnames van concerten uit het hele land.

03:00 Rush Hour

04:00 - 07:00 De Nacht: Klassiek

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

00:00 Qmusic Non-stop muziek

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 Joep Roelofsen

12:00 Tom & Bram

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Stephan Bouwman.

18:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Jordi Warners.

19:00 Jordi Warners

21:00 Maximum Weekend Mix

Presentatie: Menno Barreveld.

22:00 Worldwide Club 20

De twintig grootste clubhits, wereldwijd.

Presentatie: Armin van Buuren.

00:00 Sunnery & Ryan

Presentatie: Sunnery James & Ryan Marciano.

01:00 A State of Trance

Presentatie: Armin van Buuren.

03:00 Beste Van Tomorrowland One World Radio

De beste electronic dj’s ter wereld.

04:00 Jacked

Presentatie: Afrojack.

05:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Martijn Kolkman

13:00 René Verkerk

16:00 Dennis Verheugd

19:00 Robert Feller

21:00 Sven’s Classix

Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

Presentatie: Dennis Verheugd.

02:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Danny Blom

08:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 Lindo Duvall

15:00 Niek van der Bruggen

18:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Dennis Ruyer.

23:00 The Martin Garrix Radio Show

00:00 Skyline Sessions

Lucas & Steve.

01:00 Club Life

Tiësto.

02:00 - 06:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen Non-stop muziek

09:00 Ed Struijlaart

12:00 Phil Collins Zegt Sorry

Programma waarin de liefde centraal staat. Niet alleen de liefde voor muziek, maar de meest veelzijdige tracks over de liefde.

Presentatie: Rob Stenders.

14:00 De Weekend Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Femke van der Veen.

16:00 Dossier Verschuuren

Muziek uit de krochten van het muziekarchief met succesvolle en onbekendere hits van de belangrijkste artiesten uit de popgeschiedenis.
De muziek komt in alfabetische volgorde voorbij, waarbij van iedere artiest twee nummers gedraaid worden.

Presentatie: Maurice Verschuuren.

18:00 Jordi Mulderij

21:00 De Top 1000 Allertijden Allertijden

Serie waarin alle nummers gedraaid worden die ooit in de Top 1000 Allertijden of Top 100 Aller Tijden gestaan hebben.

Presentatie: Arjan Snijders.

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 Hielke Boersma

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 Hielke Boersma

14:00 Jarno van der Wielen

18:00 Wkndmx

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

10:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

21:00 The Groove

Rob Manga mixt de beste soul, funk, disco, r&b en hiphop.

00:00 - 07:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie:

  • 08:00 Marcel Nieuwenweg
  • 11:00 Hans Waalkens

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

18:30 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 18:45 uur sc Heerenveen - Ajax
  • 21:00 uur Fortuna Sittard - SC Cambuur

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 Djammen

De beste muziek uit Drenthe en ver daarbuiten. Ook is er nieuws te horen en zijn er prijzen te winnen.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek in de breedste zin van het woord: van koren tot korpsen, van harmonie tot fanfare en brassband.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 Ziezo Zaterdag

Luchtig programma met veel muziek en gezelligheid. Met gezellige muziek, waaronder veel streektaal, de piratenplaatjes, een conference, de Ster van de Streektaal en tussen 12:00 en 13:00 uur het Ziezo Zaterdag panel.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 Toppers van Toen

Gouden hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:

  • 18:45 uur Go Ahead Eagles - Heracles Almelo
  • 21:00 uur PSV - PEC Zwolle

22:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Alle 13 Goed

Muziek uit de jaren ’70 en nieuws en reclame van toen. Aan het einde van de uitzending zijn zes feelgoodnummers te horen.

Presentatie: Eric van den Berg.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 De Platenbeld

Muziekprogramma.

Presentatie: Richard van den Beld.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

21:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Fortuna Sittard - SC Cambuur (aftrap: 21:00 uur).

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

22:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman.

10:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst & Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst en uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

19:00 - 07:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

00:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl Nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

20:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Menno Tamming & Herman Nanninga.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Nachtprogrammering Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland, RTV Albrandswaard of RTV Ridderkerk.

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

16:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Feyenoord - RKC Waalwijk (aftrap: 16:30 uur).

19:00 Non-Stop Uit De 70’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70.

20:00 Non-Stop Uit De 80’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’80.

21:00 Non-Stop Uit De 90’s Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’90.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 08:00 Nachtprogrammering Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 Muziek Non-stop muziek

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 23:59 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio Decibel

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Meer informatie over Radio Decibel

01:00 Join The Weekend Non-stop muziek

08:00 Ochtendshow

Presentatie: Rene Dupon.

09:00 90’s @ 9

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Join The Weekend Non-stop muziek

12:00 Matthieu Schotvanger

14:00 Join The Weekend Non-stop muziek

16:00 Middagshow

Presentatie: Dick Liefting.

18:00 Forgotten Rewind Hits

Vergeten hits uit de 90’s en 00’s.

Presentatie: Stefan Brau.

20:00 The Sound of Ibiza

Keanu maakt uplifting mixen van clubhits van nu met verassende uitstapjes naar de vetste classics.

22:00 TranceLogic

De beste en grootste trancehits, gemixt door Dave Weerdinge.

00:00 Summer House

Groovy & Funky Jacking en Tech-House tracks, met een voorkeur voor Italiaanse producers. Niet alleen maar vette beats maar ook piano’s, zang en andere instrumenten.

Presentatie: Andrew Summer.

01:00 - 08:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 Top 30

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.


Luister naar VRT Radio 1

Logo VRT Radio 1 VRT Radio 1

Meer informatie over VRT Radio 1

00:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

11:00 Interne Keuken

Presentatie: Koen Fillet & Sven Speybrouck.

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 Classics

Muziekmonumenten.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

18:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

23:00 Belpop Late Night

De beste muziek uit België.

00:00 - 07:00 De Nacht van Radio 1 Non-stop muziek

Luister naar VRT Radio 2

Logo VRT Radio 2 VRT Radio 2

Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Wat Een Weekend

Presentatie: Kim Debrie.

08:00 Weekwatchers

Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.

Presentatie: Ruben Van Gucht.

10:00 De Zoete Inval

Spelprogramma.

Presentatie: Sonny Vanderheyden.

11:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 Select

Presentatie: Niels Vandeloo.

18:00 Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

20:00 80, 90 & Nillies

De beste dansbare hits uit drie decennia.

Presentatie: Marc Pinte.

22:00 In De Mix

00:00 Top 30 Herhaling

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

02:00 - 07:00 De Nacht van Radio 2 Non-stop muziek

Luister naar Klara

Logo Klara Klara (VRT)

Meer informatie over Klara

00:00 Continuo Non-stop muziek

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Katleen Van Bavel.

10:00 De Liefhebber

Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.

Presentatie: Katelijne Boon.

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Anne-Marie Segers.

14:00 Villa d’Este

Architectuur en muziek. Met muziek die beklijft omdat er een verhaal aan vast hangt over grote muzikanten, iconische concertzalen, vergeten virtuozen, onsterfelijke én miskende composities.

Presentatie: Julie Van Bogaert.

18:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

20:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Nicole Van Opstal.

00:00 - 07:00 Continuo Non-stop muziek

Luister naar Studio Brussel

Logo Studio Brussel Studio Brussel (VRT)

Meer informatie over Studio Brussel

03:00 Life Is Music Non-stop muziek

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Nelles De Caluwé.

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

12:00 StuBru Select

Het beste van een week Studio Brussel.

13:00 De Zaterdag

Presentatie: Bert Van Steenberghe.

17:00 Gunther D

Presentatie: Gunther Desamblanx.

19:00 Untz

Energie voor je zaterdagavond.

Presentatie: Amber Broos.

21:00 Blck Mamba

De nieuwste rap, bass en afro tracks.

Presentatie: Blck Mamba.

22:00 DJ Licious

House.

23:00 Joyhauser

Techno.

00:00 Untz

Non-stop beats.

03:00 - 07:00 Life Is Music Non-stop muziek

Luister naar MNM

Logo MNM MNM (VRT)

Meer informatie over MNM

05:00 Sta Vroeg Op

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

13:00 Het Beste Van De MNM50

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Alexandra Gadzina.

18:00 Party

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Laurens Luyten.

21:00 Mix & Match

Feesten op de beats van Erwin De Nul.

22:00 The Henri PFR Radio Show

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Henri PFR.

23:00 Smash The House

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van Dimitri Vegas & Like Mike.

00:00 Start To DJ

Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.

01:00 @Night Non-stop muziek

Non-stop hits.

05:00 - 07:00 Sta Vroeg Op


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl