Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zaterdag 31 juli 2021 om 09:00 uur

2021

zaterdag

31

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokio.

Presentatie: Robbert Meeder & Jurgen van den Berg.

11:00 - 16:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokio.

Presentatie: Tom van ’t Hek & Toine van Peperstraten.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

07:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 - 12:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 12:00 De Tussentijd (kro-ncrv)

Streetlab-presentatoren Stijn van Vliet en Daan Boom willen van luisteraars weten wat zij doen in de tussentijd. Ook checken ze wat BN’ers aan het doen zijn.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Gerja Wolf.

10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 - 12:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 - 13:00 Weekend Request

Presentatie: Gilly.

Landelijk, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 - 12:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

08:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

09:00 Techniektour Herhaling

Op pad door Nederland om te kijken welke impact techniek heeft op de samenleving en hoe techniek bijdraagt aan de duurzaamheidsdoelstellingen.

Presentatie: Karlijn Meinders.

09:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

10:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

10:30 Dutch Podcast Top 20 Herhaling

De twintig best beluisterde podcasts van Nederland.

Presentatie: André Dortmont.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 - 12:00 De Ben Tiggelaar Podcast

Schrijver en gedragswetenschapper Ben Tiggelaar spreekt inspirerende gasten over persoonlijk leiderschap, effectief werkgedrag en werk-privé balans.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

07:00 Breakfast

Presentatie: Elwin van Gestel.

10:00 - 12:00 Metha Op Kink

Presentatie: Metha de Vos.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Bas van Nimwegen

10:00 - 12:00 Joep Roelofsen

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 Silvan Stoet

10:00 - 13:00 Menno de Boer

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

08:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 - 12:00 Ed Struijlaart

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

10:00 - 12:00 Hielke Boersma

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 - 14:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie:

  • 08:00 Marcel Nieuwenweg
  • 11:00 Hans Waalkens

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa en Roelof Lousma.

11:00 - 12:00 PC Kafee

Geert van Tuinen ontvangt gasten uit de kaatswereld om vooruit te blikken op de komende PC en om terug te blikken op eerdere edities van de PC.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 - 13:00 Ziezo Zaterdag

Luchtig programma met veel muziek en gezelligheid. Met gezellige muziek, waaronder veel streektaal, de piratenplaatjes, een conference, de Ster van de Streektaal en tussen 12:00 en 13:00 uur het Ziezo Zaterdag panel.

Presentatie: Geert Sprick.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 - 12:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 - 12:00 Cultuurcafé - Zomerterras

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Marcel Hofman.

10:00 - 12:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 - 12:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 - 12:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 - 12:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 - 19:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

00:00 - 19:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

09:00 90’s @ 9

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 - 12:00 Join The Weekend Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 - 12:00 Jukebox

Presentatie: Ruud van Velzen.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 - 12:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

Wild FM (Wild Hitradio)

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

09:00 Wild in Het Weekend

Presentatie: Rob van Rossum.

11:00 - 13:00 Hits

Presentatie: Dave Jongen.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

11:00 - 13:00 De Boshut

Annemie Peeters ontvangt een bekende Vlaming.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 De Vijver van Siska

Gesprek met een bekende gast en ontspannende livemuziek.

Presentatie: Siska Schoeters.

10:00 Het Ministerie van Lachende Zaken

Sonny Vanderheyden nodigt bekende mensen uit met veel gevoel voor humor en praat over wat hen allemaal aan het lachen brengt. Sven de Leijer, Rik Torfs, Leen Dendievel en Jan Peumans komen al zeker langs.

11:00 - 13:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 Klara Staat Op

Presentatie: Tom Verheyden.

10:00 - 12:00 Reizen Janssens

Een reis door de geschiedenis van de muziek, langs plaatsen waar artiesten werkten of van een welverdiende vakantie genoten. Onvoorspelbare avonturen vol muziek, anekdotiek, ontmoetingen en verhalen.

Presentatie: Mark Janssens.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Hannelore Van Besouw.

10:00 - 12:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Margaux Amant.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Aaron Blommaert.

10:00 - 13:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Wouter Van Den Breen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl