Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, donderdag 20 juni 2024 om 09:00 uur

2024

donderdag

20

juni

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
10:00 uur

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Roos Abelman.

 

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

 

09:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

10:00 - 13:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

 

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

 

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

06:00 Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

06:00 Marcel in de Morgen (AvroTros)

Een muzikale start van de dag, met muziek uit Marcels oude platenkoffer, Jan de Weerman die op geheel eigen wijze het weer brengt en ieder dag een spreuk die luisteraars mogen afmaken. Ook wordt gekeken welke BN’ers jarig zijn.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 13:00 Emilie op Volle Toeren (AvroTros)

Presentatie: Perry Kramps.

Landelijk, FM:

 
< >
10:00 uur
 

09:00 Oranje Top 500 (dag 4 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

10:00 - 13:00 Oranje Top 500 (dag 4 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Erik van Roekel.

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 11:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

06:00 De Coen & Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarnaast brengt Merel Westrik het laatste nieuws. 09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.

10:00 - 13:00 Timur Perlin

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

06:00 Ochtendshow

Lex Gaarthuis, Luuk van den Braak en Marrit de Vries brengen een nuchtere blik op het nieuws, kans op een geldbedrag en de Guilty Pleasure Party.

10:00 - 12:00 Martijn Kolkman

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 - 12:00 Greatest Hits

Presentatie: Dennis Ruyer.

 

09:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

 

09:00 - 12:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Marisa Heutink.

 

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Landelijk, overig:

 
< >
10:00 uur

07:00 Jo & Jeroen In De Ochtend

Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.

Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.

10:00 - 12:00 Klein Op 4ever49

Presentatie: Hans Klein.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

07:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

10:00 - 11:00 Kroniek van de Nederlandse Muziek Herhaling

Muziek van Nederlandse componisten of uitvoerenden.

 

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Lukas Kramer.

10:00 - 12:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers & Thijs Noorlandt.

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 07:15 Kinkstart Van Je Dag
  • 07:45 Ik Was Vandaag ... Jaar Oud
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 - 13:00 Eric Corton

07:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.

10:00 - 12:00 Thomas van Empelen

06:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

 
< >
10:00 uur

06:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 12:00 De Ochtend Door

Presentatie: Femke de Walle.

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 12:00 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

 

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 - 12:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

 

09:00 - 13:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

 

09:00 - 11:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

 

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

06:00 Keigoeiemorgen

Muziek, gezelligheid en het laatste nieuws.

Presentatie: Jordy Graat.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 - 12:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

 

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

 

09:00 - 12:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

 

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

 
< >
10:00 uur

08:00 - 12:00 Amor FM

00:00 - 22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

06:00 Morning Marathon

10:00 - 12:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

 

09:00 - 12:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

 

09:00 - 16:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

 

09:00 - 12:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

Vlaams:

 
< >
10:00 uur
 

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Floris Daelemans.

10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

 

09:00 WinWin

Consumentenprogramma.

Presentatie: Xavier Taveirne.

10:00 - 12:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

 

09:00 - 12:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

 

09:00 - 12:00 Pien Lefranc

 

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 - 12:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl