Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, dinsdag 26 mei 2020 om 10:00 uur

2020

dinsdag

26

mei

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

10:00
11:00
12:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 - 13:30 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Renze Klamer.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 - 14:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Zin In (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en mooie verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 - 14:00 Haandrikman (Max)

Muziek uit de jaren ’70 en een radioversie van het spel "De lopende band".

Presentatie: Bert Haandrikman.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijk, commercieel:

10:00
11:00
12:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 - 13:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

10:00 - 13:00 Aanvragen Maar

Verzoekplaten.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 - 13:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

11:00 - 13:00 Menno Barreveld

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

07:00 - 19:00 Verrückte Top 538 (dag 2 van 4)

De vrolijkste en lekkerste ’Verrückte’ hits; van guilty pleasures en feestknallers tot echte klassiekers.
Presentatie:

  • 07:00 Frank Dane
  • 10:00 Mark Labrand
  • 13:00 Edwin Noorlander
  • 16:00 Sander Lantinga & Dennis Ruyer

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 - 13:00 Lindo Duvall

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een luisteraar.

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

09:00 Joost Burger

12:00 - 13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

10:00
11:00
12:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 - 13:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Blijf Thuis in Overijssel

Nieuws over het coronavirus en interactie met luisteraars.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 - 15:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 - 13:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

Regionaal, commercieel:

10:00
11:00
12:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 Vermais

12:00 - 13:00 Overlijdensberichten

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 - 14:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 - 15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

11:00 - 14:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 - 14:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

Vlaams:

10:00
11:00
12:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Sofie Lemaire.

12:00 - 13:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

12:00 - 13:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassieke muziek, maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Joris Brys

12:00 - 13:00 De Tijdloze Op De Middag

De beste platen aller tijden.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 10-12

Hits.

Presentatie: Astrid Demeure.

12:00 - 13:00 Boost

Programma over gezondheid en sport.

Presentatie: Ann Reymen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl