Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 29 mei 2020 om 18:00 uur

2020

vrijdag

29

mei

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

18:00
19:00
20:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Eric Arends.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Tom van ’t Hek.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 - 22:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Frank & Eva: Welkom Bij De Club (bnnvara / VPRO)

Een inclusieve, grappige, verrassende, positieve, leerzame, verfrissende en soms absurde show waarin het hele muzikale spectrum aangeraakt wordt en luisteraars welkom zijn.

Presentatie: Frank van der Lende & Eva Koreman.

19:00 - 22:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Vrijdagconcert (AvroTros)

In deze uitzending zijn de volgende opnames te horen:

  • G. Verdi – Ouverture La forza del destino
    Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Pietro Rizzo
  • G. Martucci – Tweede pianoconcert, op. 66
    Enrico Pace (piano) en het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Pietro Rizzo
  • G. Puccini – Preludio sinfonico
    Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Pietro Rizzo
  • O. Respighi – Pini di Roma
    Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Pietro Rizzo
  • A. Bruckner – diverse werken voor koor
    Groot Omroepkoor o.l.v. Marcus Creed

Presentatie: Hans van den Boom.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 70

De 164 beste nummers uit de jaren ’70.
Presentatie:

  • 07:00 Jeroen van Inkel
  • 10:00 Hans Schiffers
  • 12:00 Tineke de Nooij
  • 14:00 Tom Herlaar
  • 16:00 Daniël Dekker & Corné Klijn
  • 18:00 Henkjan Smits & Manuëla Kemp

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Astrid de Jong.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Don’t Mess With Phil (NTR)

Veel dansbare (soul)plaatjes en tips voor de komende twee dagen.

Presentatie: Phil Horneman.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 Fresh

19:00 - 21:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

Landelijk, commercieel:

18:00
19:00
20:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Koen Hansen.

19:00 - 21:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 21:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

17:00 - 21:00 Kink Kafe

Presentatie: Tim op het Broek.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 - 21:00 Kai Merckx

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 - 21:00 Happy Hours

Verzoekplaten.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 - 21:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 - 21:00 Jasper de Vries

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

18:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 - 00:00 Best of Quarantaine Festival

Herhaling van de lekkerste sets van de afgelopen weken. Onder andere met Sunnery James & Ryan Marciano vanaf het SS Rotterdam, Sam Feldt vanaf de Euromast en Brennan Heart vanuit Walibi.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

16:00 Funky Friday

Upbeat soul-, disco-, funk- en acidjazzplaten.

Presentatie: Jaap Brienen.

19:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

18:00
19:00
20:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Nonstop Non-stop muziek

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

20:00 - 22:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Blijf Thuis in Overijssel

Nieuws over het coronavirus en interactie met luisteraars.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Klaas Drupsteen.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 22:00 Muziek Non-stop muziek

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

18:00 Eindelijk Weekend

Disco en dansbare classics.

Presentatie: William van de Logt.

19:00 - 22:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

20:00 - 22:00 RR Sport

Een uitgebreide update van al het regionale sportnieuws en (live) verslag van (voetbal) wedstrijden.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

18:00
19:00
20:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 21:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

18:00 - 22:00 Digitale Pinksterconferentie

Viering van Pinksteren met de Digitale Pinksterconferentie, live vanuit de Troubadour in Veenendaal.

  • 18:00 Optreden Matthijn Buwalda
  • 19:30 Samenkomst: Hans Maat, directeur van het Evangelisch Werkverband, opent de Digitale Pinksterconferentie. De Opwekking Band begeleidt de aanbidding.
  • 21:00 Een seminar met Ferdinand Bijzet over verslavingen.
  • 22:00 Optreden Joke Buis

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

18:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 - 21:00 De Hybrid Hugo Weekend Show

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

18:00 - 00:00 Dance Classics Non-stop muziek

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

18:00 Kicken’s HipHopHits

Presentatie: Patrick Kicken.

20:00 - 22:00 WeekendMix

Alle hits van dit moment, gemixt door DJ Dirty Valente.

Vlaams:

18:00
19:00
20:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 Culture Club

Culturele agenda.

Presentatie: Annelies Moons.

20:00 - 23:00 Time Out

Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.

Presentatie: Michael Robberechts.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 Bene Bene Non-stop muziek

Non-stop muziek van Belgische artiesten.

19:00 - 23:00 Twee Dansant

Feestmuziek.

Presentatie: Peter Hermans.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Take 6

Jazzy muziek.

Presentatie: Tine De Donder.

20:00 - 22:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Lut Van der Eycken.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

18:00 - 21:00 Café Quarantaine

Toogpraat, verzoekplaten en live muziek.

Presentatie: Ulrike D’hauwer.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

18:00 Follow Friday

Luisteraars linken platen aan elkaar.

Presentatie: Bart De Raes.

20:00 - 21:00 Party Mix & Match

Feesten op de vetste beats en heetste tracks.

Presentatie: Erwin De Nul.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl